Новини

Відбулось чергове засідання спостережної комісії при Яготинській районній державній адміністрації

06 лютого 2018 року проведено чергове засідання спостережної комісії при Яготинській районній державній адміністрації, яку очолює керівник апарату адміністрації А.В. Дьогтяр. На засідання були запрошені начальник Яготинського районного відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Яковенко Я.Р.
    До складу спостережної комісії входять представники громадських організацій, установ району та структурних підрозділів райдержадміністрації, а саме: Яготинської районної організації Товариства Червоного Хреста України, районної ради ветеранів України, районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, районного центру зайнятості населення; районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; управління соціального захисту населення, служби у справах дітей та сім’ї, сектору  молоді та спорту адміністрації, відділу юридичного забезпечення та звернень громадян апарату адміністрації.
     На засіданні заслухано звіти членів комісії про проведену роботу із умовно-достроково звільненими особами щодо здійснення громадського контролю за  особами даної категорії.
    У ході розгляду питань акцентувалася увага на належній соціальній адаптації раніше засуджених осіб та унеможливлення їх повторного втягнення в злочинну діяльність. Заслухавши всіх доповідачів, члени комісії прийняли ряд рішень, зокрема, забезпечувати і в подальшому належну співпрацю відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, спостережною комісією райдержадміністрації та органами місцевого самоврядування в районі щодо профілактики рецидивної злочинності та її попередження, а також дільничним інспекторам міліції на території всіх сільських радах району продовжити проведення активної правороз'яснювальної роботи серед населення району з метою профілактики злочинності, з відвідуванням, в першу чергу, помешкань раніше засуджених осіб та осіб, які зловживають алкоголем.
     Окремо секретар комісії зауважила про необхідність і в подальшому проводити щомісячну звірку осіб, які умовно-достроково звільнені за поданнями установ виконання покарань; забезпечення неухильного виконання всіх пунктів плану роботи спостережної комісії на 2018 рік та постійного висвітлення роботи комісії у засобах масової інформації району та офіційного веб-сайту райдержадміністрації.