Тренування на котельні КПТМ «Яготинтепломережа»

Відповідно до план-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях на території Яготинського району у 2018 році 09 березня 2018 року  проведено на котельні КПТМ «Яготинтепломережа» спеціальне об’єктове тренування на тему «Оперативні дії персоналу по ліквідації аварійних ситуацій і попередженню аварій у випадку їхнього виникнення – витік газу у котельному залі».

Детальніше...

ДТП біля Богданівки

01 березня 2018 року о 17 год. 10 хв. на пункт зв’язку 28-ДПРЧ м. Яготин поступило повідомлення про ДТП, а саме рухаючись по засніженій автотрасі Київ-Харків поблизу с. Богданівка водій вантажного автомобіля DAF 75 CF не розрахувавши дистанції здійснив зіткнення з вантажним автомобілемDAF CF. В результаті зіткнення автомобіль зазнав значних пошкоджень, а водія затиснуло в кабіні, від зіткнення водій отримав перелом правої ноги.
Прибувши на місце виклику черговий караул провів деблокування потерпілого з  понівеченого вантажногоавтомобіля, та допоміг доправити потерпілого в автомобіль швидкої медичної допомоги. Завдяки правильним та злагодженим діям рятувальників було врятовано потерпілого.

Проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Кулябівка

21 лютого 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з Яготинським відділенням Національної поліції проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Кулябівка Яготинського району. Також до відпрацювання було залучено сільського голову, сільських депутатів, працівників відомчих служб (газ, світло). 

Детальніше...

У с. Сулимівка рятувальники загасили пожежу

23 лютого 2018 року о 17 год.40 хв. до оперативно-рятувальної служби містаЯготина надійшло повідомлення про загорання одноповерхового приватного житлового будинку, розташованого у с. Сулимівка по вул. Кравченка, Яготинського району. На місце події було направлено два відділення 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Вогнеборці, які прибули за викликом встановили, що горить дах житлового будинку. 

Детальніше...

Рятувальники провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Годунівка

20 лютого 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з Яготинським відділенням Національної поліції проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Годунівка Яготинського району. Також до відпрацювання було залучено сільського голову, сільських депутатів, працівників відомчих служб (газ, світло). В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Увага вибухонебезпечні предмети. Велику увагу в профілактично- роз’яснювальній роботі приділили правилам поводження та надання допомоги на кризі з врученням пам’ятних листівок.

Рятувальники провели профілактичну роботу з дітьми шкільного віку в Лозовоярівському НВК

23 лютого 2018 року Яготинським районним  сектором в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено профілактичну роботу з дітьми шкільного віку в Лозовоярівському НВК с. Лозовий Яр на тему «Основні правила поведінки при пожежі»,  «Увага вибухо-небезпечні предмети» та «Правила поводження, рятування на кризі». В ході даного заходу проведено бесіди з дітьми, розповсюджено агітаційні брошури та плакати, акцентовано увагу на запобігання виникненні пожежі, небезпеку використання таких предметів, як сірники, петарди в якості іграшки, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих (підозрілих) предметів та правил поводження на кризі.    

Проведено профілактичну роботу з дітьми дошкільного віку в Кулябівському садочку

20 лютого 2018 року Яготинським районним  сектором в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено профілактичну роботу з дітьми дошкільного віку в Кулябівському садочку с. Кулябівка на тему «Основні правила поведінки при пожежі»,  «Увага вибухо-небезпечні предмети» та «Правила поводження, рятування на кризі».

Детальніше...

Рятувальники провели профілактичну роботу з дітьми шкільного віку в Жоравському НВК

22 лютого 2018 року Яготинським районним  сектором в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено профілактичну роботу з дітьми шкільного віку в Жоравському НВК с. Жоравка на тему «Основні правила поведінки при пожежі»,  «Увага вибухо-небезпечні предмети» та «Правила поводження, рятування на кризі». В ході даного заходу проведено бесіди з дітьми, розповсюджено агітаційні брошури та плакати, акцентовано увагу на запобігання виникненні пожежі, небезпеку використання таких предметів, як сірники, петарди в якості іграшки, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих (підозрілих) предметів та правил поводження на кризі.    

Проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Жоравка

19 лютого 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з Яготинським відділенням Національної поліції проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Жоравка Яготинського району. Також до відпрацювання було залучено сільського голову, сільських депутатів, працівників відомчих служб (газ, світло). В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Увага вибухонебезпечні предмети. Велику увагу в профілактично- роз’яснювальній роботі приділили правилам поводження та надання допомоги на кризі з врученням пам’ятних листівок.

Проведено профілактичну роботу з дітьми дошкільного віку в Годунівському садочку

21 лютого 2018 року Яготинським районним  сектором в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено профілактичну роботу з дітьми дошкільного віку в Годунівському садочку с. Годунівка на тему «Основні правила поведінки при пожежі»,  «Увага вибухо-небезпечні предмети» та «Правила поводження, рятування на кризі». В ході даного заходу проведено бесіди з дітьми, розповсюджено агітаційні брошури та плакати, акцентовано увагу на запобігання виникненні пожежі, небезпеку використання таких предметів, як сірники, петарди в якості іграшки, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих (підозрілих) предметів та правил поводження на кризі.


Яготинським районним сектором проведено профілактичну роботу з дітьми шкільного віку в Сулимівському НВК

14 лютого 2018 року Яготинським районним  сектором в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено профілактичну роботу з дітьми шкільного віку в Сулимівському НВК с. Сулимівка на тему «Основні правила поведінки при пожежі»,  «Увага вибухо-небезпечні предмети» та «Правила поводження, рятування на кризі». В ході даного заходу проведено бесіди з дітьми, розповсюджено агітаційні брошури та плакати, акцентовано увагу на запобігання виникненні пожежі, небезпеку використання таких предметів, як сірники, петарди в якості іграшки, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих (підозрілих) предметів та правил поводження на кризі.