Головна - РУЮ - Систематизація законодавства - Щодо передплати офіційних періодичних видань

Щодо передплати офіційних періодичних видань

Щодо передплати офіційних періодичних видань

 

З  метою забезпечення  обліку  і систематизації законодавства в органах та установах  юстиції згідно з Положенням про порядок обліку, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 15.04.2004  року №  31/5,  повідомляємо тематичну програму офівцінийх періодичних видань на 2015 рік, а також про заплановані зміни в їх змісті.

Бюлетень «Офіційний вісник України. Зі змінами» (передплатний індекс: 01546) забезпечує постійну підтримку нормативно-правових актів у  контрольному стані. Така підтримка здійснюється завдяки електронним технологіям. Бюлетень має дві частини: друковану і електронну.

У друкованій частині подається інформація щодо динаміки нормотворчого процесу протягом місяця. Зокрема переліки: нових прийнятих актів; змінених актів; актів, що втратили чинність тощо. Надаються систематичний та алфавітно-предметний покажчики нормативно-правових актів. Друкується таблиця опублікування актів у бюлетені «Офіційний вісник України» та в інших виданняхз за кожні три місяці.

Електронна частина (ком пакт-диск) містить комп’ютерну довідково-пошукову систему. ЇЇ інформаційна база включає тексти актів законодавства України в контрольному стані, в тому числі опублікованих у бюлетені «Офіційний вісник України». Електронні тексти актів щомісячно оновлюються з урахуванням прийнятих змін і доповнень – підтримуються в контрольному стані. Тексти актів носять інформаційни характер.

У виданні «Систематичне зібрання чинного законодавства України» (передплатний індекс 01379) у наступному році буде здійснено укладання розділу 15 «Культура» та розділу 16 «Молодь. Спорт». Видання складається з друкованої і електронної частин.

У першій частині публікується систематичний покажчик нормативно-правових актів розділу поточного укладання в накопичувальному виглядію Електронна частина містить дві комп’ютерні правові системи на ком пакт-диску. Одна із них – «Систематичне зібрання чинного законодавства України» - ключає тексти актів, що систематизовані за усіма раніше укладеними розділами, в тому числі поточним. Інша система – Зіборання законодавства України» - включає все законодавства України починаючи з 1991 року.

У виданні «Кодекси України» до виходу в світ заплановано такі кодекси: Кримінальний, Бюджетний, Адміністративного судочинства, Повітряний, Господарський процесуальний, (Водний, Лісовий, Про ндар), Податковий (І-ІV), Податковий (V-ХХ), Цивільний процесуальний, КЗпП, Житловий, Новий. У випадку не прийняття нового кодексу, замість заявленого буде опубліковано кодекс, який матиме найбільшу кількість змін і доповнень.

Видання виходить в світ у двох формах: у теках з роз’ємними замками і в книжковій. Видання в теках (передплатний індекс 74252) забезпечує підтримку усіх кодексів у контрольному стані. До щомісячного комплекта поставки включаються: текс чергового кодексу в контрольному стані; редакційний комплект «Зміни»; ком пакт-диск з комп’ютерною довідково-пошуковою системою «Зібрання законодавства України». Комплект «Зміни» містить аркуші для заміни (вставки) в теки з раніше випущеними кодексами. Інформаційна база комп’ютерної системи охоплює все законодавство України починаючи з 1991 року.

Книжкова форма видання (передплатний індекс 21993) забезпечує користувачів лише текстом чергового кодексу, який подається в контрольному стані. 

Передплачуйте наші видання — і Ви завжди будете мати повні тексти нормативно-правових актів законодавства України. 

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатись на сійті Офійного вісника України за електронною адресою : http://ovu.com.ua/pages/peredplata