Новини

Робочий візит керівництва району до Капустинської сільської ради

Голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський та голова Яготинської районної ради В.Г.Грицай провели виїзну зустріч з головою Капустинської сільської ради М.В.Пуциком. В рамках зустрічі керівництво району та голова виконавчого комітету обговорили питання балагоустрою населених пунктів, діяльність закладів соціальної сфери після чого відвідали Капустинський НВК та дитячий садок.
         Під час візиту до школи Василь Степанович та Віктор Григорович, разом із директором школи Олексієм Олександровичем звернули особливу увагу на матеріально-технічне забезпечення школи, оглянули навчальні приміщення та умови для перебування і навчання дітей, обговорили з керівником закладу питання харчування учнів. За словами, директора навчального закладу О.О.Осьмака, на сьогодні учні навчального закладу отримують повноцінне харчування, та все ж існують деякі питання, щодо підвозу м’ясних виробів та молочної продукції.
     Оглянувши загальноосвітню школу, голова райдержадміністрації особисто переконався, що в закладі забезпечено належні умови для виховання та розвитку школярів.
       Наступним закладом, що відвідала делегація став дошкільний навчальний заклад. На даний час дитячий садок відвідує 25 діток. У закладі затишна, домашня атмосфера. Василь Степанович поспілкувався із колективом та вихованцями закладу. «Підтримка навчальних закладів, розвиток дошкілля є одним із наших найважливіших завдань», - сказав голова райдержадміністрації.
      Також сільський голова М.В.Пуцик звернулася до очільника району з проханням допомогти у вирішенні питання ремонту доріг в межах Капустинської сільської ради.
      По закінченню робочої поїздки В.С.Шмигановський зазначив, що районна влада у цьому році мають виконати чимало завдань щодо покращення інфраструктури району та життя громадян і розпочинати потрібно вже сьогодні.
     Так співпало, що саме цього дня свій день народження відзначав сілький голова М.В.Пуцик. Керівники району привітали Михайла Володимировича з днем народження, відзначивши його високі професійні та людські якості, передали вітання від голови облдержадміністрації Олександра Горгана, вручили вітальну адресу та побажали здоров’я, сил та наснаги ще на багато добрих справ заради благополуччя земляків та розвитку рідного села.