Новини

У Яготині центру екстреної медичної допомоги вручили нову карету швидкої допомоги

Виконувач обов’язків голови адміністрації Рудніцька О.І. разом з головою районної ради Грицаєм В.Г. та міським головою Дзюбою Н.М. вручили нову карету швидкої допомоги Комунальному закладу «Яготинського ЦП МСД». Оновили автопарк високопрохідним автомобілем екстреної медичної допомоги за рахунок коштів районного, міського та сільських бюджетів.

 

Так до благородної справи долучились наступні сільські ради: Сониківська, Лозовоярівська, Черняхіська, Богданівська, Фарбованська, Лемешівська, Сулимівська сільські ради, які виділили по 50 тис. грн., Яготинська міська рада – 100 тис. грн., районний бюджет – 690 тис. грн..

«Це висококласний автомобіль, економний у витратах пального, обладнаний усім необхідним для надання швидкої та якісної медичної допомоги за світовими стандартами і дає можливість виконувати інтенсивну терапію в безпосередньо у салоні авто» - підкреслила Ольга Іванівна.

«У нових автомобілях все передбачено для комфортної роботи і водія, і медичного персоналу, і для комфортного перебування пацієнта.» - наголосив головний лікар КЗ «Яготинського ЦП МСД» Сахно І.І.

«Наше завдання, щоб люди отримували якісні медичні послуги» - підкреслила очільниця району.