Новини

Новорічний концерт в Яготинській дитячій школі мистецтв.

Закінчується 2017 рік. На порозі новорічні свята та зимові канікули на які завжди з нетерпінням чекають учні Яготинської дитячої школи мистецтв. Та перед тим, як піти на канікули, їм, як і учням інших навчальних закладів треба здати свої екзамени  під назвою академконцерти та прозвітуватися перед своїми батьками про зроблену за І семестр роботу, а це вони можуть зробити тільки своїми виступами на святковому шкільному концерті, який щороку проводиться в кінці грудня для батьків.

  В актовій залі нашої школи відбувся новорічний концерт класичної музики учнів відділу фортепіанного та струнно-смичкових інструментів. Юні артисти з хвилюванням чекали на свій виступ. Не менше хвилювання відчувалося і в глядацькій залі, яка майже повністю була заповнена батьками артистів.

Розпочався новорічний концерт  з розповіді заввідділом Гудковою З.П.  про участь наших учнів у різних шкільних і районних заходах, про те що чекає учнів в майбутньому: конкурси, фестивалі,обласні академконцерти, концертна діяльність в міських та шкільних заходах. Концертну програму розпочали наймолодші учасники а закінчували учні старших класів. В програмі прийняли участь 31 учень. Прозвучало багато творів зарубіжних, українських та сучасних композиторів.

        Фортепіанну гру представляли учні: Садракян Анастасія, Шадловський Олександр,  клас викладача Красної О.С., Шейко Діана, Романій Ніка, Грудзевич Тетяна, Задеря Вікторія, Ігнатенко Поліна, Демиденко Євгенія, П’ята Дарина, Романій Денис, клас викладача Самоп’ят І.Б., Богодєєв Гліб, Бакуменко Владислав, Шевченко Софія, клас викладача Старостіної С.Л., Кулик Дарина, Сухенко Владислав, Лисенко Софія, Сахно Станіслав, Колесніченко Вікторія, клас викладача Озеракіної В.О.

До них приєдналися і учні що грають на синтезаторі, це: Тігалова Анастасія, Грудзевич Ілля, клас викладача Самоп’ят І.Б.

          На скрипці вивчені твори представляли учні: Крамар Марія, Бакуменко Вікторія, Онищенко Анастасія, Колесник Анатолій, клас викладача Гудкової З.П., концертмейстер  Старостіна С.Л.;  Кулик Дарина, Тарасенко Катерина, клас викладача Мундт О.Г., концертмейстер Озеракіна В.О.; Романова Анна, Бойко Ярослав,  Лабудяк Софія, Шадловський Богдан, Хоменко Поліна, клас викладача Гладишевої С.С., концертмейстер Романова А.М.

На завершення концерту для гостей виступив і ансамбль скрипалів, керівник Гладишева С.С.

     Що ж,  майже всі учні школи виконали поставлені перед ними завдання на перше півріччя, і тому можуть спокійно відпочивати на зимових канікулах. А тому хочеться побажати їм вдалого відпочинку. А всіх батьків та викладачів хочеться привітати з наступаючими новорічними святами. Нехай Новий рік принесе удачу в справах, а в сім'ю - достаток, мир і спокій. Нехай здійсняться найзаповітніші мрії.  Побільше посмішок і веселого настрою! Традиційно від Нового року ми очікуємо великих змін. Так нехай ці зміни виявляться яскравими, барвистими і трохи казковими.

З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!!

 

 

 

 

 

 Алла Романова