Новини

Відбулось засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»

Під керівництвом виконувача обов’язків голови адміністрації О.І.Рудніцької відбулось засідання конкурсної комісії щодо зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї адміністрації. Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 та  складається з 2 етапів: проходження тестування та проведення співбесіди.
На початку засідання Голова конкурсної комісії – виконувач обов’язків голови адміністрації О.І.Рудніцька ознайомила присутніх із правилами проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади.
За результатами тестування до другого етапу конкурсу – співбесіди допущений один кандидат, який набрав прохідний бал при проходженні тестування. Результати конкурсу будуть оприлюднені після проведення співбесіди та підписання протоколу засідання конкурсної комісії для відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорій "Б" і "В".