Новини

Проект – це творчий пошук

15 травня 2018 року на базі Яготинської  ЗОШ № 1 відбувся семінар – практикум  для творчих груп з впровадження проектних технологій та вчителів 2-х класів з теми «Навчальні проекти як засіб підвищення пізнавальних інтересів учнів початкових класів».

Проведено майстер- класи щодо діяльності учнів за проектами «Збережемо первоцвіти» (Близнюк Т.М.), «Лікарські рослини» (Кривошлик Л.І.), «Зелені свята»(Ситник Л.М.). Педагоги ознайомились з презентацією досвіду з даної проблеми вчителів Придибайло Л.В., Цибулі Н.М., Сеньків А.М. Присутні мали змогу обговорити питання використання методу проектів як умови формування наскрізних умінь і навичок, підвищення розумової активності учнів у процесі пошуку та дослідження.
В ході семінару прийняті рекомендації:
  • використовуватиентентностей, роектних технологій та ації навчання, розвитку творчих здібностей. навчальні проекти для підвищення пізнавальних інтересів учнів початкових класів, мотивації навчання, формування наскрізних умінь і навичок;
  • удосконалювати навчально-виховний процес шляхом використання інформаційно-комунікативних, інноваційних  технологій;
  • створити психолого-педагогічний комфорт для навчання і розвитку успішної особистості, здатної до пошуку, дослідження, самореалізації; 
  • спрямувати свою діяльність на використання компетентнісного підходу у навчальному процесі, формування ключових компетентентностей, творчої активності, інтелектуальних здібностей.