Новини

Відбулися громадські слухання у с. Сулимівка

13 червня у с. Сулимівка відбулись громадські слухання. Участь у заході взяли начальник управління соціального захисту Яготинської райдержадміністрації Сухенко Т.П., начальник служби у справах дітей та сім’ї Балим М.В., провідний спеціаліст з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату адміністрації Блощинська-Котьонок Л.В., т.в.о. начальника сектору превенції Яготинського ВП ГУ НП у Київській області, майор поліції Чупрун Ю.Д., сільський голова Сулимівки Макаренко О.Б., військовий комісар Власюк А.В., начальник відділення забезпечення Яготинського районного військового комісаріату Скарнович В.В., мешканці с. Сулимівка.  
На громадських слуханнях були обговорені наступні питання:
- про зміни у порядку надання житлових субсидій для населення;
- щодо обласної програми соціальної підтримки людей з інвалідністю;
- щодо оздоровлення та надання послуг психологічної реабілітації учасникам АТО;
- щодо присвоєння почесного звання Мати-героїня жінками, які народили та виховали 5 і більше дітей, та пята дитина досягла 8-річного віку;
- щодо зниження рівня криміногенної ситуації, охорони громадського порядку, забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян;
- проходження військової служби за контрактомумови  та вимоги обов’язкової військової служби.
Також було проведено серед жителів села, які брали участь у громадських слуханнях, анонімне анкетування щодо роботи дільничного офіцера поліції Яготинського відділення Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області в населеному пункті.
За підсумками слухань, враховуючи всі пропозиції громади, відділком поліції буде розроблено відповідний план заходів щодо зниження рівня криміногенної обстановки на території Сулимівскьої сільської ради, з визначенням пріоритетних завдань, порядку дій, відповідальних осіб, строків виконання.
По закінченню заходу Сухенко Т.П. спільно із Балим М.В. відвідали навчальні заклади сільського населеного пункту Сулимівка для ознайомлення із організацією та проведенням заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей.