Новини

Про роботу Яготинського районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді у 2017 році

     Працівниками Яготинського центру соціальних служб  за 2017 рік відвідано 242 сім’ї, в яких народились діти,  з метою перевірки цільового використання державних виплат (виплати сім’ям не припинено). Проводилась робота з учасниками АТО та членами їх сімей всього охоплено 83 особи: зібрані документи на отримання матеріальної допомоги, надано 125 психологічних послуг, 3 сім’ям з дітьми , у яких загинули батьки надано матеріальну допомогу до початку навчального року. На соціальному супроводі перебувало 26  сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, в них 58 дітей.       Проведено індивідуальне консультування та бесіди з проблем міжособистісних стосунків, виховання дітей, проблем залежності та працевлаштування. Надано послуг : соціально – медичних – 120, психологічних – 148, педагогічних – 285, юридичних – 22, надано одноразову матеріальну допомогу на суму 13000грн.- надано 13 сім’ям. Соціальними послугами всього охоплено близько 270 сімей, надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття, продуктів харчування, побутової хімії, шкільного приладдя – 68 сім’ям, подарунки до Дня Святого Миколая отримають  13 дітей з дитячого будинку сімейного типу.
     Створений та постійно поновлюється облік сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, ( всього перебувало 126 сімей, в них 234 дитини), облік дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей – інвалідів. Проведено соціальне інспектування у 33 сім’ях , в них 67дітей , які опинились у складних життєвих обставинах, з метою перевірки умов проживання та виховання неповнолітніх .
      До Яготинського центру звернулось 64 особи умовнозасуджених, та 1 громадянин, який повернувся з місць позбавлення волі. Їм надано 3 послуги – оформлення документів, 103 інформаційні послуги.
    Центром здійснюється супровід Будинку сімейного типу. Щомісяця соціальний працівник відвідує сім’ю Фріца Ю.Ф.