Новини

Першість Яготинського району з футзалу сезону 2017-2018 років

23 грудня, відбулися матчі другого ігрового дня в першій лізі першості Яготинського району з футзалу. Та мабуть команди в подумках святкують новий рік  й тому цікавої та змістовної гри,  переважна їх кількість, не продемонструвала. Але  інтригуючи та напружені матчі все таки були.

Першими відкривали ігровий день команди «Урожай» та «Архат», які свої попередні матчі програли. Й тому налаштованість на поєдинок зашкалювала. Команди провели його на одному подиху зі змінними перевагами в рахунку. Маючи перевагу в першій половині гри та наприкінці  матчу  «Урожаю» вдалася вирвати перемогу. Хоча гравці з Годунівки активно провели початок другого тайму, відігравши два м’ячі, продовжили атакувати. Згодом вже в них була перевага у два пункти. Та кінцівка матчу знову була за господарями. Вони також відігралися, а згодом й забезпечили перевагу у два м’ячі. Остаточний рахунок 8:4 на користь Черняхівки.

В наступному матчі між Богданівкою та Двірківщиною події також розвивались динамічно та з напругою. Початок матчу був за «Чумгаком». Вони й відкрили рахунок в матчі, почали збільшувати перевагу. Та як виявилось розвинули її не достатньо. Перший тайм 3:1 за футзалістами з Богданівки. А ось другий був за переваги ФК «Двірківщини», вони зрівнявши рахунок, згодом вийшли вперед. Але довго перевагою в рахунку не володіли, «Чумгак» зрівнює рахунок. Та цього дня доля посміхнулась двірківщанцям, які за кілька хвилин до закінчення матчу вийшли вперед і втримали перевагу. Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу ФК «Двірківщина».

В матчі ФК «Сотниківка» - ФК «Ничипорівка» протистояння також було хвилеподібним. В перших секунд, без розвідки, команди почали шукати щастя у воріт суперника. Й краще це вдалося сотничанам, які вийшли вперед на два м’ячі.  Згодом гра й рахунок вирівнявся. Суперники почали по черзі «відзначатися» в рапорті арбітра у графі забиті м’ячі. Перший тайм мав би закінчитися за рівного рахунку, та сотничани провили хорошу комбінацію й на заключних хвилинах вирвали перемогу в першому таймі. А ось в другій половині гри доля повністю відвернулась від ничипорян, їх удари з «вбивчих» позицій були мимо. Натомість гравці з Сотниківки раз по разу відзначались у воротах суперника. Ничипорівські гравці наприкінці матчу взагалі «посипались» й пропустив ще два м’ячі. Остаточний рахунок 8:4 на користь ФК «Сотниківка».

В матчі «Техносвіт» - «Спартак», «верх взяла» молодість та завзятість. Гравці з Капустинець перебігали, перебили та в підсумку й отримали бажану перемогу. На швидкі атакувальні дії в суперника не знайшлося протидії. 6:3 за «Спартаком».

А ось і перша «ложка дьогтю»… Отримавши дискваліфікацію гравця та організатора команди, за агресивні дії, «Промінь» не знайшов можливостей приїхати на матч проти ФК «Сотниківка». Навіть, чи то поваги, чи то сміливості, забракло повідомити про це суперника та організаторів. В підсумку їм буде зарахована технічна поразка.

В наступному матчі зустрічались команди ФК «Ничипорівка» та «Шанс».  І тут також молодість була сильнішою за ветеранів. Маючи постійну перевагу, контролюючи гру, ничипоряни поступово збільшували рахунок над суперником. Підсумок 8:4 за ФК «Ничипорівкою».

А в заключному матчі «Спартак» «навчав грати у футзал»  молодих гравців з Сулимівки. Та мабуть ледь не перестарався - 16:2 на їх користь. Але й сулимівських футболістів хочеться підбадьорити – «За будь якими поразками, неодмінно будуть і перемоги…» потрібно лише вірити, тренуватися та прагнути цього.

Після другого ігрового дня турнірна таблиця, маючи таки графік матчів, виглядає наступним чином:

8. «УРОЖАЙ» Черняхівка  - «АРХАТ» Годунівка -  8 : 6  (І тайм – 4:2).

М’ячі забивали:

«Урожай» : Рябус Ігор – 3 (3, 24, 25 хв.),  Пивак Микола Мик. - 4 (9, 11, 27, 28 хв.), Притика Олексій – 1 (10 хв.).

«Архат»: Огданський Євген – 1 (6 хв.), Цаплій Іван – 1 (9 хв.), Назарок Вадим – 2 (18, 22 хв.), Осьмак Володимир – 2 (19, 20 хв.).

Попередження: Осьмак Володимир (12 хв.) «Архат».

9. «ЧУМГАК» Богданівка -  ФК «ДВІРКІВЩИНА» - 4 : 5 (3:1).

«Чумгак»: Бахмач Ярослав – 1 (1 хв.), Олефіренко Максим – 3 (5, 10, 21хв.).

«Двірківщина»:  Дуюн Сергій – 4 (6, 19, 20, 26 хв.), Стадний Володимир – 1 (18 хв.).

Попередження: Гресь Сергій (11 хв.), Погребний Олексій (26 хв.) ФК «Двірківщина».

10. ФК «СОТНИКІВКА» -  ФК «НИЧИПОРІВКА» -  8 : 4 (5:4).

«Сотниківка»: Стригун Ігор – 2 (1, 6 хв), Ходус Роман – 1 (3 хв.), Андрусик Артем – 3 (5, 15, 25 хв.), Стригун Сергій – 1 (29 хв.), Стригун Роман – 1 (30 хв.).

«Ничипорівка»: Федина Тарас – 11 (4 хв.), Дендорф Віктор – 1 (10 хв.), Семеняка Андрій –  2 (11, 13 хв.)

Попередження: Стригун Ігор (23 хв.) та Стригун Сергій (27 хв.).

11. «ТЕХНОСВІТ» Яготин -  «СПАРТАК» Капустинці  - 3 : 6 (1:2).

«Техносвіт»: Шейко Євген – 1 (1 хв.), Медведовський Роман – 2 (21, 29 хв.).

«Спартак»: Дадаєв Шаміль – 3 (7, 17, 27 хв.), Музика Анатолій – 2 (14, 24хв.), Дорошенко Віктор – 1 (20 хв.).

Попередження: Бутенко Володимир (1 хв.) «Спартак»

12. «ПРОМІНЬ» Панфили – ФК «СОТНИКІВКА»  -  - : + (технічна перемога ФК «Сотниківка»).

Команда «Промінь» Панфили не з’явилась на матч.

13. ФК «НИЧИПОРІВКА»  -  «ШАНС» Яготин  - 8 : 4  (5:1).

«Ничипорівка»: Козак Володимир – 3 (5, 10, 17 хв.), Омельяненко Дмитро – 1 (6 хв.),Федина Тарас – 2 (8, 14 хв.), Дендорф Віктор – 2 (20, 28 хв.).

«Шанс»: Саган Валерій – 1 (3 хв.), Лацько Володимир – 1 (21 хв.), Бойко Микола – 1 (29 хв.), Єгоров Микола -  1 (24 хв.).

Попередження: відсутні

14. ФК «СУЛИМІВКА»  -  «СПАРТАК» Капустинці  - 2 : 16 (1:10).

«Сулимівка»: Панченко Ігор – 1 (7 хв.), Якубовський Сергій – 1 ( 22 хв.).

«Спартак»: Дадаєв Шаміль – 4 (6, 17, 25, 26 хв.), Корнієнко Сергій – 1 (18 хв.), Музика Анатолій – 1 (23 хв.), Василида Анатолій –  1 (28 хв), Рафальський Дмитро – 1 (30 хв.).

Попередження: відсутні.