Новини

Чемпіонат Яготинського району з футболу. Заключний матч

5 листопада відбувся заключний (перенесений) матч чемпіонату Яготинського району з футболу сезону 2017 року. В Лемешівці зустрічались команди «Максимум» Лемешівка та «Урожай» Черняхівка. Цей матч мав відбутися ще в п’ятому турі, але у зв’язку з проблемами з транспортом в дорозі, гості не доїхали до місця його проведення. Виконком ЯРФФ тоді розглянув клопотання команди «Урожай» й дозволив матч зіграти по закінченню останнього туру змагань.

Цього разу суперники грали в своє задоволення, адже на розподіл в турнірній таблиці ніякий результат не впливав. Й тому гра була цікавою і відкритою, але й без значних зусиль тастворених небезпечних моментів біля воріт суперників. Господарі поля з перших хвилин заволоділи ініціативою та почали шукати «щастя» в штрафному «Урожая». Та їхнім атакам раз по разу не вистачало «заключного пасу». Суперник вистояв, а ближче до середини тайму, вирівнявши гру, почав сам атакувати. І на 31 хвилині їм вдалося відкрити рахунок в матчі. Довгу передачу з флангу «замкнув» Богдан Пилипенко («Урожай»), зупинивши м’яча в штрафному суперника, й другим дотиком невідпорно пробив в дальній кут воріт. Далі гра знову перемістилась до воріт черняхівських футболістів, але «стара хвороба» з точним пасом та відсутності дальніх ударів не давали шансу на взяття воріт.

Друга половини матчу також відбувалась за ігрової переваги господарів, які почали використовувати дальні удари. Але голкіпер «Урожаю» не дрімав, та й більшість таких ударів були вище воріт. Натомість гості, відійшовши до захисту, намагались «ловити» суперника на контратаках. І як би нападники «Урожаю» були по швидше, то й результат в матчі був іншим. А так на першій компенсованій хвилині до основного часу матчу, господарі отримали нагоду, у вигляді небезпечного штрафного удару майже на лінії і по центру штрафного майданчику. Маючи в своєму активі вмілого майстра виконання подібних ударів - Сергія Перцова, небезпека подвоювалась. Цього разу він виконав удар також бездоганно, м’яч влетів у праву «дев’ятку». Рахунок зрівнявся 1:1. До кінця матчу командам не вдалося внести корективи в гру й рахунок не змінився.

Отже заключний матч чемпіонату Яготинського району закінчився «мировою» 1:1.