Новини

Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд держслужбовців Київщини

9 червня в Ірпені відбулась фінальна частина змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області. У змаганнях взяли участь збірні команди держслужбовців з 25 районів Київщини.
Змагання проводились у таких видах спорту як волейбол, футбол, настільний теніс, шахи та шашки. У всіх видах спорту, окрім футболу, взяли участь чоловіки та жінки.
Переможці та призери змагань були визначені в окремих видах спорту (шашки, шахи та настільний теніс окремо серед чоловіків та жінок) та загальнокомандному заліку по райдержадміністраціям.
І знову команда Яготинського району не повернулась без визнання. Цього разу в особистому заліку з шашок нагороди отримали: Ірина Серко за ІІ місце серед жінок та Сергій Шевченко, "бронза" серед чоловіків. І завдяки спільним зусиллям отримали друге загальнокомандне місце в Спартакіаді з шашок. Але без несамовитого вболівання і активної участі в інших змаганнях Лідії Андрієш (настільний теніс) та Ніни Грищенко (шахи) такого успіху команді Яготинщини досягти було б не можливо.


Сектор молоді та спорту
Яготинської РДА