Новини

Стартував перший етап щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Одинадцятого квітня у Яготинській районній державній адміністрації стартував перший етап першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
У конкурсі взяли участь: в номінації «Кращий керівник» – завідувач сектору молоді та спорту С.І.Шевченко, керівник центру надання адміністративних послуг І.В.Близнюк, завідувач сектору з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю А.О.Кирик, начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин І.П.Кабанець; у номінації «Кращий спеціаліст» – головний спеціаліст сектору молоді та спорту Л.Ф.Андрієш, адміністратор центру надання адміністративних послуг Ю.С.Рубан, головний спеціаліст відділу освіти О.В.Климась, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та торгівлі  А.В.Хоменко.
У першому етапі конкурсу учасники пройшли онлайн-тестування на знання Конституції України, Закону «Про державну службу», антикорупційне законодавство.
Другий етап, у якому конкурсанти виконуватимуть ситуаційні завдання щодо складання ділових документів, в наступному етапі держслужбовям запропонують практичні завдання з володіння персональним комп’ютером.
Переможці районного конкурсу І туру в травні - червні 2018 року візьмуть участь в II турі обласного конкурсу «Кращий державний службовець» у відповідних номінаціях.