Новини

«Впевнений старт» для старших дошкільнят

08 червня 2018 року на базі ДНЗ №5 «Берізка» методистом районного методичного кабінету відділу освіти Яготинської районної адміністрації Миненок О.В. проведено тренінг для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти щодо реалізації освітньої програми «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку. Основною метою та завданнями тренінгу було показати переваги та можливості роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт», надати можливість педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти практично випробувати алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах закладу дошкільної освіти за оновленою програмою. В роботі тренінгу взяли участь 30 педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.
Під час тренінгу педагоги отримали можливість у сприятливій психологічній атмосфері детально ознайомитися з нормативно-правовим забезпеченням програми, яка зорієнтована на державну політику у галузі освіти, Базовий компонент дошкільної освіти та концепцію «Нова українська школа», враховуючи стратегічний курс розвитку системи освіти в цілому.
У ході презентаційного блоку Оксана Вікторівна ознайомила учасників тренінгу з перевагами програмно-методичного комплексу «Впевнений старт», який забезпечує максимальне використання можливостей для особистісного зростання дошкільника, а також досягнення дошкільної зрілості, визначає обов’язковий мінімум змісту дошкільної освіти відповідно до вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей дітей та спрямований на збагачення досвіду взаємодії дитини старшого дошкільного віку з соціальним та природним оточенням через організацію специфічно дитячих видів діяльності, які формують відповідні життєві компетентності та якості психологічної зрілості.
Під час інтерактивної презентації «Книги вихователя» педагоги закладів дошкільної освіти мали можливість ознайомитися з методичним посібником та практично забезпечити пріоритетних способів організації життєдіяльності дітей відповідно вимог освітньої програми «Впевнений старт».
На завершення методистом РМК Миненок О.В. було підведено підсумки та проведено заключне анкетування учасників за результатами тренінгу.