Новини

Розклад спортивно-масових заходів 13.-17.09.2017 р.

 Першість Яготинського району з футболу серед ВЕТЕРАНІВ 35+ сезону 2017 року ІІ коло

 Першість Яготинського району з футболу 

Серед  ВЕТЕРАНІВ  35+ сезону 2017 року ІІ коло

 

КОМАНДИ

ДАТА

ЧАС

МІСЦЕ

 

10 тур

 

 

 

28

ФК «БЕРЕЗАНЬ»  -  «ПРАПОР»

13.09.

18:00

Стад. «Колос»

29

«ШАНС»  -  «ФОРТУНА»

13.09.

17:00

-//-//-

30

«КРИСТАЛ»  -  «СОРОЧИЙ ЯР»

14.09.

18:00

Стад. «Колос»

 

Чемпіонат Яготинського району з футболу сезону 2017 р.

СПІЛЬНИЙ (вища, перша та друга ліги)

 

КОМАНДИ

ДАТА

ЧАС

МІСЦЕ

 

5 тур   /16-17.09. / 

 

 

 

 

Субота

 

 

 

14В

СМОТРИКИ  - КРИСТАЛ

16.09.

12-00

Смотрики

15В

МАКСИМУМ  -  УРОЖАЙ

16.09.

15-30

Лемешівка

17П

РЯТІВНИК  -  ЛІСНЯКИ

16.09.

15-00

Стад. «Кристал»

 

Неділя

 

 

 

13В

АВТОЛІДЕР  -  ПРАПОР

17.09.

15-00

Стад. «Колос»

18П

ОБРІЙ  -  СУПОЇВКА-СОТНИКІВКА

17.09.

13-30

Кулябівка

19П

ПРОМІНЬ - ФАВОРИТ 

17.09.

11-00

Панфили

20П

СПАРТАК  -  ТЕПЛІВКА

17.09.

11-00

Капустинці

13Д

ДВІРКІВЩИНА  -  ЗАСУПОЇВКА

17.09.

16-00

Двірківщина

14Д

НИЧИПОРІВКА  -  ЄДНІСТЬ

17.09.

13-30

Ничипорівка

15Д

ЧЕРВОНЕ  -  ЧУМГАК

17.09.

16-00

Н.Оржиця

 

Вих. АРХАТ

 

 

 

 

Бомбардири

 

М

 

 

Прізвище та ім’я

 

 

Команда

 

К-сть заб. м’ячів

 

З них  з пенальті

 

         ВИЩА ЛІГА

1-4

Бабицький Євген

«Кристал»

3

0

1-4

Анточ Дмитро

ФК «Смотрики»

3

 

1-4

Кірпіченко Роман

ФК «Смотрики»

3

0

1-4

Ситник Денис

ФК «Смотрики»

3

0

        ПЕРША ЛІГА

1

Панченко Вадим

ФК «Теплівка»

14

1

2

Ярош В’ячеслав

«Рятівник»

11

0

3-4

Нагорнюк Денис

«Лісняки»

11

1

3-4

Косов Дмитро

«Промінь»

11

1

5

Панько Віктор

ФК «Теплівка»

10

0

6

Льодовий Валентин

«Обрій»

10

1

        ДРУГА ЛІГА

1

Осьмак Олександр

«Архат»

11

0

2

Дуюн Сергій

ФК «Двірківщина»

9

0

3

Олефіренко Максим

«Чумгак»

7

2

 

 

 Дискваліфіковані на тур

1.      Коцупатрий Костянтин «Автолідер» - 3 жовта картка;

2.      Назарчук Андрій «Рятівник» - 3 жовта картка;

3.      Йора Роман «Рятівник» - червона картка;

4.      Гончаренко Сергій «Промінь» – 3 жовта картка;

5.      Фещенко Іван  «Промінь» – червона картка.

 

 

Сектор молоді та спорту

Яготинської РДА