Головна - РУЮ - Безоплатна правова допомога - Безоплатна первина правова допомога - Безоплатна первинна допомога постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей, що відбулись у період із 21.11.2013 року по 21.02.2014 року

Щодо надання безоплатної первинної допомоги

постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту

та членам їх сімей, що відбулися в період

із 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року !

 

Постраждалі учасники масових акцій громадського протесту та члени їх сімей, що відбулися в період із 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року можуть звертатись до громадської приймальні Яготинського районного управління юстиції з надання безоплатної первинної правової допомоги за адресою : Київська область м. Яготин, вул. Незалежності, 116. Телефон постійно діючої «гарячої» телефонної лінії Яготинського районного управління юстиції : 0 (4575) 5-48-62.

       

       Вказаним громадянам буде забезпечено надання безоплатної первинної правової допомоги, а саме надання правової інформації, надання консультацій і роз’яснень з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру), надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації, а також нотаріальних послуг, пов’язаних з оформленням спадщини. При цьому буде забезпечено першочергове надання вказаної допомоги під час роботи громадської приймальні Яготинського районного управління юстиції з надання безоплатної первинної правової допомоги у взаємодії з Яготинською районною державною нотаріальною конторою в порядку, встановленому законодавством.

       

        Постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей, що відбулися в період із 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року буде забезпечено безоплатне надання додаткових послуг правового характеру в Яготинській районній державній нотаріальній конторі.

       

        У разі звернення постраждалих учасників масових акцій громадського протесту та членів їх сімей, що відбулися в період із 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року у неприйомні дні та години начальником Яготинського районного управління юстиції Фединою О.І. будуть вжиті заходи щодо надання вказаної допомоги.