Новини

Підсумкова семінар-нарада щодо реалізації молодіжної політики в Київській області

Протягом двох днів (20-21 грудня) в ДЗОВ «Зоряний» с.Карапиші Миронівського району відбулась  семінар-нарада управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів Київської області, що реалізують молодіжну політику на місцях. Яготинський район представляв завідувач сектору молоді та спорту Яготинської райдержадміністрації Сергій Шевченко.

 

Учасникам зібрання начальником управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської ОДА Мариною Попатенко, було запропоновано детальний звіт про діяльність управління, про напрями в роботі, про реалізовані проекти протягом 2017 року. Про діяльність КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр», необхідність відкриття молодіжних центрів на місцях, доповів виконувач обов’язків директора центру Андрій Михайлов. З напрямками реалізації національно-патріотичного виховання в Київській області, ознайомив присутніх Андрій Рибалко, начальник відділу національно-патріотичного виховання управління.

Обговоренно й перспективні плани спільної діяльності з структурними підрозділами на 2018 рік. Визначено пріоритетні завдання та шляхи реалізації молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, організації змістовного дозвілля для молоді, створення стаціонарних площадок для наметових таборів.

Керівники відділів та секторів, у свою чергу, розповіли про власні напрацювання щодо реалізації напрямків у молодіжній політиці в регіонах, поділились досвідом успішних проектів, порушували проблемні питання. Обгрунтовними та цікавими були розповіді про такі проекти, які успішно працюють в Київській області - молодіжний центр «Креатив» в м.Тетіїві, про організацію молодіжного руху в місті Славутич та багато захоплюючих і нових ідей, які можна релізовувати молоді власними силами в містах та районах.

А головною метою даного зібрання, все таки, було налагодження стосунків між структурними підрозділами, обмін досвідом, дізнатися, як і чим живе молодь того чи іншого регіону, налагодження взаємодії під час організації та проведенні заходів різного маштабу.

Дякуємо організаторам семінару, управлінні молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації за можливість, поспілкуватися зі своїми колегами в такій дружній атмосфері, обмінятися досвідом та налагодити звязки щодо реалізації  молодіжної політики та національно-патріотичного виховання в Київській області.

 

Сектор молоді та спорту

Яготинської райдержадміністрації