Новини

16 травня голова райдержадміністрації В.С. Шмигановський провів нараду щодо впровадження медичної реформи у районі

16 травня при голові районної державної адміністрації Шмигановському В.С. відбулась нарада з питань щодо впровадження медичної реформи в районі. Участь у нараді взяли перший заступник голови адміністрації Рудніцька О.І., головний лікар Яготинської центральної районної лікарні Шулла І.Т., головний лікар комунального закладу охорони здоров’я «Яготинського центру первинної медико-санітарної допомоги» Сахно І.І..
У ході наради головний лікар КЗ «Яготинського центру первинної медико-санітарної допомоги» Сахно І.І. надав останню інформацію реформування первинної ланки медицини у районі. В місті Яготин з 23 квітня 2018 року всі кабінети педіатрів, терапевтів, реєстратура, пункту невідкладної медичної допомоги підключено до мережі інтернет «Кристал». Також проходить подальше опрацювання ситуації із закупівлею комп’ютерної техніки та встановленням інтернету по закладам охорони здоровя сільських населених пунктів району. Надано інформацію про стан виконання програми «Доступні ліки», про заключення декларацій між населенням та лікарями закладу, про обслуговування населення, про благоустрій територій закладів охорони здоров’я району.
Головний лікар Яготинської ЦРЛ Шулла І.Т. довів до відома присутніх  про найбільш необхідне обладнання, яке потребує районна лікарня, а саме – спірометра – прилада для вивчення ряду показників дихальної системи та холтера, що дозволяє отримати максимум інформації про роботу серця. Крім того, є необхідність у  рентгенапараті на 2-3 місця, ендоскопі, УЗД-серця та генераторі резервного живлення 20-24 кВт.
Голова райдержадміністрації В.С. Шмигановський у ході засідання надав ряд доручень,  наголосивши на тому, що буде сприяти подальшому вирішенню всіх проблемних питань, які є першочерговими для проведення медичної реформи на території району.