Новини

Яготинщина гордиться своїми вихованцями

30-31 березня – 1квітня в Київському інституті музики  ім. Р. М, Глієра , за сприянням асоціації академічних музичних конкурсів( України),відбувся VII Всеукраїнський конкурс-огляд юних піаністів Олени Вериківської, де учениця Яготинської дитячої музичної школи Стоцька Євгенія , класу викладача Ткачук Наталії Миколаївни, була нагороджена дипломом III ступеня.
В конкурсі брало участь понад 200 учасників , та одне з призових місць, полетіло  до містечка Яготин.
Оцінювало конкурс компетентне журі: проректор з науково - педагогічної творчої роботи  та міжнародної діяльності КІМ ім. Р. М, Глієра,заслужений діяч мистецтв М. А. Зарудянська,завідувач циклової комісії спеціального фортепіано та кафедри виконавських дисциплін № 1 заслужений діяч мистецтвЛ. М. Ковтюх та виконавчий директор конкурсу –огляду. Викладач-методистциклової комісії спеціального фортепіано, старший консультант з виконавської практикиГ. І. Авдеєва.
III місце ХХI обласного конкурсу в рамках фестивалю дитячої творчості «ДЕБЮТ» та III місце VII Всеукраїнський конкурс-огляд юних піаністів Олени Вериківської,такими успішними досягненнями розпочалася весна для учениці Яготинської дитячої музичної школи Стоцької Євгенії.
Та легким шлях до перемог ніколи не буває. Музикою Женя займається ві з раннього дитинства, адже її мама Стоцька Світлана Федорвна працює викладачом музичної школи , а бабуся – Пащенко Людмила Петрівна, працювала директором школи, та була відмінним викладачом фортепіано.
Все своє  дитинство маленька Женя проводила в стінах музичної школи, дитячий садок її майже не цікавив, мама викладала музику, Женя граючись споглядала, слухала і навчалася . Професійно займатися почала з 6 рочків, коли знайшла собі свого викладача, по класу фортепіано, Ткачук Наталію Миколаївну, яка не лише змогла навчити просто гри на інструменті, а й розкрити всі багатогранні сторони дитячої музичної особистості.
Навчаючись в школі, Женя постійно бере участь у всі ї концертах закладу . І вже з другого року навчання представляє школу на обласних академічних концертах, різних Всеукраїнських та Міжнародних оглядах- конкурсах.
Дівчинці дуже до вподоби музикувати не лише сольно , а й в дуєті з подругою Баликою Настею, не одноразово пробує себе в ролі концертмейстера , акомпонуючи учням скрипалям.
Хочеться сподіватися, що ці перемоги будуть першими сходинками в її музичному житті,та побажати їй нових творчих злетів.


 
Директор Яготинської дитячої музичної школи
Єрмоленко Тетяна Миколаївна