Новини

Відбулось спільне засідання робочих груп з координації дій органів виконавчої влади в районі щодо забезпечення податкових надходжень до бюджету та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Перший заступник голови адміністрації Рудніцька О.І. провела спільне засідання районної робочої групи з координації дій органів виконавчої влади в районі щодо забезпечення податкових та інших надходжень до державного бюджету та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Участь у заході взяли члени робочих груп та керівники окремих сільськогосподарських підприємств району. Перше на що звернули увагу члени робочих груп – це щодо сплати боргів с/г підприємствами. Проведено детальний аналіз щодо несплачених коштів підприємствами  до бюджету та загальнообов’язкових фондів.
Головний державний ревізор інспектор Бориспільського відділення ГУ ДФС у Київській області Бандурка О.С. надала інформацію, що по податковій недоїмці заборгованість у районі станом на 01.06.2018 становить 7 мільйонів: 5 мільйонів до державного бюджету та 2 мільйони до місцевого бюджету.
Вислухавши учасників засідання перший заступник голови адміністрації надала ряд доручень. Зокрема, активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації щодо сплати боргів боржниками в зв’язку з нарахуванням штрафних санкцій; продовжити проведення рейдів (обстежень) щодо виявлення неофіційно зареєстрованих підприємців, їх виведення із тіні, легалізації робочих місць  і заробітної плати.