Новини

Відбулися громадські слухання з питань охорони правопорядку у с.Сотниківка

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 № 667 «Про затвердження Порядку координації головами місцевих державних адміністрацій діяльності територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та забезпечення сприяння у виконанні покладених на зазначені органи завдань» в с. Сотниківка відбулося громадське слухання з питань охорони громадського порядку на території Сотниківської сільської ради та проведено аналіз діяльності із забезпечення правопорядку.

 У заході взяли участь: заступник голови Яготинської районної державної адміністрації Антоненко А.О., головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та звернень громадян Крисько А.А.,начальник відділу прийняття рішень, призначень виплат та компенсацій УПСЗН Шкуркіна Д.І, сільський голова Грудзевич І.Б., дільничний офіцер поліції Сахно О.В.,  депутати та громада Сотниківської сільської ради.

Під час зібрання дільничний офіцер поліції Сахно О.В. зазначив, що правоохоронними органами району проведено значний обсяг роботи, спрямованої на зміцнення законності і правопорядку, що сприяло недопущенню загального зросту рівня злочинності. Зокрема, зменшилась кількість вчинених грабежів, незаконних заволодінь транспортними засобами, спостерігається зменшення кількості кримінальних правопорушень, скоєних в громадських місцях та групою осіб.

У межах заходу обговорили питання: про профілактику правопорушень, боротьбу зі злочинністю і корупцією, забезпечення громадської безпеки громадян на території підпорядкованій Сотниківській сільській раді; про анонімне анкетування жителів села щодо роботи поліції Яготинського відділення Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області; про громадське формування з охорони громадського порядку на території с. Сотниківка тощо.

За підсумками слухань, враховуючи всі пропозиції громади, відділком поліції буде розроблено відповідний план заходів щодо зниження рівня криміногенної обстановки на території сільської ради, з визначенням пріоритетних завдань, порядку дій, відповідальних осіб, строків виконання.