Головна - Новини

Відбулося засідання чергової дев'ятнадцятої сесії Яготинської районної ради VII скликання

Рубрика: Новини
Опубліковано: 17 березня

     17 березня відбулося засідання чергової девятнадцятої сесії Яготинської районної ради VII скликання. Із 34 районних обранців прибули та зареєструвалися 28.

     В роботі сесії районної ради взяли участь перший зступник голови адміністрації О.І.Рудніцька, заступник голови адміністрації А.О.Антоненко, заступник міського голови С.О.Овчаренко, начальник Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції головного управління національної поліції у Київській області Верига Л.С., керівники районних установ та організацій, сільські голови, представники засобів масової інформації та громадських організацій.

На порядок денний сесії виносились наступні питання:

1. Про Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України «Про заборону продажу земель сільськогосподарського призначення».

2. Про стан дотримання законності, заходи її зміцнення та результати діяльності прокуратури Яготинського району.

3. Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності правоохоронних органів на території Яготинського району.

4. Звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яготинського району на 2016 рік.

5. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 31 січня 2017 року № 251-17-VІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яготинського району на 2017 рік».

 

6. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Яготинського району за 2016 рік.

7. Про направлення вільного залишку загального фонду районного бюджету Яготинського району.

8. Про внесення змін до рішення сесії Яготинської районної ради VII скликання від 20.12.2016 року

№ 247-16-VII «Про районний бюджет Яготинського району на 2017 рік».

9. Про встановлення розмірів частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності району.

10. Про підготовку АПР Яготинської РДА до весняно-польових робіт.

11. Звіт про виконання Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища у Яготинському районі на 2013-2016 роки.

12. Звіт про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Яготинському районі на 2015-2016 роки.

13. Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Яготинському районі на 2017-2018 роки».

14. Звіт про виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Яготинського району на 2015-2016 роки.

15. Про хід виконання районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року.

16. Про хід виконання цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки в Яготинському районі на 2014-2017 роки.

17. Про надання дозволу Яготинській централізованій бібліотечній системі сектору культури, національностей та релігії Яготинської районної державної адміністрації на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району частини приміщення міської бібліотеки, загальною площею 20,5 кв.м, розташованого за адресою: вул. Клубна, 4-а, м. Яготин.

18. Про включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури депутатів районної ради.

19. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності, площею 19,8731 га (пасовище), 47,4651 га (пасовище) за межами населеного пункту в адміністративних межах Двірківщинської сільської ради, Яготинського району, Київської області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана у власність гр. Полішко Уляні Олександрівні (померла) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ничипорівської сільської ради Яготинського району Київської області.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в постійне користування гр. Ситнікову Ярославу Олександровичу для ведення фермерського господарства на території Черняхівської сільської ради Яготинського району Київської області.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок гр. Ситнікова Ярослава Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Райківщинської сільської ради Яготинського району Київської області.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ФГ «ЯРКО» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Черняхівської сільської ради Яготинського району Київської області.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ФГ «ЯРКО» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Лемешівської сільської ради Яготинського району Київської області.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана у власність гр. Алексик Аллі Миколаївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Богданівської сільської ради Яготинського району Київської області.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана у власність гр. Косяченко Тамарі Миколаївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Богданівської сільської ради Яготинського району Київської області.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана у власність гр. Горбачу Анатолію Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Богданівської сільської ради Яготинського району Київської області.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана у власність гр. Остапцю Олександру Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Богданівської сільської ради Яготинського району Київської області.

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані у власність гр. Марченку Миколі Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Червонівської сільської ради Яготинського району Київської області.

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані у власність гр. Шпаку Григорію Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Червонівської сільської ради Яготинського району Київської області.

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Шамардак Ольги Степанівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту в адміністративних межах Капустинської сільської ради Яготинського району Київської області.

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності гр. Лободи Миколи Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту в адміністративних межах Райківщинської сільської ради Яготинського району Київської області.

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Тарасенко Марії Семенівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту в адміністративних межах Сулимівської сільської ради Яготинського району Київської області.

34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Ганзенко Надії Гнатівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту в адміністративних межах Черняхівської сільської ради Яготинського району Київської області.

    По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.

      З метою забезпечення соціально – економічної стабільності в районі депутатський корпус виважено та помірковано приймає відповідні рішення, а не займається політиканством. Це дає змогу працювати злагоджено, без зайвих амбіцій. Як показала практика, саме при такому підході вдається знаходити вірні рішення при розгляді важливих проблем життєдіяльності району і працювати на загальну справу — підвищення добробуту наших громадян.