Новини

ВІТАЛИ РЯТІВНИКІВ З ПРИЙДЕШНІМ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Захищати Батьківщину та її громадян від пожеж та надзвичайних подій завжди було благородною справою. Рятувальники – представники однієї з найблагородніших професій, щомиті готові вступити у двобій з небезпекою.

 

15 вересня на передодні професійного свята керівництво району та міста привітало працівників 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Київській області.

 

Представники влади висловили щиру подяку усім за самовіддану працю, героїзм та чуйність до чужої біди, побажали рятівникам міцного здоров’я, гарної долі та наснаги в їхній нелегкій справі.

 

Виконувач обов’язків голови адміністрації Ольга Рудніцька та заступник голови районної ради Олександр Усенко за сумлінну працю, вагомий внесок у справу попередження і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та з нагоди Дня рятівника відзначили спільними Грамоти районної державної адміністрації й районної ради: прапорщика служби ц.з. Івахна Віктора Юрійовича, старшину служби ц.з. Парфененка Ігора Миколайовича, старшину служби ц.з. Смиченко Олександра Васильовича.

 

Мер міста Наталія Дзюба привітала всіх рятувальників з професійним святом та вручила цінні подарунки. За високий професіоналізм в роботі, сумлінне виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у розвиток пожежно-рятувальної служби, були нагороджені: капітан служби ц.з. Сердюк Роман Віталійович, прапорщик служби ц.з. Саса Олексій Анатолійович, сержант служби ц.з. Кіт Дмитро Григорович, прапорщик служби ц.з. Литовченко Юрій Віталійович, мол. сержант служби ц.з. Корецький Сергій Вадимович, сержант служби ц.з. Мусіяка Сергій Миколаєвич,сержант служби ц.з. Йора Рован Володимирович.

Нагадаємо, що 17 вересня працівники аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони будуть відзначити своє професійне свято – День рятівника. Свято встановлене відповідним Указом Президента України від 12 вересня 2008 року № 830/2008.