Постійно діючі комісії

Управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації.

 1.Районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

 Рудніцька Ольга Іванівна – керівник робочої групи

 Сухенко Тетяна Петрівна – заступник керівника

 Шевченко Михайло Іванович – заступник керівника

 Кабанець Ірина Петрівна –секретар

 Балан Василь Володимировмч

 Бандурко Оксана Станіславівна

 Боліла Галина Василівна

 Бранець Юрій Андрійович

 Верига Любомир Степанович

 Давидчук Алла Василівна

 Дьогтяр Сергій Миколайович

 Івахно Лариса Леонідівна

 Коновал Валентина Василівна

 Кузьменко Георгій Степанович

 Малинка Оксана Петрівна

 Хобта Михайло Миколайович

 Шелих Олена Іванівна

 Шиленко Микола Вікторович

 Шмигановський Василь Степанович

2.Районна міжвідомча робоча група з розроблення проекту програми зайнятості населення Яготинського району на 2018-2020 року.

      Рудніцька Ольга Іванівна – керівник робочої групи

 Сухенко Тетяна Петрівна – заступник керівника

 Полежака Олег Віталійович – заступник керівника

 Кабанець Ірина Петрівна –секретар

     Боліла Галина Василівна

 Івахно Лариса Леонідівна

 Кузьменко Георгій Степанович

 Малюга Ваиль Іванович

 Миколаєнко С.Л.

 Степанченко М.Т.

 Усенко Олександр Павлович

 Шевченко Михайло Іванович

3.Спеціальна районна комісія для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення празівників.

 Рудніцька Ольга Іванівна – голова комісії

 Сухенко Тетяна Петрівна – заступник голови комісії

 Шевченко Михайло Іванович – заступник голови комісії

 Кабанець Ірина Петрівна –секретар

 Бандурко Оксана Станіславівна

 Боліла Галина Василівна

 Дьогтяр Сергій Миколайович

 Івахно Лариса Леонідівна

 Кузьменко Георгій Степанович

 Саса Анатолій Володимирович

 Хвостіков Василь Миколайович

 Шелих Олена Іванівна

 Шмигановський Василь Степанович

4.Комісія з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог та субсидій малозабезпеченим та призначення (відмовлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 Рудніцька Ольга Іванівна – голова комісії

 Сухенко Тетяна Петрівна – заступник голови комісії

 Кліменкова Анна Вікторівна – секретар

 Борщик Людмила Володимирівна

 Кривошея Наталія Георгівна

 Лисенко Валентина Василівна

 Ляшенко Віктор Степанович

 Омельчук Тетяна Володимирівна

 Усенко Олександр Павлович

 Федина Олена Іванівна

 Шевченко Михайло Іванович

 Шмигановська Валентина Іванівна

5.Комісія по наданню статуса учасника війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціальгого захисту».

 Рудніцька Ольга Іванівна – голова комісії

 Сухенко Тетяна Петрівна – заступник голови комісії

 Олефіренко Лідія Григорівна – секретар

 Глиняна Людмила Миколаївна

 Дьогтяр Сергій Миколайович

 Кисіль Оксана Василівна

 Ляшенко Віктор Степанович

 Малюга Ваиль Іванович

 Шмигановська Валентина Іванівна

 Шмигановська Валентина Іванівна

6.Комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об’єктівсоціальної та інженерно-транспортної інфракструктури.

 Антоненко Антон Олександрович – голова комітету

 Криськов Віктор Олександрович – заступник голови комітету

 Бакум Світлана Михайлівна – секретар

 Білаш Олександр Миколайович

 Дзюба Наталія Миколаївна

 Іванова Таміла Михайлівна

 Колесник Олександр Костянтингович

 Ляшенко Віктор Степанович

 Процик Микола Іванович

 Сухенко Тетяна Петрівна

 Усенко Олександр Павлович

 Юрченко Микола Миколайович

7.Района комісіяз питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.

 Антоненко Антон Олександрович – голова комісії

 Сухенко Тетяна Петрівна – заступник голови комісії

 Коверник Наталія Владиславівна -  секретар

 Боліла Галина Василівна

 Дьогтяр Сергій Миколайович

 Криськов Віктор Олександрович

 Прожога Сергій Вікторови

 Усенко Олександр Павлович

8.Дисциплінарна комісія з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних службовців категорій «Б» і «В» управління соціального захисту населення Яготинськ4ої РДА (наказ ві09.01.2018 № 01-04-07).

 Бакум Світлана Михайлівна

 Ганжа Юлія Анатоліївна

 Гордієнко Ольга Миколаївна

 Кабанець Ірина Петрівна

 Кліменкова Анна Вікторівна

 Коверник Наталія Владиславівна

 Меркотун Тетяна Миколаївна

 Омельчук Тетяна Володимирівна

 Пушенко Надія Миколаївна

 Редька Ольга Сергіївна

 Хижняк Тетяна Олександрівна

 Шкуркіна Данута Ілльївна

9.Конкурсна комісія управління соціального захисту населення Яготинської РДА для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» (наказ від 14.06.2017 № 15-04-07).

 Коверник Наталія Владиславівна – голова комісії

 Гордієнко Ольга Миколаївна – адміністратор

 Бакум Світлана Михайлівна

 Ганжа Юлія Анатоліївна

 Кабанець Ірина Петнрівна

 Ляшенко Віктор Степанович

 Меркотун Тетяна Миколаївна

 Омельчук Тетяна Володимирівна

 Осьмак Євдокія Хомівна

 Пушенко Надія Миколаївна

 Шкуркіна Данута Ілльївна

10. Комісія з соціального страхування управління соціального захисту населення Яготинської РДА (наказ від 14.11.2017 № 26-04-07).

      Коверник Наталія Владиславівна

 Гордієнко Ольга Миколаївна

 Ганжа Юлія Анатоліївна

 Завертайло Юлія Володимирівна

11. Комісія щодо прийняття рішення про надання одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпечиним особам, з інвалідністю та дітям з інвалідністю (наказ від 14.11.2017 № 29-04-07).

 Коверник Наталія Владиславівна – голова комісії

 Хижняк Тетяна Олександрівна – секретар

 Бакум Світлана Михайлівна

 Ганжа Юлія Анатоліївна

 Гордієнко Ольга Миколаївна

 Кліменкова Анна Вікторівна

 Меркотун Тетяна Миколаївна

 Олефіренко Лідія Григорівна

12. Експертна комісія управління соціального захисту населення Яготинської РДА (наказ від 28.09.2016. № 34-04-07). та дітям з інвалідністю (наказ від 14.11.2017 № 29-04-07).

      Бакум Світлана Михайлівна – голова комісії

 Кабанець Ірина Петнрівна - заступник голови комісії

 Гордієнко Ольга Миколаївна – секретар

 Коверник Наталія Владиславівна

 Меркотун Тетяна Миколаївна

 Омельчук Тетяна Володимирівна

 Пушенко Надія Миколаївна

  Шкуркіна Данута Ілльївна

13. Комісія щодо виконання функцій ведення архіву управління соціального захисту населення Яготинської РДА (наказ від 28.09.2016 № 35-04-07). Наказ від 14.11.2017 № 29-04-07).

      Коверник Наталія Владиславівна – голова комісії

 Омельчук Тетяна Володимирівна – заступник голови комісії

 Ладейщикова Ірина Олексіївна – секретар

 Бакум Світлана Михайлівна

 Гордієнко Ольга Миколаївна

 Меркотун Тетяна Миколаївна

 Пушенко Надія Миколаївна