Новини

Щотижнева апаратна нарада при виконувачу обов’язків голови адміністрації

    Виконувач обов’язків голови адміністрації О.І.Рудніцька провела щотижневу апаратну нараду за участі заступника голови адміністрації А.О.Антоненка, керівника апарату адміністрації А.В.Дьогтяр, керівників структурних підрозділів адміністрації.
    На початку наради, Ольга Іванівна, звернулася до директора територіального центру соціального обслуговування населення В.І.Шмигановської зі словами подяки за високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків та досягнення гарного результату роботи, що був відмічений на обласному рівні.  А саме зайняття, другого почесного місця між територіальними центрами Київської області. В свою чергу Валентина Іванівна, прозвітувала про проведену роботу за 2017 рік, вказавши на позитивні здобутки та проблемні питання.   
   В ході наради присутні підвели підсумки роботи за минулий тиждень, проаналізували стан виконавчої дисципліни та 
проінформували про плани роботи на поточний тиждень.
   Начальник відділу освіти М.Т.Степанченко, доповіла, що учні начальних закладів постійно приймають участь в районних, обласних, всеукраїнських олімпіадах, де здобувають досить непогані результати. Що ж до температурного режиму в навчальних закладах, то він дотримується.
     Директор центру соціальних служб для сім’ї та дітей Н.А.Кононенко, коротко зупинилась на роботі з сім’ями, що потребують соціального супроводу. Минулого тижня за сприяння центру в минулому вихованка дитячого будинку «Віночок», студентка Професійно-технічного коледжу була направлена разом з немовлям до КЗ КОР "Київський обласний соціальний центр "Мати і дитина разом", що знаходиться в м.Фастів. Даний заклад  надає соціально-психологічну допомогу матерям, які з різних причин опинились в складних життєвих обставинах, за яких існує ризик відмови від новонародженої дитини, розвиток відповідального батьківства, формування прихильності матері та дитини, та ще декільком родинам надані рекомендації щодо виготовлення документів, що посвідчують особу.
    Начальник відділу Державного реєстру виборців Л.М. Борисенко доповіла, що відділ працює над повним переходом на електронний документообіг, чого вимагає обласне керівництво та поточною роботою відповідно до функціональних обов’язків.
     Керівник центру надання адміністративних послуг І.В.Близнюк зауважила, що протягом січня 2018 року центром надано 536 адміністративних послуг.
      Крім того, очільницею району було акцентовано увагу на проведені належної роботи з оформлення, призначення та перерахунку субсидій. Порушувалось питання про відзначення та вшанування в районі   учасників бойових дій на території інших держав, дня вшанування Героїв Небесної Сотні та Масляної. Виконувач обов’язків завідувача сектору культури, національностей та релігії адміністрації С.І.Топорівська доповіла, що в найближчий час будуть допрацьовані сценарії свят та надані для роботи оргкомітету.
     Завідувач сектору з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю А.О.Кирик, доповіла про наступне. Протягом січня 2018 року на офіційному сайті адміністрації на головній сторінці розміщено 147 інформацій про роботу керівництва та структурних підрозділів  райдержадміністрації та 36 інформацій на вкладках територіальних відомств. На виконання доручення виконувача обов’язку голови адміністрації О.І.Рудніцької від 29.01.2018 в період з 29.01.18- 02.02.2018 на сайті розміщено 9 звітів про проведену роботу структурними підрозділами адмінімтрації за 2017 рік.
      По завершенню апаратної наради в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів адміністрацій.