Новини

Професіографічна екскурсія в ТВБВ №10026/0805 Філію головного по м. Києву та Київській області Ощадбанк

Для того щоб допомогти учням познайомитися ближче з професіями економіста, бухгалтера, касира, менеджера та банкіра і надати можливість молоді зробити правильний крок у своє майбутнє, фахівцями Яготинського районного центру зайнятості 11 квітня 2018 року проведено професіографічну екскурсію в ТВБВ №10026/0805 Філії головного управління по м. Києву та Київські області Ощадбанк. На  заході були присутні учні восьмого класу Яготинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3».
Метою заходу – є  ознайомлення дітей з секторами відділення банку та їх найкращими фахівцями, які займають різні посади, а саме: заступник керуючого, провідний економіст сектору організацій продажу, провідний економіст сектору роздрібного бізнесу, менеджер по роботі з клієнтами, провідний економіст сектору ММСБ, старший контролер касир та завідувач сектору роздрібного бізнесу.

Головним економістом сектору роздрібного бізнесу ТВБВ №10026/0805 Філії головного управління по м. Києву та Київські області Ощадбанк Цьось Оленою Олександрівною проведена цікава та змістовна екскурсія.

Вона познайомила дітей з секторами та відділами ТВБВ №10026/0805 Філії головного управління по м. Києву та Київські області, проінформувала про послуги які надають у відділенні зазначила, що кожен працівник їхнього банку відповідально відноситься до своєї роботи та до кожного клієнта, використовує індивідуальний підхід. Зокрема зауважила, що ТВБВ №10026/0805 Філія головного управління по м. Києву та Київські області Ощадбанк це банк який працює так, аби мільйони людей могли сказати щиро: «це мій банк».

Також молодь ознайомилась з операціями, які можна здійснювати в системі  «Ощад 24/7», про вигідні умови, зручність, стабільність спеціальні пропозиції «Моєї картки».    Під час проведення екскурсії учні з цікавістю та захопленням спостерігати за роботою працівників банківської установи.