Зібрання футбольної громадськості Яготинщини.

Рубрика: Новини
Опубліковано: 15 березня

Відбулася чергова Конференція фізкультурно-спортивної громадської організації «Яготинська районна федерація футболу» за участю переважної більшості представників футбольних команд та спортивних організацій Яготинського району. На зібрані було затверджено звіт голови ЯРФФ – Форостяного О.С., внесено зміни до статуту громадської організації в частині «колективного членства», обрано Форостяного О.С. та П’яту Л.Л. делегатами на чергову Конференцію Київської обласної федерації футболу, що запланована на 16 травня цього року.

Потім відбулося жваве обговорення умов проведення чемпіонату Яготинського району в новому сезоні, внесення змін до регламенту змагань. Найбільш суперечливими були позиції делегатів щодо самої структури проведення (кількість ліг, команд, які умови для формування її складу, «легіонери»). Звучало багато різних та цікавих ідей щодо майбутньої структури проведення змагань ( це й залишення старої схеми з двома лігами, інша про один спільний чемпіонат для всіх команд в одне коло, також варіант з поділом на рівноцінні групи та з подальшим формування вищої, першої та другої ліг  та багато інших ідей), але жодна з них не набрала належної підтримки в учасників зібрання. Й тому прийнято рішення, щоб команди обговорити в своїх колективах й остаточно визначитися до наступного зібрання, яке заплановано провести 4 квітня 2017 року.

Наступним питання, яке вирішували учасники зібрання це організація та проведення кубку району з футболу сезону 2017 року. Взяти участь в турніру виявили бажання 16 команд, які  «сліпим» жеребом розподілено на пари 1/8 фіналу . Й так на початковій стадії зустрінуться команди: «Урожай» Черняхівка – «Кристал» («Спецтехніка»), «Фаворит» Яготин – ФК «Двірківщина», «Промінь» Панфили – «Архат» Годунівка, «Автолідер» Яготин – «Максимум» Лемешівка, «Єдність» Фарбоване – ФК «Лісняки» Яготин, ФК «Супоївка» - «Прапор» (маслозавод), «Обрій» Кулябівка – «Рятівник» (ДПРЧ-28), ФК «Червоне» - ФК «Сотниківка-БЗК». Команди, що першими в парах є приймаючою стороною. Зустрічі відбуватимуться з одного матчу й до наступної стадії змагань виходять переможці пар. Старт кубку Яготинського району з футболу запланований на  01 квітня 2017 року і триватиме до 22 квітня (фінал змагань).

Також піднімалися й інші не менш важливі питання, зокрема,  суддівства матчів. В вирішенні цього питання командам запропоновано надати кандидатури майбутніх арбітрів та асистентів до ЯРФФ для формувань  суддівських бригад й забезпечення належного обслуговування матчів. 

Сектор молоді та спорту

райдержадміністрації,

фотоматеріали Лідії Андрієш