Громадські слухання в Лемешівській сільській раді

Рубрика: Новини
Опубліковано: 14 липня

13 липня 2017 року відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 № 667 «Про затвердження Порядку координації головами місцевих державних адміністрацій діяльності територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та забезпечення сприяння у виконанні покладених на зазначені органи завдань» в с. Лемешівка відбулося громадське слухання з питань охорони громадського порядку на території Лемешівської сільської ради та проведено аналіз діяльності із забезпечення правопорядку.

Основною метою даного заходу є вивчення криміногенної ситуації в регіоні, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку.

Заступник голови адміністрації А.О.Антоненко запевнив, що кожне звернення буде розглянуто, в разі необхідності буде проведено розслідування. Адже захист інтересів громади та забезпечення правопорядку — в пріоритеті місцевої влади. А головне завдання — зменшити рівень злочинності на території району.

В зібранні взяли участь: заступник голови адміністрації А.О.Антоненко, голова  Лемешівської сільської ради Н.М.Бондаренко, старший дільничий офіцер поліції О.В. Сахно, провідний спеціаліст з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Р.М.Базіль, начальник філії «Яготинське райДУ» В.І.Шевченко, завідувач сектору з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськості А.О.Кирик, головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту та інфраструктури Т.В.Охріменко.

Дільничний офіцер Сахно О.В. повідомив, що протягом 2017 року на території с. Лемешівка та Гензерівка вчинено 7 кримінальних правопорушень, з них – за ст. 125 КК України – 2, ст. 185 ч.3 КК України – 3, ст. 185 ч 1 КК України – 1, ст. 286 ч.1 КК України – 1.

На профілактичному обліку в Яготинському ВП перебувають 2 особи, які вчинили насильство в сім’ї, 1 особа, яка перебуває під адміністративним наглядом, 1 особа засуджена до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.

Загалом ситуація, яка склалась на території Лемешівської сільської ради не є критичною, старшим дільничим проводиться профілактична робота по селам для запобігання розвитку злочинності.

Під час проведення громадських слухань було проведено анонімне анкетування серед місцевих жителів стосовно стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян в межах населеного пункту.