Що несуть нам хвилі «срібної води»?

Ртуть  відома з прадавніх часів. Вона згадується у працях Аристотеля, Теофраста, Плінія Старшого, Вітрувія та інших давніх учених. Латинська назва металу «гідраргіум», яку дав ртуті грецький лікар Діоскорид, означає в перекладі «срібна вода». Більше двохсот років тому М.В.Ломоносов дав просте і ясне визначення поняття металу: «Метали – тіла тверді, ковкі, блискучі».

Детальніше: Що несуть нам хвилі «срібної води»?

Набір для виживання

У кожній сім'ї необхідно мати готовий і упакований набір предметів першої необхідності. Він може істотно допомогти виживанню у разі екстреної евакуації або забезпечити виживання сім'ї, якщо лихо застигло її у будинку.

Детальніше: Набір для виживання

АМБРОЗІЯ


         Амброзія полинолиста — однорічна яра рослина за зовнішнім виглядом схожа на коноплі, а за розмірами і формою листків нагадує полин гіркий (звідки і назва полинолиста).
Існує понад 30 видів амброзії, на території Америки, в Україні один вид – амброзія полинолиста, яка була завезена до нас в 1925 році з Північної Америки. Нині вона поширена в більшості областей України, АР Крим.

Детальніше: АМБРОЗІЯ

Загальний план дій при загрозі терористичного акту

До терористичного акту неможливо підготуватися заздалегідь, тому слід бути насторожі завжди. Слід проявляти особливу обережність на багатолюдних заходах з тисячами учасників, в популярних розважальних закладах, гіпермаркетах.

Детальніше: Загальний план дій при загрозі терористичного акту

Сімейний план дій при надзвичайних ситуаціях

У сім'ї потрібно розробити план дій при надзвичайних обставинах. В усіх членів сім'ї мають бути номери телефонів, адреси електронної пошти, номери пейджерів один одного для термінового зв'язку.

Детальніше: Сімейний план дій при надзвичайних ситуаціях

Правила профілактики захворювання сказом

Щоб уберегтися від захворювання сказом слід:

-      утримуватись від контактів з дикими та безпритульними тваринами;

-      виконувати правила утримання домашніх тварин та норм поводження з ними;

Детальніше: Правила профілактики захворювання сказом

ДІЇ ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ НА ВУЛИЦІ

- Завжди повідомляйте батькам, де ви перебуватимете та коли плануєте повернутися додому. Найчастіше від злодії потерпають довірливі, наївні, недосвідчені чи дуже самовпевнені діти. 

Детальніше: ДІЇ ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ НА ВУЛИЦІ

Прихована небезпека міських вулиць

Мешканці сучасних міст живуть у напруженому, метушливому ритмі.  Усі кудись поспішають, кудись запізнюються. Через цей поспіх інколи не помічають дивовижних речей, що їх оточують: – «Невже яблуні відцвіли?» або – «І коли це поспіли абрикоси?».

Детальніше: Прихована небезпека міських вулиць