Графік прийому

Г Р А Ф І К
проведення особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області



з/п

Прізвище, ім’я

по батькові

Посада

День

прийому

Години

прийому

1.

ФАТХУТДІНОВ

Василь Гайнулович

Начальник

головного управління

середа

08.00-12.00

2.

ВЕРЕЩАК

Василь Миколайович

Перший заступник начальника головного управління

понеділок

13.00-17-00

3.

ЗОРКА

Олена Юріївна

Заступник начальника головного управління

середа

08.00-17.00

4.

КОЛОШМАЙ

Галина Володимирівна

Заступник начальника головного управління

четвер

08.00-17.00

5.

ПЕТРОВСЬКА

Тетяна Віталіївна

Начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів

понеділок

08.00-12.00

6.

КРУТІЙ

Вадим Олександрович

Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю

вівторок

08.00-12.00

7.

НАВРОЦЬКИЙ

Сергій Васильович

Начальник управління персоналу та організаційно-інформаційної роботи

вівторок

13.00-17.00

8.

САМУТІН

Любов Василівна

Начальник управління пенсійного забезпечення

середа

08.00-17.00

9.

ВАСИЛЬЄВА

Алла Віталіївна

Начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян

четвер*

08.00-17.00

10.

СКОРОБОГАТОВА

Аліна Юріївна

Начальник юридичного управління

четвер

08.00-12.00

11.

БАРКОВА

Тамара Борисівна

Начальник фінансово-економічного управління – головний бухгалтер

четвер

13.00-17.00

12.

ЧОПИК

Галина  Степанівна

Начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю

п’ятниця

08.00-12.00

13.

БОРЕЦЬ

Юлія Тарасівна

Начальник управління адміністративно-господарського забезпечення

п’ятниця

13.00-16.00

14.

Згідно з графіком чергування

 

субота

09.00-12.00


 Жінки, яким присвоєно звання "Мати-героїня", інваліди Другої світової війни, Герої Соціалістичної праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються  ПОЗАЧЕРГОВО



Г Р А Ф І К
прийому громадян керівниками Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

№ п/п

Прізвище, імя, по-батькові

Посада

День прийому

Години прийому

1

БУГАЙ

Тетяна Олексіївна

В. о. начальника управління

Середа

8.00-17.00

2

МАКСИМЕЦЬ

Любов Василівна

Заступник начальника управління

Понеділок

8.00-17.00

3

БУРЧИК

Ніна Олександрівна

Начальник Переяслав-Хмельницького відділу обслуговування громадян

Середа

 

8.00-17.00

 

4

КОНОНЕНКО

Віта Іванівна

Начальник Яготинського відділу обслуговування громадян

Середа

 

8.00-17.00

 

5

ЗДОР

Тетяна Степанівна

Начальник Згурівського відділу обслуговування громадян

Середа

 

8.00-17.00

 

6

ГРЕСЬ

Оксана Андріївна

Начальник Переяслав-Хмельницького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

Середа

8.00-17.00

 

7

ВЕЛИЧКО

Галина Віталіївна

Начальник Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

Середа

8.00-17.00

 

8

ВАЖКА

Світлана Миколаївна

Начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

Середа

8.00-17.00

 

9

ДЗЮБА

Валентина Миколаївна

Начальник фінансово-економічного відділу - головний бухгалтер

Понеділок

13.00-17.00

10

САМІЙЛЕНКО Оксана Вікторівна

Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації

Вівторок

10.00-17.00

11

ТІРБАХ

Юлія Юріївна

Завідувач сектору по роботі з персоналом

Четвер

8.00 – 17.00

  Жінки, яким присвоєно звання "Мати-героїня", інваліди Другої світової війни, Герої Соціалістичної праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються  ПОЗАЧЕРГОВО



ГРАФІК
особистого прийому громадян
            керівництвом Пенсійного фонду України та керівниками
         структурних підрозділів
 
№ п/п

Дні тижня

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Години 

прийому

1.

Щопонеділка

Шуляк Алла Павлівна

Директор департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю

 

10.00-17.00

Поротнікова Наталя Іванівна

Директор адміністративно-кадрового департаменту

2.

Щовівторка

Машкін

Владислав Геннадійович

Заступник

Голови правління

10.00-13.00

Рябцева

Тетяна Борисівна

 

Директор юридичного департаменту

 

10.00-17.00

3.

Перша, третя середа місяця

Зарудний Олексій Борисович

Голова правління

   11.00-13.00

4.

Щочетверга

Ковпашко Ірина Василівна

Заступник Голови правління

10.00-13.00

Охріменко

Олена Валентинівна

Директор департаменту пенсійного забезпечення

10.00-17.00

5.

Щопятниці

Король Тетяна Іллівна

Директор фінансово-економічного департаменту

10.00-17.00

Малецький

Олександр Миколайович

Директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів