Новини

На Яготинщині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого в АТО Євгена Трушина

На передодні третьої річниці загибелі нашого земляка, Євгена Трушина, відбулося відкриття меморіальної дошки, яку розмістили на фасаді навчального закладу, який закінчив Євген, Яготинського професійно-технічного коледжу. Захід проведено за участі рідних та близьких загиблого, керівництва району та міста, учнівської молоді, небайдужої громадськості.

До родини та однодумців загиблого Героя зі словами подяки за чоловіка, батька та справжнього воїна звернулися начальник відділу освіти М.Т.Степанченко, керуючий справами Яготинської міської ради В.А.Галицький, які наголошували, що героїзм Євгена вчитиме майбутні покоління таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність.

 Пам’ять героя вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли свoє життя зa нaшу держaву, –нaш святий oбoв’язoк. Наш земляк Євген Трушин, був спрaвжнім пaтрioтом, який боровся за суверенітет та цілісність України і віддав життя за мир та спокій на рідній землі. Кiлькa рoкiв тoму ще нiхтo не мiг нaвiть пoдумaти, щo у нашій державі люди будуть гинути нa вiйні... Цей стрaшний сoн, нa жaль, стaв реальністю. Обривaються мoлoдi життя нaйкрaщих синiв Укрaїни. Тoж дaвaйте шaнувaти пам'ять наших герoїв, не зaбувaти прo тих, хтo тaк рaнo пoкинув цей світ, зрoбивши неoцiненну пoслугу для всіх нaс в ім'я щaсливoгo мaйбутньoгo нaшoї держави.

Яготинці завжди пам’ятатимуть свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і цілісність України.Світла пам’ять про Героя – назавжди залишиться з нами.

Довідково:

Народився Трушин Євген у Яготині 2 липня 1982 року. З 1983 по 1992 роки проживав в Таджикистані. В 1992 році переїздить до села Ничипорівка, Яготинського району, де навчається до 9-го класу. У 2000 році закінчив Яготинське ПТУ № 11 та  отримав диплом за спеціальністю «Електромонтер з обслуговування електроустаткування; електрозварювальник ручного зварювання». У 2003 році Євгена призвали до армії.  Відслуживши півроку Євген був комісований за станом здоров’я. У лютому 2004 року одружився, а в січні 2005 з’явилася на світ донька Дар’я.

У зв’язку з сумними подіями на сході нашої країни Євген був призваний на військову службу 18 травня 2014 року, навідником-оператором мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти 11 окремого мотопіхотного батальйону, «Київська Русь». Під час служби отримав позивний «Говорун».

Вірний бойовій присязі Євген втратив своє життя 28 грудня 2014 року у зоні АТО, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

14 січня 2015 року Євген посмертно нагороджений орденом Спілки «За вірність присязі». 14 квітня 2016 року посмертно нагороджений знаком «Батальйону Київська Русь», орденом «Лицарський хрест України».