Головна - Новини

Голова райдержадміністрації взяв участь в сході села Сотниківки

Рубрика: Новини
Опубліковано: 21 квітня

20 квітня, в Сотниківському сільському будинку культури відбувся схід села. У сході взяли участь жителі с.Сотниківка, голова Яготинської районної державної адміністрації О.Ф.Дерунець, голова Яготинської районної ради В.Г.Грицай, провідний спеціаліст з оборонної роботи та правоохоронними органами Р.М.Базіль, радник голови Яготинської районної ради А.Ю.Черко, виконувач обов’язків завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства В.О.Криськов, керівники сільськогосподарських підприємств, які обробляють землі в межах Сотниківської сільської ради та представники громадської організації «Асоціація воїнів АТО».  На порядку денному зібрання стояло питання щодо розпаювання 20 га землі в межах Сотниківської сільської ради. Так як на схід села завітало лише 57 жителів з наявних 490, було вирішено депутатам сільської ради провести роботу з жителями та вивчити громадську думку, щодо того як розпорядитися даною землею та прийняття останніми безпосередньої участі у вирішенні даного питання. На сьогодні земельна ділянка знаходиться в користуванні Баришівської зернової компанії, але як заявив її генеральний директор В.П. Безсмертний, вони готові розірвати договір оренди, щоб жителі села змогли отримати по 0,25 землі під забудову. Перепоною стало лише те, що цього не можливо зробити без детального плану села, якого на сьогодні немає, а виготовлення якого коштує близько 150 тис.грн. В свою чергу керівник Баришівської зернової компанії пообіцяв, що вразі надання йому даної землі у використання на термін (2 - 5роки), який порахують за необхідне жителі с.Сотниківка він виділить коштина виготовлення даного плану.

                Нагадуємо, що сьогоднішній схід села, це не перша зустріч, нещодавно представники громадської організації «Асоціація воїнів АТО» вже проводили зібрання, на якому пообіцяли жителям с.Сотниківки стояти на сторожі їх інтересів та права на отримання землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

         Але цього разу сотниківців турбували не лише земельні питання, вони також звернулись з проханням до голови райдержадміністрації Олександра Дерунця про відкриття маршруту «Сотниківка- Київ», або ж щодо підвозу їх до зупинки Гирича в  м.Яготин, щоб вони мали змогу дістатись до м. Києва на роботу, навчання. В свою чергу Олександр Феодосійович пообіцяв вивчити дане питання та звернутись до Київської обласної державної адміністрації щодо організації в дні масового виїзду жителів до м.Київ та назад (п’ятниця, неділя) рейсу який би задовольнив потреби сотниківців.