Новини

КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОРУМ З НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ «ПАТРІОТИЗМ. ГІДНІСТЬ. СВОБОДА»

На виконання Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки, з метоюузагальнення досвіду проведення заходів в галузі національно-патріотичного виховання молоді та напрацювання плану спільної роботи у відповідній сфері на 2018 рік, управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації проведено 15-16 грудня 2017 року  в місті Буча Форуму національно-патріотичного виховання в Київській області «Патріотизм. Гідність. Свобода». Участь в форумі взяли представники інститутів громадянського суспільства, працівників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування районів та міст Київщини, що працюють у сфері національно-патріотичного виховання та молодіжної політики. Яготинський район на форумі представляли працівники сектору молоді та спорту райдержадміністрації та  вчителі Яготинського НВК №3. 

 

Після відкриття даного заходу учасникам форуму було запропоновано  звіт про виконання програми національно-патріотичного виховання в Київській області за 2017 рік (Андрій Рибалко, відділ національно-патріотичного виховання управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації), а також презентацію результатів дослідження "Вивчення становища молоді Київської області з метою формування обгрунтованої молодіжної політики" (Олександр Ярошенко, Державний інститут сімейної і молодіжної політики).  Також про свою діяльність розповіли багато молодіжних громадських організацій,  які працюють у сфері національно-патріотичного виховання в Київській області.

Далі учасники форуму продовжили роботу в групах, з метою напрацювань ідей та механізмів спільної діяльності в сфері національно-патріотичного виховання на 2018 рік . Зокрема, за такими напрямками:

  • Збільшення ефективності співпраці влади та громадськості у сфері військово-патріотичного виховання. (модератор Юрій Пустовій, Всеукраїнське об'єднання військово-патріотичних організацій) 
  • Неформальна освіта у сфері національно-патріотичного виховання та розширення мережі, громадських об'єднань у проведенні освітніх заходів. (модератор Микола Панченко, Освітня Асамблея)
  • Державна політика у сфері духовно-морального виховання. (модератор Станіслав Андрійчук, НСОУ "Пласт")
  • Механізми утворення наметових полів. (модератор Сергій Репік, Молодіжний націоналістичний конгрес)
  • Ідеологічне наповнення заходів із національно-патріотичного виховання (модератор  Євген Бондаренко, Школа медіа-патріотів).

За два дні спільної роботи та спілкуванню між людьми різного віку, з різних куточків Київщини, з різними поглядами та вподобання, започатковано діалог. Представники міст і районів області налагодили контакти із молодіжними ініціативами. Напрацювали ідеї щодо діяльності на наступний рік. Й головне громадськість зрозуміла, що може розраховувати на підтримку органів державної влади у єдиній, спільній меті - виховання національно свідомих громадян, ідейних, волелюбних патріотів своєї України.

 

 

 

Сектор молоді та спорту

 Яготинської райдержадміністрації