Новини

В Яготинському районі розпочато відновлення теплопостачання КПТМ "Яготинтепломережа"

Питання погашення заборгованості  КПМТ «Яготинтепломережа» знаходиться щоденно на контролі районної влади. Станом на сьогодні заборгованіть  КПМТ «Яготинтепломережа» скоротилась на 3,6 млн.грн.     

Протягом 9-ти місяців поточного року КПТМ «Яготинтепломережа» надано послуг з теплопостачання на суму 6 185,4 тис.грн., а отримано коштів (з урахуванням боргів минулих періодів) – 7 054,9тис.грн.Поряд з цим, підприємство має заборгованість за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України» в сумі 13 746.0тис.грн.

       Незважаючи на складну ситуацію, яка на сьогодні сталася з КПТМ «Яготинтепломережа» районна та міська влада доклали безліч зусиль аби відновити теплопостачання.

       Заручниками ситуації, що склалася в КПТМ «Яготинтепломережа» стали навчально-виховні заклади (НВК №3, ДЮСШ, чотири дитсадки), державні установи і більше трьох сотень власників квартир. Сума боргу, що потрібно було погасити першочергово, складала 3,6 млн.грн.

         Рішенням Яготинської районної ради від 24.10.2017 та 02.11.2017 виділено кошти в сумі 1,8 та 0,6 млн.грн.(кошти виділені відповідно до прийнятої Програми надання фінансової підтримки підприємству КПТМ «Яготинтепломережа» на опалювальний період 2017-2018 років, яка затверджена рішенням сесії районної ради від 24.10.2017), аналогічне рішення прийнято Яготинською міською радою та виділено 1,2 млн.грн., а отже сума першочергового боргу 3,6 млн.грн. погашена.

     Станом на сьогодні ліміти на газ отримані, проводяться роботи по підключенню котельні Яготинської НВК №3.