Над Яготинщиною замайорів прапор Євросоюзу

Рубрика: Новини
Опубліковано: 11 травня

З нагоди відзначення Дня Європи на Центральній площі м.Яготин перед будівлею Яготинської районної державної адміністрації, вул. Незалежності, 110, відбулась церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу.

До участі на церемонії запрошувались депутати Київської обласної ради, керівники підприємств, установ, організацій разом зі своїми колективами, родини Героїв Небесної Сотні, ветерани АТО, громадські активісти, волонтери, спортсмени, лідери учнівського самоврядування військовослужбовці Національної Гвардії України, та усі бажаючі.

Звертаючись до присутніх на урочистостях Олександр Дерунець у своєму виступі зазначив:

-Наша участь в урочистому заході засвідчила нам іще один практичний крок нашої держави на шляху великих історичних поступів до європейського майбутнього. 

У скорому часі ми з вами отримаємо можливість без віз подорожувати країнами Євросоюзу. Це один із перших вагомих результатів тих реформ, які відбуваються в Україні. Сьогодні саме ми, українці, захищаємо Європу від варварства, тиранії, тероризму, агресії, мілітаризму, які нависли над всім нашим континентом. Ми, українці, стоїмо на передовій захисту європейської цивілізації. Наша Революція Гідності – була революцією за європейські цінності, за українську державність. Наша боротьба проти російської агресії  є боротьбою за Європу. Ми віримо, що Україна як сильна, демократична держава посяде гідне місце серед країн-членів Європейського Союзу і підтримуємо вибраний Президентом та народом України шлях до європейської інтеграції.

В рамках відзначення Дня Європи в Україні в Яготинському районі заплановано провести ряд інформаційних, тематичних, культурно-мистецьких та спортивно-масових заходів за участю аматорських та професійних колективів задля підвищення рівня поінформованості громадськості щодо європейської інтеграції.

У загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих та позашкільних закладах проводяться тематичні лекції, уроки, виховні години, круглі столи, брейн-ринги, мультимедійні презентації, присвячені висвітленню сутності та ролі Європейського Союзу в сучасному світі. У бібліотеках навчальних закладів організовані тематичні книжкові виставки, інформаційні експозиції, літературні читання з питань діяльності Європейського Союзу та відзначення Дня Європи.