Третій етап районної Спартакіади «Яготинщина спортивна» присвяченої відзначенню 95-ої річниці створення Яготинського району та з нагоди Дня Конституції України та дня Молоді

Яготинською районною державною адміністрацією, зокрема сектором молоді та спорту, протягом березня-вересня 2018 року  проводиться районна Спартакіада «Яготинщина спортивна» серед жителів Яготинського району.
Спартакіада проводиться, як загально районний комплексний спортивний захід, спрямований на популяризацію фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя серед усіх верств населення Яготинського району, залучення жителів району та працюючого населення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення ефективності відбору та підготовки спортсменів Яготинщини до основних обласних та всеукраїнських змагань і присвячена відзначенню 95-ої річниці створення Яготинського району.

Детальніше...

Другий етап районної спартакіади «Яготинщина спортивна-2018» присвяченої 95-ій річниці створення Яготинського району

Сільські спортсмени продовжили боротися за перемогу в районній Спартакіаді «Яготинщина спортивна-2018», яка присвячена 95-ій річниці створення Яготинського району. 28 квітня відбулися фінальні змагання з волейболу, а також змагання з шашок та нового виду програми – баскетбольного багатоборства.  І знову дякуємо відділу освіти райдержадміністрації, дирекції Черняхівського НВК за надану можливість у проведенні даних змагань.

Детальніше...

Другий етап районної Спартакіади «Яготинщина спортивна» присвяченої відзначенню 95-ої річниці створення Яготинського району

Яготинською районною державною адміністрацією, зокрема сектором молоді та спорту, протягом березня-вересня 2018 року планується проведення районної Спартакіади «Яготинщина спортивна» серед жителів Яготинського району. Спартакіада проводиться, як загально районний комплексний спортивний захід, спрямований на популяризацію фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя серед усіх верств населення Яготинського району, залучення жителів району та працюючого населення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення ефективності відбору та підготовки спортсменів Яготинщини до основних обласних та всеукраїнських змагань і присвячена відзначенню 95-ої річниці створення Яготинського району.

Детальніше...

На Яготинщині відзначили річницю утворення району

2018 рік для кожного яготинця є визначним, адже цього року ми відзначаємо 95-ту річницю утворення Яготинського району.
День району – не просто цифра у календарі, це свято всіх, хто пов’язав із ним свою долю: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився тут назавжди. За 95 років становлення і розвитку Яготинщини нам є що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати далі.
Яготинщина славиться своїми історичними та археологічними пам’ятками, заповідними територіями та родючими чорноземами, посідає перші місця у області по виробництву сільськогосподарської продукції. Проте справжнім багатством нашої землі є жителі, які безмежно шанують та люблять свій край.
За ініціативи та підтримки керівництва ПАТ «Яготинський маслозавод» в районному будинку культури відбулось районне святкування 95-річчя утворення Яготинського району, в якому взяли участь керівництво району та міста, представники підприємств, установ та організацій, депутати та жителі району.

Детальніше...

Перший етап районної Спартакіади «Яготинщина спортивна» присвячена відзначенню 95-ої річниці створення Яготинського району

Яготинською районною державною адміністрацією, зокрема сектором молоді та спорту, протягом березня-вересня 2018 року планується проведення районної Спартакіади «Яготинщина спортивна» серед жителів Яготинського району. Спартакіада проводиться, як загально районний комплексний спортивний захід, спрямований на популяризацію фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя серед усіх верств населення Яготинського району, залучення жителів району та працюючого населення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення ефективності відбору та підготовки спортсменів Яготинщини до основних обласних та всеукраїнських змагань і присвячена відзначенню 95-ої річниці створення Яготинського району.

Детальніше...

«Історичні кроки: минуле та сучасність району»

«З днем народження, мій любий краю», – саме під таким гаслом розпочались святкові заходи з нагоди 95-річниці утворення Яготинського району, що відбулись в стінах Яготинського історичного музею за ініціативи директора КЗ КОР «Яготинський історичний музей» І.І.Шулли. Учасниками заходу були виконувач обов’язків голови адміністрації О.І.Рудніцька, голова районної ради В.Г.Грицай, заступник голови адміністрації А.О.Антоненко, керівник апарату адміністрації А.В.Дьогтяр, почесні громадяни, заслужені діячі та працівники різних галузей, керівники району різних років, поетеси, керівники установ, організацій району.
Історичний екскурс в минуле району від часів першої згадки про Яготинщину і аж до сьогодення зробила завідувач Яготинського історичного музею С.Л.Ковальчук.

Детальніше...

Символіка Яготинського району

До 80-річчя Яготинського району протоколом восьмої сесії Яготинської районної ради двадцять четвертого скликання від 16 вересня 2003 року було започатковано нововведення: розроблено та затверджено Положення про символіку Яготинського району, Положення про відзнаки Яготинського району та ввелося звання "Почесний житель Яготинського району".Ознайомитися з виставкою можна за посиланням: http://yahotyn-rda.archives.kiev.ua/news.php?id=2569.


Оn-line виставка до 95-річчя утворення Яготинського району

З нагоди 95-річчя з дня утворення Яготинського району архівним сектором Яготинської районної державної адміністрації підготовлено та розміщено на веб-сайті архівного сектору Яготинської районної державної адміністрації (http://yahotyn-rda.archives.kiev.ua/index.php) документальну on-line виставку "Адміністративно-територіальний поділ Яготинського району протягом 1923-2006 років". Виставка була підготовлена за матеріалами довідників «Адміністративно-територіальний поділ Київщини 1918-2010 роки», виданого Державним архівом Київської області у 2012 р., «Адміністративно-територіальний поділ Полтавщини (1648-2012 рр.)», виданого Державним архівом Полтавської області у 2012 р., та документами архівного сектору Яготинської районної державної адміністрації.

Детальніше...