Головна - Новини

Нарада з питання належної підготовки до опалювального сезону 2017/2018

Рубрика: Новини
Опубліковано: 11 серпня

11 серпня голова райдержадміністрації Олександр Дерунець провів нараду з питання стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

У нараді взяли участь голова районної ради Віктор Грицай, начальники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники закладів охорони здоров’я, навчальних закладів, керівники житлово-комунальних господарств району.

До стабільної роботи в осінньо-зимовий період в районі необхідно підготувати: 17 загальноосвітніх навчальних закладів, 25 дошкільних навчальних закладів – 12 ДНЗ (6 – в місті, 6 – в сільській місцевості) та 13 навчально-виховних комплексів  "Загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад", 24 заклади охорони здоров’я, 24 клубних заклади, 25 бібліотек, 2 школи естетичного виховання.

Активна робота керівників підприємств, установ та організацій впродовж підготовки до опалювального сезону забезпечить вчасне та стабільне його проходження, підкреслив Олександр Феодосійович.

Начальник  Яготинської філії ПАТ «Київоблгаз» А.В. Зуєвич у своєму виступі виокремив питання вирішення яких мають стати першочерговими, а саме:

1. Про повірку лічильників;

2. Про проведення обстеження димоходів та вентиляційних каналів;

3. Про виконання заходів, що вказані в гарантійних листах;

4. Про отримання лімітів на газ;

5.Про погашення боргів за технічне обслуговування та транспортування газу.

Також було наголошено на тому, що підготовка галузей господарського комплексу району до опалювального сезону 2017-2018 років здійснюється відповідно до вимог «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, і у визначені терміни ( до 15 вересня 2017) повинні бути підписані акти готовності та паспорти готовності до осінньо-зимового періоду 2017/18 років. 

Керівники житлово-комунальних підприємств та об’єктів соціальної сфери звітували про виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду, а саме про проведення повірки лічильників та виконання заходів, щодо яких надавалися гарантійни листи до ПАТ «Київоблгаз» в минулому році.

 У ході наради було вирішено вжити термінових заходів та посилити злагоджену роботу всіх служб з метою входження в новий опалювальний сезон.

 На завершення наради Олександр Дерунець наголосив, що тільки своєчасно розпочатий та якісно виконаний весь комплекс заходів по підготовці до опалювального періоду може гарантувати безпеку для життя споживачів та стабільну роботу з мінімальною кількістю аварійних ситуацій у осінньо-зимовий період.

За результатами засідання підготовлені відповідні протокольні доручення.