Громадська Рада

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення установчих зборів громадської ради за участю представників громадських організацій при Яготинській районній державній адміністрації

Шановні члени районних громадських організацій!

Запрошуємо взяти участь у засіданні установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Яготинській районній державній адміністрації, які відбудуться 15 серпня 2017 року в приміщенні малого залу райдержадміністрації. Початок зборів 0 15.00.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних, професійних спілок та їх обєднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації, та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України ( далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Для участі в установчих зборах необхідно подати документи згідно з наведеним нижче переліком. Документи приймаються ініціативною групою до 04 серпня 2017 року включно ( крім вихідних та святкових) за адресою: Яготинська РДА, каб. 205 (сектор з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю), вул.Незалежності, 110, м.Яготин, з 8.00 до 17.00, тел. для довідок 5-50-50.

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

що подаються до ініціативної групи з підготовки установчих зборів ІГС по обранню громадської ради при Яготинській районній державній адміністрації:

1. Заява (Зразок Заяви на ІГС для підтвердження участі в установчих зборах.doc);

2. Витяг з Протоколу засідання органу управління громадської організації про делегування представника для участі в установчих зборах;

3.  Копії документів про легалізацію ІГС.

4. Інформація про результати діяльності ІГС (не більше 2 стор. тексту формату А4).

5. Біографічна довідка делегованого представника ІГС (не більше 1 стор. тексту формату А4).

6. Електронна версія документів, зазначених у п. 3, 4 заяви (обов’язково фото) на електронну адресу: yago_vp@ukr.net. Дана інформація буде розміщена на сайті Яготинської райдержадміністрації http://vlada-yahotyn.gov.ua у розділі «Кандидати до складу Громадської ради при Яготинській РДА.

Бажаємо успіху та сподіваємося на плідну співпрацю!

Ініціативна група з підготовки установчих

зборів громадської ради при Яготинській РДА

 

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЯГОТИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" при кожному органі виконавчої влади утворюється консультативно-дорадчий орган – громадська рада, метою діяльності якої є участь громадян в управлінні державними справами.

Саме тому сьогодні, в райдержадміністрації відбулось перше засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради, ініціативна група створена відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 липня 2017 року №205 «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Яготинській районній державній адміністрації». До її складу ввійшли: голова районної державної адміністрації О.Ф.Дерунець, керівник апарату адміністрації  А.В.Дьогтяр, представник громадського формування «Оборона» Н.В.Гета, завідувач сектору з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю А.О.Кирик, прес - секретар громадської організації «Асоціація учасників АТО» Є.Д.Краснюк, голова районної організації товариства Червоного Хреста В.І.Солод, голова Яготинської районної організації профспілка працівників освіти і науки України С.І.Ус, голова Яготинської районної організації інвалідів Чорнобиля Всеукраїнської громадської організації «Союз інвалідів Чорнобиля» М.М.Юрченко.

Відкрила засідання керівник апарату адміністрації райдержадміністрації А.В.Дьогтяр. Зокрема вона повідомила присутнім представникам інститутів громадянського суспільства району про цілі, мету та завдання, які покладено на новостворену ініціативну робочу групу.

Ініціативною групою визначено дату проведення установчих зборів – 15 серпня 2017 року. Окрім того обговорено основні етапи підготовки до проведення установчих зборів, від узгодження змісту текстового повідомлення про підготовку до установчих зборів до порядку прийняття документів від ІГС.

У відповідності до рішення ініціативної групи прийом документів здійснюватиметься секретарем групи за адресою: вул.Незалежності, 110, м.Яготин, каб. 205, (сектору з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації).

За підсумками засідання прийнято рішення, а саме: сектору з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації  до 14 липня 2017 року підготувати проект звернення до інститутів громадянського суспільства щодо прийому документів ініціативною групою для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації та оприлюднити дане звернення на офіційному сайті райдержадміністрації та на сторінках газети «Яготинські вісті».