Новини

Голова Київської обласної державної адміністрації О.Л.Горган представив новообраного голову Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановського

11 квітня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган представив активу району нового керівника. Згідно з розпорядженням Президента України Петра Порошенка від 07.04.2018 року №60/2018-рп, головою Яготинської районної державної адміністрації призначено Шмигановського Василя Степановича, який до цього працював начальником Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.
Відбулося представлення за участі начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних служб, установ та організацій, депутатського корпусу, директорів навчально - виховних комплексів, керівників органів місцевого самоврядування та громадськості району.
Привітавши Василя Степановича із призначенням, голова Київської облдержадміністрації окреслив завдання, над реалізацією яких має працювати виконавча влада спільно з органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом та громадою. Олександр Горган зазначив, що Яготинський район один з найперспективніших районів області та на сьогодні стан справ в районі потребує кардинальних змін. Саме тому потрібно докласти максимум зусиль в напрямі залучення ресурсів для покращення життєдіяльності краю. Також, очільник області висловив впевненість, що життєвий досвід, досвід роботи в правоохоронних органах, територіальних відомствах та підтримка громади новопризначеного керівника району  дасть максимально позитивний результат для подальшого розвитку району. «На сьогодні район потребує сильного та рішучого керівника, який наведе лад в районі, залучить інвестиції та забезпечить сталий розвиток району» - підкреслив Олександр Любомирович.
У своїй промові Василь Шмигановський висловив щиру подяку за високу довіру, яку йому виявив Президент України та керівництво облдержадміністрації та зупинився на першочергових завданнях, що стоять перед громадою Яготинщини, а саме впровадження територіально – адміністративної, освітньої та медичної реформ.
Соціально-економічний розвиток, залучення інвестицій в район, виконання районних та обласних програм, належний соціальний захист населення, підтримка сільськогосподарських та фермерських господарств, підтримка молоді – стануть основними напрямками у роботі нового очільника району.
До привітань новопризначеного голови Яготинської райдержадміністрації долучились голова Яготинської районної ради Віктор Грицай, перший заступник голови адміністрації О.І.Рудніцька, міський голова Н.М.Дзюба, голова виконавчого комітету  Кулябівської сільської ради  Сергій Владіміров, які побажали очільнику району здоров’я, плідної праці та успіхів у роботі, наголосивши на об’єднанні спільних зусиль задля досягнення оптимальних результатів та добробуту громади району.