На Яготинщині відзначили річницю утворення району

2018 рік для кожного яготинця є визначним, адже цього року ми відзначаємо 95-ту річницю утворення Яготинського району.
День району – не просто цифра у календарі, це свято всіх, хто пов’язав із ним свою долю: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився тут назавжди. За 95 років становлення і розвитку Яготинщини нам є що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати далі.
Яготинщина славиться своїми історичними та археологічними пам’ятками, заповідними територіями та родючими чорноземами, посідає перші місця у області по виробництву сільськогосподарської продукції. Проте справжнім багатством нашої землі є жителі, які безмежно шанують та люблять свій край.
За ініціативи та підтримки керівництва ПАТ «Яготинський маслозавод» в районному будинку культури відбулось районне святкування 95-річчя утворення Яготинського району, в якому взяли участь керівництво району та міста, представники підприємств, установ та організацій, депутати та жителі району.
В привітальному слові до жителів району звернувся заступник голови адміністрації А.О.Антоненко: «В Україні є місця, де кожен куточок дихає історією, де на кожному кроці оживають давні звичаї та традиції. Така і наша Яготинщина. Тому 95-річниця району, яку ми сьогодні відзначаємо, хвилююча і радісна подія для всіх його мешканців. Це — гарна нагода віддати шану тим, хто творив його минуле, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ. Обличчя будь-якої території – це, передусім, його жителі. Дякую всім мешканцям району, які небайдужі до його долі, які тут живуть і працюють, щоб зробити його ще кращим, заможнішим і привабливішим. В цілому ж гордістю нашого району є всі його жителі, хто своєю працею робить вагомий внесок у спільну справу, дбаючи про розвиток Яготинщини.»
«Нехай ювілейна дата ввійде в кожний дім хорошим настроєм, добрими зустрічами, дружнім спілкуванням, стане новим імпульсом для натхненної роботи на благо рідного району. Бажаю вам, шановні жителі Яготинського району – миру, процвітання, почуття гордості за один із найпрекрасніших куточків «малу батьківщину». Нехай вона розбудовується і процвітає у мирі та злагоді!» - побажала в своєму виступі міський голова Н.М.Дзюба.
Щирим подарунком для усіх яготинців та гостей заходу став святковий концерт, за підтримки правління ПАТ «Яготинский маслозавод». Свою творчість дарували присутнім народний артист України Фемій Мустафаєв та заслужений діяч мистецтв України Анжела Ярмолюк.
Ще одним подарунком, що підготувало керівництво ПАТ "Яготинський маслозавод" стало пригощання гостей свята продукцією власного виробництва. Так, жителі району вдосталь посмакували йогуртами, заквасками, сирами. Найменші учасники заходу отримали подарункові набори молочної продукції. 
Кожен з присутніх відчув неповторну атмосферу великої і дружної родини, насолодився мелодійною піснею, щирим спілкуванням, отримав позитивні емоції та святковий настрій.