Новини

11 червня відбулась оперативна нарада при голові райдержадміністрації

Голова адміністрації Шмигановський В.С. провів оперативну нараду за участі першого заступника голови адміністрації Рудніцької О.І., в. о. керівника апарату адміністрації Онищенко В.І., керівників структурних підрозділів адміністрації.
На порядку денному розглядались питання:

- Аналіз виконання протокольних доручень попередніх оперативних нарад з 11 квітня 2018 року;
- Про подолання проявів детінізації у господарському комплексі району;
- Про заходи щодо запобігання та протидії пожежам в екосистемах району в літній період 2018 року;
- Про роботу Яготинського районного центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді щодо надання  інформаційних, психологічних, соціально-медичних та соціально-економічних послуг сім'ям, що опинились у важких життєвих обставинах;
- Про роботу сектору молоді та спорту щодо популяризації здорового способу життя, залучення до занять фізичної культури і спортом;
- Про роботу оздоровчих таборів при школах району, плани роботи дитячих садків в літній період;
- Про план роботи та завдання на наступний період.

На початку наради голова адміністрації поінформував учасників наради про підсумки засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення, що відбулося 8 червня 2018 року. Василь Степанович наголосив, що рейтинг району буде визначаться по легалізації заробітної плати та робочих місць. Тому потрібно постійно проводити роботу в напрямку детінізації економіки та щоденно доповідати з цього питання.
Виконувач обов’язків начальника загального відділу апарату адміністрації Давидчук А.В. звітуючи по питанню аналізу виконання протокольних доручень попередніх оперативних нарад з 11 квітня 2018 року повідомила, що доручення виконуються вчасно та у встановлені терміни.
Начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення адміністрації Кабанець І.П. доповіла про подолання проявів детінізації у господарському комплексі району. Членами робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за період травень поточного року проведено 6 виїздів обстеження стану оформлення трудових відносин та обстежено  74 суб’єкти господарювання. Встановлено, що 6 фізичних осіб – підприємців використовують найману працю без належного оформлення. А це тягне за собою відповідальність передбачену чинним законодавством, а саме 30 мінімальних зарплат - 111 690 грн. за кожного працівника за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору; оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час; виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску.
Як результат проведеної роботи за вище вказаний період зареєструвалися фізичними особами – підприємцями 34 осіб та з 50 особами легалізовано трудові відносини шляхом повідомної реєстрації  через органи Державної фіскальної служби.
Виконувач обов’язків завідувача сектору цивільного захисту та інфраструктури адміністрації Охріменко Т.В. повідомила про заходи щодо запобігання та протидії пожежам в екосистемах району в літній період 2018 року. З метою попередження пожеж на об’єктах і в населених пунктах на території Яготинського району в пожежонебезпечний період 2018 року, Яготинською районною державною адміністрацією розроблено розпорядження від 21 березня 2018 року № 116 «Про заходи, щодо попередження пожеж у населених пунктах та природних екосистемах Яготинсьго району у пожежонебезпечний період 2018 року», яким затверджено План заходів щодо забезпечення пожежної безпеки у пожежонебезпечний період, для охорони врожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж, а також створено оперативний штаб щодо координації дій з проведення заходів та мінімізації негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою, у пожежонебезпечний період 2018 року.
Затверджений План заходів направлено в районний підрозділ ДСНС, виконавчим комітетам міської та сільських рад, керівникам підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських підприємств району для виконання.
Начальник Яготинського районного центру соціальної служби для сімї, дітей та молоді Кононенко Н.А. прозвітувала про виконану роботу за період з 01.04.2018. Яготинським центром соціальних служб  здійснено 11 виїздів у села району, відвідано 12 сімей, в яких народились діти,  з метою перевірки цільового використання державної допомоги по народженню. Проводилась робота з учасниками АТО та членами їх сімей всього охоплено 8 осіб. На соціальному супроводі перебуває 77  сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, в них 185 дітей. Проведено індивідуальне консультування та бесіди з проблем міжособистісних стосунків, виховання дітей, проблем залежності та працевлаштування. Надано одноразову матеріальну допомогу на суму 5400 грн.- 4 сім’ям . Соціальними послугами всього охоплено близько 270 осіб.. Надано послуг : соціально – медичних – 70, психологічних – 148, педагогічних – 285, юридичних – 22, надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття – 18 сім’ям, подарунки до Великодня  отримають  80 дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та вихованців дитячого будинку сімейного типу. До дня захисту дітей здійснено виїзд у 11 сімей, в яких виховується 34 дитини, вручено подарункові набори, підготовлені спільно з районною організацією Товариство Червоного Хреста.
Завідувач сектору молоді і спорту адміністрації Шевченко С.І. у своїй доповіді повідомив про проведені заходи з метою популяризації здорового способу життя, залучення до занять фізичної культури і спортом. За звітний період на території Яготинщини проведено 28 змагань районного рівня. Наші команди та окремі спортсмени взяли участь у 14 заходах обласного рівня. Залучено до змагань майже півтори тисячі учасників. Найпопулярнішим видом спорту в районі залишається  футбол. Ним активно займається  понад 800 осіб.  Продовжено практику проведення змагань у двох лігах (вища і перша) з футзалу. У вищій лізі брали участь 8 команд, а в першій 11 команд. Загалом, це 19 колективів і 285 учасників. Перемогу у вищій лізі і звання чемпіона отримали футзалісти яготинського  «Автолідера». У першій лізі рівних не було ФК «Сотниківка». 
Продовжують радувати глядачів своєю майстерністю ветеранські футбольні команди, які приймають участь у районних змаганнях з міні-футболу. Цього сезону участь взяли 6 команд (72 учасники).
Крім того 9 червня в Ірпені відбулась фінальна частина змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області. У змаганнях взяли участь збірні команди держслужбовців з 25 районів Київщини. Без нагород не лишилась і команда Яготинської районної державної адміністрації. В особистому заліку з шашок нагороди отримали: Ірина Серко за ІІ місце серед жінок та Сергій Шевченко, "бронза" серед чоловіків. І завдяки спільним зусиллям отримали друге загальнокомандне місце в Спартакіаді з шашок.
По питанню роботи оздоровчих таборів при школах району доповідала начальник відділу освіти Степанченко М.Т.. У 17 загальноосвітніх навчальних закладах Яготинського району з 29 травня по 14 червня  2018 року організовано роботу 17 пришкільних таборів  з денним перебуванням та 15 мовних таборів, в яких активним та цікавим відпочинком охоплено 1001 учнень. Першочергово відпочинком охоплено дітей пільгових категорій населення.
Адміністраціями шкіл було проведено ряд заходів в плані підготовки до відкриття таборів. Так,з метою забезпечення санітарного і  епідеміологічного благополуччя  проведена дезінфекція водопровідної мережі в загальноосвітніх закладах міста Яготина та Яготинського району.
В таборах  з денним перебуванням проведено спортивно-масові, еколого-натуралістичні, природоохоронні заходи, творчі конкурси, майстер-класи, краєзнавчі екскурсії та туристичні поїздки, відвідування музеїв, що сприяло розвитку творчих здібностей дітей, формуванню патріотичної свідомості, навичок здорового способу життя.
На літній період дошкільні навчальні заклади переведено на санаторний режим роботи: навчально-виховний процес розвантажено та надано перевагу заняттям художньо-естетичного, мовленнєвого, еколого-природничого, валеологічного та фізкультурно – оздоровчого напрямку; забезпечено активний руховий режим дітей протягом дня; посилена робота щодо проведення фізкультурно – оздоровчих та лікувально-профілактичних заходів; раціон харчування дітей збагачено вітамінами за рахунок щоденного вживання свіжих фруктів, соків.
Перший заступник голови адміністрації Ольга Іванівна Рудніцька  поінформувала присутніх про планування та проведення культурно-масових заходів на червень 2018 року, а саме з нагоди відзначення Дня медичного працівника, Дня державної служби, Дня молоді та Дня конституції України.