Проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Райківщина

23 травня 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з Яготинським відділенням Національної поліції проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Райківщина Яготинського району. Також до відпрацювання було залучено сільського голову, сільських депутатів, працівників відомчих служб (газ, світло).

Детальніше...

Проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту Яготинського НВК №2

18 травня 2018 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту Яготинського НВК №2 в ході перевірки проведено перевірку електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, внутрішнього та зовнішнього водопостачання засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність закладів освіти.

Детальніше...

Проведено позапланову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту Яготинської ЦРЛ

В період з 15 по 16 травня згідно наказу № 202 ДСНС України «Про здійснення позапланових перевірок» інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено позапланову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту Яготинської ЦРЛ в ході перевірки проведено перевірку електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, системи димовидалення, системи оповіщення та евакуації людей, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність закладів охорони здоров’я.

Детальніше...

День цивільного захисту в Сотниківському НВК

21 травня 2018 року інспекторським складом Яготинського районного  сектору в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» та з метою практичного відпрацювання учасниками навчально-виховного процесу порядку дій на випадок  виникнення надзвичайних ситуацій, виявлення підозрілих предметів взято участь в проведенні Сотниківським НВК Дня цивільного захисту.  

Детальніше...

На ТДВ "Яготинське ХПП" відбулось спеціальне об'єктове навчання

Відповідно до графіку проведення спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з питань цивільного захисту  16 травня 2018 року  проведено на ТДВ «Яготинське ХПП» спеціальне об’єктове навчання за участі представників місцевого підрозділу Яготинського РС. В ході тренування перевірено готовність протипожежної та медичної служби підприємства шляхом проведення ліквідації умовної пожежі на території ТДВ «Яготинське ХПП» членами добровільної пожежної команди із залученням пожежного автомобіля та надання першої медичної допомоги умовному потерпілому.

Детальніше...

Яготинським РС проведено профілактичну роботу з дітьми Райківщинського ДНЗ

18 травня 2018 року Яготинським районним  сектором в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено профілактичну роботу з дітьми дошкільного віку в Райківщинському дошкільному навчальному закладі с. Райківщина на тему «Основні правила поведінки при пожежі»,  «Увага вибухо-небезпечні предмети» та «Правила поводження на воді». В ході даного заходу проведено бесіди з дітьми, розповсюджено агітаційні брошури та плакати, акцентовано увагу на запобігання виникненні пожежі, небезпеку використання таких предметів, як сірники, петарди в якості іграшки, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих (підозрілих) предметів та правил поводження на воді при купанні.    

Рятувальники загасили пожежу у Яготині по вулиці Шевченка

15  травня о 08:16 до оперативно-рятувальної служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання в м. Яготин на вул. Шевченка.
До місці виклику було направлено два відділення 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.
На місці події рятувальниками встановлено, що горить приміщення нежилого будинку.
Пожежу локалізовано о 08:30 та повністю ліквідовано о 08:46.
Причина загорання наразі встановлюється.

Проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Сотниківка

17 травня 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з Яготинським відділенням Національної поліції проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Сотниківка Яготинського району. Також до відпрацювання було залучено сільського голову, сільських депутатів, працівників відомчих служб (газ, світло). В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів),Попередження пожеж в екосистемах, Увага вибухонебезпечні предмети. 

Пожежу у Яготині по вулиці Поштовій ліквідовано

15  травня о 05:17 до оперативно-рятувальної служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання в м. Яготин на вул. Поштова.
До місці виклику було направлено два відділення 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.
На місці події рятувальниками встановлено, що горить приміщення господарчої будівлі.

Детальніше...

Проведено профілактичну роботу з дітьми в Капустинському НВК

17 травня 2018 року Яготинським районним  сектором в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено профілактичну роботу з дітьми шкільного віку в Капустинському НВК с. Капустинці на тему «Основні правила поведінки при пожежі»,  «Увага вибухо-небезпечні предмети» та «Правила поводження на воді». В ході даного заходу проведено бесіди з дітьми, розповсюджено агітаційні брошури та плакати, акцентовано увагу на запобігання виникненні пожежі, небезпеку використання таких предметів, як сірники, петарди в якості іграшки, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих (підозрілих) предметів та правил поводження на воді при купанні.    

Детальніше...

Інспекторським складом Яготинського РС проведено планову перевірку Яготинської ДЮСШ

14 травня 2018 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту Яготинської ДЮСШ. В ході, якої проводилася перевірка електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, внутрішнього та зовнішнього водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність даного навчального закладу.

Детальніше...