Перший етап районної Спартакіади «Яготинщина спортивна» присвячена відзначенню 95-ої річниці створення Яготинського району

Яготинською районною державною адміністрацією, зокрема сектором молоді та спорту, протягом березня-вересня 2018 року планується проведення районної Спартакіади «Яготинщина спортивна» серед жителів Яготинського району. Спартакіада проводиться, як загально районний комплексний спортивний захід, спрямований на популяризацію фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя серед усіх верств населення Яготинського району, залучення жителів району та працюючого населення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення ефективності відбору та підготовки спортсменів Яготинщини до основних обласних та всеукраїнських змагань і присвячена відзначенню 95-ої річниці створення Яготинського району.
Організаторами передбачено 14  видів програми із різних видів спорту, які є найпопулярнішими в нашому районі.Перший етап  Спартакіади відбудеться 31 березня 2018 року о 9-00 в с. Черняхівка, змагання з волейболу та дартсу: 

ВОЛЕЙБОЛ:
Склад команди 12 чоловік.Змагання проводяться в два етапи – зональні, фінальні. До фінальної частини змагань потрапляють чотири кращі команди, які визначаються за такими показниками:
- за найбільшою кількістю очок;
- за результатами між претендуючи ми командами;
- за більшою кількістю перемог;
- по кращій різниці партій;
- по кращій різниці м’ячів.
Система проведення фінальної частини змагань визначається головною суддівською колегією.

ДАРТС:
Склад команди 6 спортсменів (4 чол. і 2 жінки). Система проведення змагань визначається в день проведення змагань. Участь беруть дві команди (2 чол.+1 жін.) на різні види мішені. Не допускається участі одних і тих же спортсменів у різних видах. Змагання проводяться командні, результати всіх учасників команди додаються. Кожний учасник матиме три спроби по три кидки дротиків. Після виконання трьох кидків рахуються набрані очки. Й так три спроби. В кінці загальний результат.  Мішень (діаметр поля 32 см.) знаходиться на відстані 3 метри й висоті від підлоги до її центру 1,73 м. В разі якщо дротик не втримався у мішені до його зарахування - то він не рахується, також і не рахуються спроби, які були зроблені мимо мішені. 
 

Сектор молоді та спорту
Яготинської РДА