Районні змагання з волейболу серед збірних команд сільських шкіл

У квітні на базі Черняхівського НВК відбулися районні змагання з волейболу серед збірних команд сільських шкіл. Участь взяли команди з восьми загальноосвітніх шкіл району.   

Детальніше: Районні змагання з волейболу серед збірних команд сільських шкіл

Спартакіада освітян Яготинщини 2018

З нагоди відзначення 95-річчя утворення Яготинського району відділом освіти райдержадміністрації та районною організацією Профспілки працівників освіти у приміщенні Яготинського НВК «СШ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3»  04 квітня 2018 року  проведено  районну Спартакіаду працівників освіти.
Налаштування на спортивні перемоги  лунали від організаторів заходу: голови районної організації Профспілки  працівників освіти С.І.Ус та начальника відділу освіти М.Т.Степанченко.

Детальніше: Спартакіада освітян Яготинщини 2018

Запрошення до участі у турнірі з футзалу серед держслужбовців

Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації запрошує до складу команди державних службовців, які працюють в районних державних адміністраціях, територіальних органах центральних органів виконавчої влади у Київській області: > https://sport-koda.org/content/zaproshuyemo-derzhsluzhbovciv-do-uchasti-u-turniri-z-futzalu.


Детальніше: Запрошення до участі у турнірі з футзалу серед держслужбовців

Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»

02 – 04 травня на Київщині відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М.» – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй».
Захід організовують Міністерство молоді та спорту України та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
Учасниками Форуму будуть близько 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України.

Детальніше: Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»

Про проведення Всеукраїнського молодіжного форуму „Саміт проактивних „Б.У.М.” – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй”

Організаторами Форуму є Міністерство молоді та спорту України та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Київською обласною державною адміністрацією за підтримки програми USAID „Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE)
Учасниками Форуму будуть близько 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України.

Детальніше: Про проведення Всеукраїнського молодіжного форуму „Саміт проактивних „Б.У.М.” – Бажай....

Стартувала районна Спартакіада «Яготинщина спортивна»

Стартувала районна Спартакіада «Яготинщина спортивна» 2018 року, яка присвячена 95-ій річниці створення Яготинського району. Традиційно в ній беруть участь команди сільських територій.  І знову дякуємо дирекції Черняхівського НВК за  гостинність та надану можливість у проведенні даних змагань, особисто директору Наталії Іванівні Скрипці та вчителю фізичного виховання Тарасу Григоровичу Метлашевському. Розпочалися  Спартакіада, змаганнями з волейболу та дартсу.

Детальніше: Стартувала районна Спартакіада «Яготинщина спортивна»