Робота відділу прийняття рішень, призначень виплат та компенсацій

Все про житлові субсидії
      Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій.
      Вищезгаданим законодавчим актом передбачено призначення субсидій на наступний період лише на підставі нових заяви та декларації:
-           особам, в яких за інформацією ДФС, ПФУ, відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії;
-           особам, які отримували середнійсередньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної зарплати, встановлений на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлових субсидій;
-           особам, які не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний сумарно пртягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житловиж субсидій;
-           внутрішньо переміщені особи;
-           особам, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;
-           особам, які є орендарями житлових приміщень(будинків);
-           особи, які зареєстровані в житловому приміщенні(будинку) але фактично в ньому не проживають.
        Для оформлення субсидії на новий період представниким домогосподарств, які зазначені в переліку необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Яготнської районної державної адміністрації каб. №1.
   Решті користувачам Програми житлових субсидій перерахунок буде проведено автоматично.
        Під час призначення субсидії у травні 2018 року на неопалювальний сезон враховуються доходи за ІІІ-ІV квартал попереднього року(крім пенсії) за даними ДФС, Пенсійного фонду України. Розмір пенсії враховується за квітень 2018 року.
        Важливим є те, що при призначені субсидії враховують  в доходи членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства у разі, коли член сім’ї зареєстрований за іншою адресою. Доходи від реалізації молока, враховуються у розмірі 30 відсотків нарахованих сум.
       Субсидія не призначається:
-           загальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв.м. для квартир і 200 кв.м. будинки(крім дитячих будинків сімейного типута прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживає троє і більше дітей);
-   будь-хто із складу домогосподарства або чле сім’ї особи із складу домогосподарства має усвоєму володінні транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації з дати випуску якого минуло менше 5 років(крім мопедів).