Інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планові перевірки сіл Райківщини та Панфили

З 15 по 17 січня 2018 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планові перевірки протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту сільських рад с. Райківщина, та с. Панфили. В ході, яких проведено перевірку електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, внутрішнього та зовнішнього водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність закладів охорони здоров’я. Під час обстежень проведено  інструктажі та бесіди на протипожежну тематику. 

Детальніше...

Рейд рибалок

17 січня 2018 року співробітникамиЯготинського районного сектора  проведено рейд по місцевих водоймах озера Великий Супій на якому здійснюється підлідний виловриби любителями аматорами. Рятувальники провели роз'яснювальну роботу з рибалками щодо правил поведінки на кризі та надання допомоги постраждалим з врученням пам’яток. Під час рейду співробітники Служби порятунку відвідали найбільш популярне серед рибалок місце риболовлі. 

Детальніше...

Рятувальники провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Сулимівка

В період з 07 по 13 грудня 2017 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з Яготинським відділенням Національної поліції проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населених пунктів с. Сулимівка Яготинського району. Також до відпрацювання було залучено сільського голову, сільських депутатів, працівників відомчих служб (газ, світло). В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми: «Безпека у побуті» (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), «Попередження пожеж в екосистемах» та «Увага вибухонебезпечні предмети» з врученням пам’ятних листівок. 

Детальніше...

1січня сталось ДТП на автодорозі Яготин - Згурівка

01 січня 2018 року о 15 год. 22 хв. на пункт зв’язку 28-ДПРЧ м. Яготин поступило повідомлення про ДТП, а саме рухаючись з Яготина по автодорозі Яготин-Згурівка в районі с. Черкасівка водій легкового автомобіль DAEWOO Nexia білого кольору не впоравшись з керуванням автомобілем, з’їхав з траси та зіткнувся з деревом. В результаті зіткнення автомобіль зазнав значних пошкоджень.

Детальніше...

Рятувальники Яготинського РС провели профілактичні заходи в с . Жоравка.

У зв’язку зі зростанням кількості пожеж у житловому секторі  рятувальники Яготинського РС провели профілактичні заходи в с . Жоравка. Під час проведення заходів рятувальники Яготинського РС навчали громадян вимогам пожежної безпеки в побуті. Головною метою даного заходу було навчити людей вірно та грамотно діяти в разі виникнення пожежі, а також вжити всіх можливих заходів аби не допустити пожежі у власній оселі. Особливу уваги рятувальники Яготинського РС приділяли людям похилого віку які користуються пічною системою опалення. Адже сумна статистика свідчить про те, що велика кількість пожеж в населених пунктах сталася із-за халатного ставлення до справності і готовності до осіннь-зимового періоду пічного опалення. Під час розмови кожному було вручено агітаційні листівки з вимогами пожежної безпеки, а також доведено статистичні данні по пожежам, які останнім часом виникали на території району. Громадян застерігали, що виходячи з дому обов’язково потрібно перевірити електричні та газові прилади, не залишати малих дітей без догляду та не дозволяти їм користуватися пічним опаленням.

Детальніше...

Рятувальники ліквідували загорання будівлі в в м.Ягоиин по вул. Чернишевського

14 грудня 2017 року о 15 год.27 хв.  до оперативно-рятувальної служби міста Яготин надійшло повідомлення про загорання господарської будівлі, розташованої у м. Яготин по вул. Чернишевського. На місце події було направлено два відділення 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Вогнеборці, які прибули за викликом встановили, що горить горище господарської будівлі. Рятувальники провівши розвідку негайно почали проведення гасіння пожежі. КГП було подано на гасіння пожежі два стволи «Б».  О 16 год. 02 хв. пожежу було локалізовано, а о 16 год. 55 хв. ліквідовано. Причина загорання встановлюється. Завдяки злагодженим діям рятувальників вдалося запобігти розповсюдження вогню на поряд розташовану літню кухню.

Детальніше...

Рятувальники провели профілактичну роботу з дітьми дошкільного віку в Яготинському НВК №2

07 грудня 2017 року Яготинським районним  сектором в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено профілактичну роботу з дітьми дошкільного віку в Яготинському НВК № 2 м. Яготин на тему «Основні правила поведінки при пожежі»,  «Увага вибухо-небезпечні предмети» та «Правила поводження на водних об’єктах». В ході даного заходу проведено бесіди з дітьми, розповсюджено агітаційні брошури та плакати, акцентовано увагу на запобігання виникненні пожежі, небезпеку використання таких предметів, як сірники, петарди в якості іграшки та про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих (підозрілих) предметів.

Детальніше...

У зв’язку зі зростанням кількості пожеж у житловому секторі рятувальники Яготинського РС провели профілактичні заходи в с . Лозовий Яр.

Під час проведення заходів рятувальники Яготинського РС навчали громадян вимогам пожежної безпеки в побуті. Головною метою даного заходу було навчити людей вірно та грамотно діяти в разі виникнення пожежі, а також вжити всіх можливих заходів аби не допустити пожежі у власній оселі. Особливу уваги рятувальники Яготинського РС приділяли людям похилого віку які користуються пічною системою опалення. Адже сумна статистика свідчить про те, що велика кількість пожеж в населених пунктах сталася із-за халатного ставлення до справності і готовності до осінньо-зимового періоду пічного опалення. Під час розмови кожному було вручено агітаційні листівки з вимогами пожежної безпеки, а також доведено статистичні данні по пожежам, які останнім часом виникали на території району. Громадян застерігали, що виходячи з дому обов’язково потрібно перевірити електричні та газові прилади, не залишати малих дітей без догляду та не дозволяти їм користуватися пічним опаленням.

Детальніше...

Рятувальники провели профілактичну роботу з дітьми дошкільного віку в Яготинському ДНЗ (ясла-садок) № 3 «Ромашка»

06 грудень 2017 року Яготинським районним  сектором в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено профілактичну роботу з дітьми дошкільного віку в Яготинському ДНЗ (ясла-садок) № 3 «Ромашка» м. Яготин на тему «Основні правила поведінки при пожежі»,  «Увага вибухо-небезпечні предмети» та «Правила поводження на водних об’єктах». В ході даного заходу проведено бесіди з дітьми, розповсюджено агітаційні брошури та плакати, акцентовано увагу на запобігання виникненні пожежі, небезпеку використання таких предметів, як сірники, петарди в якості іграшки та про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих (підозрілих) предметів. 

Детальніше...

Рятувальники провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с.Годунівка

В період з 07 по 13 грудня 2017 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з Яготинським відділенням Національної поліції проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населених пунктів с. Годунівка Яготинського району. Також до відпрацювання було залучено сільського голову, сільських депутатів, працівників відомчих служб (газ, світло). В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми: "Безпека у побуті" (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), "Попередження пожеж в екосистемах" та "Увага вибухонебезпечні предмети" з врученням пам’ятних листівок.  

Детальніше...

Рятувальники провели профілактичну роботу з дітьми дошкільного та шкільного віку в Капустинському НВК

05 грудня 2017 року Яготинським районним  сектором в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено профілактичну роботу з дітьми дошкільного та шкільного віку в Капустинському НВК с. Капустинці на тему «Основні правила поведінки при пожежі»,  «Увага вибухо-небезпечні предмети» та «Правила поводження на льоду». В ході даного заходу проведено бесіди з дітьми, розповсюджено агітаційні брошури та плакати, акцентовано увагу на запобігання виникненні пожежі, небезпеку використання таких предметів, як сірники, петарди в якості іграшки та про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих (підозрілих) предметів.

Детальніше...