Новини

На 126 км траси Київ-Харків відкрили пункт обігріву

Рятувальники Яготинського РС ГУ ДСНС України в Київській області спільно з Яготинською районною державною адмінітрацією та Яготинською міською радаю облаштували пункт обігріву та допомоги учасникам дорожнього руху на 126 км траси Київ - Харків на кордоні Полтавської та Київської областей. Так, водії міжнародних перевезень можуть звернутися до рятувальників за допомогою, обігрітися і випити гарячого чаю, отримати необхідну інформацію тощо.

Заважаючи на синоптичний прогноз, рятувальники звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці. Дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки, зокрема під час керування автомобілем. Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.

 

Інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планові перевірки сіл Райківщини та Панфили

З 15 по 17 січня 2018 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планові перевірки протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту сільських рад с. Райківщина, та с. Панфили. В ході, яких проведено перевірку електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, внутрішнього та зовнішнього водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність закладів охорони здоров’я. Під час обстежень проведено  інструктажі та бесіди на протипожежну тематику. 

Детальніше...

Рейд рибалок

17 січня 2018 року співробітниками Яготинського районного сектора  проведено рейд по місцевих водоймах озера Великий Супій на якому здійснюється підлідний вилов риби любителями аматорами. Рятувальники провели роз'яснювальну роботу з рибалками щодо правил поведінки на кризі та надання допомоги постраждалим з врученням пам’яток. Під час рейду співробітники Служби порятунку відвідали найбільш популярне серед рибалок місце риболовлі. 

Детальніше...

Розклад спортивно-масових заходів на 20-21.01.2018

Детальніше...

УНІВЕРСАЛ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ (IV)

Народе України.

Твоєю силою, волею, словом стала на Землі українській вільна Народня Республіка. Справдилась колишня давня мрія батьків твоїх, - борців за вольности і права трудящих.

Детальніше...