Головна - ОУПФУ - Актуально

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА 

         26 липня 2017 року в Переяслав-Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера” відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку на тему:  «Поняття страхового стажу».

         Начальник Згурівського відділу обслуговування громадян Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області Шишко Валентина Борисівна розповіла присутнім, що страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

 

ЗУСТРІЧ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ 

24 липня 2017 року головний спеціаліст  Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Денисюк Світлана Миколаївна провела зустріч у трудовому колективі ТОВ «Яготинводексплуатація».

На зустрічі було роз’яснено про переваги реєстрації застрахованих осіб  на «ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України», основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізацю заробітної плати.

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ

21 липня 2017 року начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду УкраїниВажка Світлана Миколаївна провела виїзний прийом громадян в Усівській сільській раді Згурівського району.

З питань пенсійного законодавства (підвищення пенсії у зв’язку із зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, зарахування страхового стажу) звернулось 2 громадян. Питання розглянуто та надано  відповіді.

Також,  було роз’яснено про переваги реєстрації застрахованих осіб  на «ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України», основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій» та легалізацію заробітної плати.

ДЕНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ В СЕЛІ СОТНИКІВКА

19 липня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Федусенко Маргарита Миколаївна провела День Пенсійного фонду в селі Сотниківка Яготинського району, зокрема виїзний прийом громадян та зустріч з населенням. З питань пенсійного забезпечення  (підвищення пенсії з 01.05.2017, призначення пенсії за вислугу років) звернулось 3 громадян, яким було  надано вичерпні відповіді.

На зустрічі з населенням Федусенко М.М. довела до відома основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

 Серед питань, які розглядалися на зустрічі, також були:

- основні засади пенсійної реформи;

- залучення застрахованих осіб до реєстрації на «ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України;

- легалізація заробітної плати.

         Також було проведено флешмоб – акцію на тему: «Наполягайте на легалізації Вашої заробітної плати – скористайтесь правом на гідну пенсію».

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА

19 липня 2017 року в Переяслав-Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера” відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку на тему:  «Поняття страхового стажу».

Начальник Яготинського відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області Кононенко Віта Іванівна розповіла присутнім, що страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Мінімальний страховий внесок - сума коштів, що визначається розрахунково як добуток розміру мінімальної заробітної плати і розміру єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, встановлених законом, на місяць, за який нараховується заробітна плата.

Страховий стаж обчислюється в місяцях. Неповний місяць роботи, якщо застрахована особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню або брала добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

Якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови здійснення в порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду, відповідної доплати до суми страхових внесків таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

У разі якщо зазначену доплату не було здійснено, до страхового стажу зараховується період, визначений за кожний місяць сплати страхових внесків за формулою:

 

ТП = Св : В

де:

ТП - тривалість періоду, що зараховується до страхового стажу та визначається в місяцях;

Св - сума фактично сплачених страхових внесків за відповідний місяць;

В - мінімальний страховий внесок за відповідний місяць.

 

Періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до 01 січня 2004 року, зараховуються до стажу на підставі записів трудової книжки та додаткових документів. Увесь трудовий стаж, який був у людини до 2004 року, автоматично перетворився у страховий стаж. Фактично за цей період трудовий стаж перейменували у страховий. Після 2004 року людина повинна заробляти саме страховий стаж і робити це в єдиний спосіб – сплачувати страхові внески.

З 2004 року трудова книжка не є підтвердження страхового стажу. Інформацію про трудову діяльність людини починаючи з 01 січня 2004 року надає відділ персоніфікованого обліку, спираючись на загальнодержавну базу.

Роботодавець може вас обманювати. Ваша трудова книжка може знаходитись в нього, він вносить відповідні записи про періоди вашої роботи, але страхові внески до Пенсійного фонду не сплачує. За таких обставин у вас немає страхового стажу, відповідно немає й права на пенсію. І тому в разі, якщо навіть в трудовій книжці є записи про роботу, а внески до Пенсійного фонду не сплачувалися, питання про обчислення страхового стажу поставати не може.

Отже, якщо за вас не сплачують страхові внески, ви одержуєте заробітну плату в «конверті», ні цей стаж, ні зарплата не будуть враховані для обчислення вашої пенсії.

Як же перевірити, чи сплачують за вас страхові внески і з якої заробітної плати? Це дуже просто зробити:

 • Прийти до будь-якого управління Пенсійного фонду України з паспортом та ідентифікаційним кодом, фахівці роздрукують вам дані з бази персоніфікованого обліку, згідно з ними ви зможете перевірити, яку вам нарахували заробітну плату, скільки за вас сплачували соціального внеску та скільки днів страхового стажу вам зараховано за той чи інший місяць.
 • Можна зареєструватися на «ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України» і кожного місяця, не виходячи з дому, перевіряти чи зарахували вам страховий стаж. Для цього необхідно лише звернутися до будь-якого управління Пенсійного фонду України з заявою, паспортом та ідентифікаційним кодом.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ 

          Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 21.07.2017 року профінансовано 90.2% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 55 656,4 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 23 липня в повному обсязі, поштові відділення забезпечені коштами по 25 липня 2017 року.

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад

Державної службови Переяслав-Хмельницького обєднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса

Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія

Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби

Кінцевий термін прийняття докуметів

Основні вимоги до кандидатів

Контактний телефон

Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

Начальник Переяслав-Хмельницького відділу обслуговування громадян

20.07.2017

18.08.2017

 

Вища юридична, економічна освіта, досвід роботи від 1-го року.

0959458096

 

Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

           Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 14.07.2017 року профінансовано 56.8% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 35 009,6 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 16 липня в повному обсязі, поштові відділення забезпечені коштами по 17 липня в повному обсязі та по 18 липня 2017 року - частково.

Спортивні змагання

Вже стало доброю  традицією на початку липня місяця проводити спортивні змагання серед працівників управлінь Пенсійного фонду України Київської області.

Так, 1 липня 2017 року в с. Шкарівка Білоцерківського району відбулася VI Літня Спартакіада, в якій взяли участь працівники Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Зі словами підтримки та побажання нових спортивних звершень до учасників змагань звернувся начальник головного управління Пенсійного фонду України  у Київській області Фатхутдінов В.Г.

Всі види змагань проходили в атмосфері доброзичливості, душевного піднесення та спортивного азарту.

Команда управління виступила добре, всі спортсмени доклали максимум зусиль щоб виступити гідно. Дуже приємно, що є  призові місця:

 серед чоловіків зі стрибків у довжину  ІII місце виборов головний спеціаліст  відділу  адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Сергій Черняк;

серед жінок ІІІ місце зі стрибків у довжину виборола головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Анна Моспан.

Всі отримали масу позитиву, чудовий настрій та задоволення від участі у цьому спортивному дійстві.

ЗУСТРІЧ З УЧАСНИКАМИ АТО

21 червня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Переяслав - Хмельницькогно об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Степанівна Здор провела зустріч з бійцем 44-ї бригади шостого батальйону ,,Збруч” Коломійцем Василем Петровичем, який приймав участь у проведенні антитерористичної операції визволяючи місто Маріуполь Донецької області та місто Щастя Луганської області.

Головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян

проінформувала Коломійця В.П. про норми чинного законодавства щодо призначення пенсії учасникам бойових дій.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

          Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 16.06.2017 року профінансовано 65.1% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 40 388,3 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 18 червня в повному обсязі, поштові відділення забезпечені коштами по 19 червня в повному обсязі та по 20 червня 2017 року - частково.

Виїзний прийом

                14 червня 2017 року начальник Яготинського відділу обслуговування громадян Кононенко Віта Іванівна провела виїзний прийом громадян в Супоївській сільській раді.

         По питаннях пенсійного законодавства (підвищення пенсії у зв’язку із зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, призначення пенсії за вислугу років працівникам освіти) звернулось 2 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

Зустріч у трудовому колективі

13 червня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Нескорожена Жанна Анатоліївна провела зустріч у трудовому колективі ТВБВ 10026-0594 АТ «Ощадбанк».

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на «ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України», зміни в пенсійному законодавстві, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізацію заробітної плати та трудових відносин.

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад

Державної служби Переяслав-Хмельницького обєднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса

Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія

Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби

Кінцевий термін прийняття докуметів

Основні вимоги до кандидатів

Контактний телефон

1

2

3

4

5

6

Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

 

Головний спеціаліст Яготинського відділу з питань приз-начення, перерахунку та виплати пенсій

 

 Категорія - В

   12.06.2017

11.07.2017

Вища юридична

 

 

0959458096

УМОВИ 

проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста Яготинського відділу з питань пизначення, перерахунку та виплати пенсій 

Переяслва-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Посадові обов’язки

 Забезпечення реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, виконання вимог актів законодавства про пенсійне забезпечення  ведення, оформлення пенсійних справ, прийом документів на призначення та перерахунок пенсій.

Умови оплати праці

 Визначаються, виходячи з умов оплати праці, встановлених для державних службовців відповідних категорій і схем посадових окладів

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкова. (на період відпутки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років)

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

 1. Копія паспорта громадянина України.
 2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається рєзюме у довільній формі.
 3. Письмова заява, в якій повідомляють, що до них не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 ЗУ „Про очищення влади”, та надають згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно них відповідно до зазначеного Закону або копію довідки про результати такої перевірки.
 4. Копію (копії) документа (документів) про освіту.
 5. Заповнену особову картку встановленого зразка.
 6. Декларацію осіб  уповноважених на виконання функцій держави за минулий рік.
 7. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державою мовою.

Строк подання документів: 30 календарних днів з дня об’яви оголошення (до 11.07.2017)

Дата, час і місце проведення конкурсу

 14.07.2017, Переяслав-Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області, м. Яготин вул.Шевченка буд.235

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Орел Тетяна Олексіївна

0959458096

Е-mail:     10245@ko.pfu.gov.ua 

                  10485@ko.pfu.gov.ua

Загальні вимоги

 

Освіта

Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи

Досвід роботи не обов’язковий

Володіння державною мовою

Вільно

Спеціальні вимоги

 

Освіта

Юридична

Знання законодавства

Конституція України, ЗУ „Про пенсійне забезпечення”;

ЗУ „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, ЗУ «Про державну службу», ЗУ «Про очищення влади», ЗУ «Про запобігання корупції»

Професійні чи технічні знання

Вільне володіння   ПК

 Спеціальний  досвід роботи

-

Знання  сучасних інформаційних технологій

Уміння збирати  та опрацьовувати інформацію за допомогою сучасних засобів інформаційного обміну

Особисті якості

Мобільність, комунікабельність, відповідальність,  порядність

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

          Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 09.06.2017 року профінансовано 34.4% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 23 164,5 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 11 червня в повному обсязі, поштові відділення забезпечені коштами по 11 червня в повному обсязі та по 12 червня 2017 року - частково.

У ДВІРКІВЩИНІ ВІДКРИВСЯ  ПУНКТ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

         На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 672-р «Про схвалення Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року», з метою покращення якості надання послуг органами Пенсійного фонду України шляхом наближення їх безпосередньо до отримувача, 9 червня 2017 року в приміщенні Двірківщинської сільської ради розпочав роботу  пункт обслуговування громадян Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

         Відкрили пункт обслуговування громадян начальник  Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Шмигановський Василь Степанович та  секретар Двірківщинської сільської ради Мудракова Наталія Миколаївна.

         Пункт обслуговування працюватиме щочетверга. Відвідувачам нададуть консультацію, довідки про розмір пенсії, про перебування на обліку, про заробітну плату за формою ОК-5 (ОК-2, ОК-7), приймуть документи для призначення та перерахунку пенсії, видадуть пенсійні посвідчення, а за потреби, з’ясують питання із соціальними партнерами.

         Після  відкриття пункту начальник Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсійВеличко Галина Віталіївна провела прийом громадян.

Робоче місце працівника, який обслуговує громадян, створене за принципом відкритості та прозорості, обладнане оргтехнікою. Необхідна інформація та матеріали розміщені на інформаційному стенді.

УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ ТУРНІРУ З ШАШОК

         Майже 30 учасників від учнів молодших класів до «поважних» одинадцятикласників із різних куточків Київщини зібрав V Турнір із шахів і шашок серед дітей працівників управлінь Пенсійного фонду у Київській області, що відбувся 1 червня в м. Бровари. Турнір було приурочено до Міжнародного дня захисту дітей.

         Переяслав-Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області в шашковому турнірі представляв учень 6 класу ЗОШ №2 Мовчан Євгеній, який продемонстрував свій талант та волю до перемоги.

         Почесну грамоту та грошову винагороду учаснику турніру вручив начальник Переяслав-Хмельницького об’єднаного управлінняШмигановський Василь Степанович, який  побажав  Євгенію успіхів у навчанні та майбутніх спортивних звитяг.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

          Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 02.06.2017 року профінансовано 10.7% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 6 633,2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 5 червня в повному обсязі, поштові відділення забезпечені коштами по 5 червня в повному обсязі та по 6 червня 2017 року - частково.

Виїзний прийом

31 травня 2017 року заступник начальника Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Сябро Валентина Володимирівна провела виїзний прийом громадян в Любомирівській сільській раді.

По питаннях пенсійного законодавства (підвищення пенсії у зв’язку із зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, перерахунки пенсій з більшого заробітку) звернулось 4 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

ЗУСТРІЧ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

30 травня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Кондратенко Світлана Григорівна провела зустріч у трудовому колективі дитячого навчального закладу «Веселка».

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на «Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України», основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій» та легалізація заробітної плати.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

          Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 26.05.2017 року профінансовано 100% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 61 379,9 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення забезпечені коштами у повному обсязі.

Зустріч з учасником АТО      

       19.05.2017 року в Яготинському відділі обслуговування громадян Переяслав-Хмельницького ОУПФУ Київської області було проведено зустріч головним спеціалістом відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Нескороженою  Жанною Анатоліївноюз учасникомАТО Шиховим Леонідом Петровичем.

       В ході зустрічі Шихов Л.П. був поінформований про те що, право на пенсію мають військовослужбовці, особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які брали участь у бойових діях, в антитерористичній операції в районах її проведення, а також ті, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва, отриманих при захисті Батьківщини або при виконанні інших обов’язків військової служби (службових обов’язків), або внаслідок захворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті, виконанням інтернаціонального обов’язку чи безпосередньою участю в антитерористичній операції в районах її проведення, дружини (чоловіки), якщо вони не взяли повторний шлюб, і батьки військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які померли (загинули) у період проходження військової служби (виконання службових обов’язків) чи після звільнення із служби, але внаслідок поранення, контузії, каліцтва, отриманих при виконанні обов’язків військової служби (службових обов’язків), захворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті, ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи, виконанням інтернаціонального обов’язку чи безпосередньою участю в антитерористичній операції в районах її проведення, особи, яким надано статус учасника бойових дій відповідно до пункту 20 статті 6, інваліда війни відповідно до пунктів 12 та 13 статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" , особи з числа резервістів і військовозобов’язаних, яким надано статус учасника бойових дій відповідно до пункту 19 статті 6, інваліда війни відповідно до пункту 11 статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" , дружини (чоловіки), якщо вони не взяли повторний шлюб, і батьки, яким надано статус особи, на яку поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", відповідно до абзаців шостого та сьомого пункту 1 статті 10 зазначеного Закону , а також абзацу восьмого пункту 1 статті 10 зазначеного Закону з числа членів сімей резервістів і військовозобов’язаних, мають право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення чоловіками 55 років, жінками - 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років для чоловіків і не менше 20 років для жінок.

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

          Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 19.05.2017 року профінансовано 78.4% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 48 350,2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 21 травня в повному обсязі, поштові відділення забезпечені коштами по 21 травня в повному обсязі та по 22 травня 2017 року - частково.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

         День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції та об’єднати  українців.

         Основною метою заходу, який 18.05.2017 року провели працівники Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України, є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишита сорочка, виступаючи оберегом, символом краси і молодості, вкотре «проголошує», що в серцях кожного з нас міцно вкоренилася любов до Батьківщини, українських традицій та української історії.

         Різноманітні орнаменти вишиванок радували не тільки самих працівників, а й відвідувачів управління в Переяславі-Хмельницькому, Яготині та Згурівці.

Виїзний прийом

17 травня 2017 року заступник начальника Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кобенко Вікторія Юріївна провела виїзний прийом у Панфильській сільській раді Яготинського району. Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на «ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України», основні положення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізацію заробітної плати, про підвищення пенсій в зв'язку зі зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, виплату пенсій та добавку стажу працюючим пенсіонерам. Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ 

16 травня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Герман Наталія Миколаївна провела зустріч у трудовому колективі Яготинського відділення Броварської ОДПІ.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на «ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України», основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізацію заробітної плати.

Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА

         17 травня 2017 року вПереяслав-Хмельницькому об’єднаномууправлінні Пенсійного фонду України  Київської області відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.

         Тема заняття: «Оформлення і розгляд документів для призначення пенсії».

Начальники Переяслав-Хмельницького, Яготинського та Згурівського відділів обслуговування громадян Світлана Перескокова, Віта Кононенко та Валентина Шишко розповіли присутнім, що днем звернення за призначенням пенсії вважається день, коли управління Пенсійного фонду за місцем проживання (реєстрації) прийняло відповідну заяву.

Відповідно до норм чинного законодавства пенсія за віком призначається з дня, що настає за днем досягнення пенсійного віку, якщо звернення за пенсією відбулося за місяць до досягнення пенсійного віку або протягом трьох місяців з дня досягнення цього віку. Якщо особа звернулася пізніше трьох місяців від досягнення пенсійного віку, пенсія призначається з дня подання заяви.

За наявності всіх належних для призначення пенсії документів управління Пенсійного фонду України у районах, містах, а також об’єднане управління Пенсійного фонду України не пізніше 10 днів розглядає подані документи й виносить рішення щодо призначення або відмову у призначенні пенсії.

У разі, якщо до заяви про призначення пенсії додані не всі необхідні документи, орган, що призначає пенсію, повідомляє заявника про те, які документи необхідно подати додатково. Час для їх надання – до 3-х місяців.

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

          Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 13.05.2017 року профінансовано 50.4% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 31 111,5 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 14 травня в повному обсязі, поштові відділення забезпечені коштами по 15 травня в повному обсязі та по 16 травня 2017 року - частково.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

          Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 12.05.2017 року профінансовано 46.8% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 28 894,1 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 12 травня в повному обсязі, поштові відділення забезпечені коштами по 14 травня в повному обсязі та по 15 травня 2017 року - частково.

Урочисті заходи

У кожній українській родині зберігається пам'ять про людей, які воювали на фронтах Другої світової війни. Вшанувати пам'ять загиблих бійців, подякувати ветеранам за мирне небо, за незламність і мужність зібрались 9 травня 2017 року на центральній площі міста Переяслав-Хмельницький працівники Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області. Тут проходили  урочисті заходи, присвячені 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Вклоняємось доземно всім солдатам» та молебень за мир і злагоду в Україні та за захисників Вітчизни.

Працівники управління також поклали квіти до Братської могили загиблим воїнам та пам’ятного знаку воїнам-афганцям в центральному парку міста.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

          Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 05.05.2017 року профінансовано 28.2% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 17368.2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 9 травня в повному обсязі, поштові відділення забезпечені коштами по 10 травня в повному обсязі та по 11 травня 2017 року - частково.

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ 

Заступник начальника Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав-Хмельницького об’єднаного управліннія ПФУ Київської області Сябро В.В. 04.05.2017 р. провела виїзний прийом громадян в Лизогубово-Слобідській сільській раді Згурівського району. Під час зустрічі надала роз’яснення щодо добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Також було проведено роз’яснення про необхідність легальних заробітних плат для соціальної захищеності працівників та гідної старості майбутніх пенсіонерів, про підвищення пенсій у зв'язку зі зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, зарахування стажу та перехід на інший вид пенсії.

Також, Валентина Володимирівна довела до відома про можливість скористатися «Веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України», та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді. Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

Зустріч з трудовим колективом

Головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав-Хмельницького об’єднаного управліннія ПФУ Київської області Скринник Т.І. 03.05.2017 р. провела зустріч з трудовим колективом ВПЗ Згурівка-1 Яготинського ЦПЗ №8 смт Згурівка. Під час зустрічі надала роз’яснення щодо добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Також було проведено роз’яснення про необхідність легальних заробітних плат для соціальної захищеності працівників та гідної старості майбутніх пенсіонерів, про підвищення пенсій у зв'язку зі зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року та про виплату пенсії працюючим пенсіонерам.
           Також, Тетяна Іванівна довела до відома про можливість скористатися «Веб-порталом Пенсійного фонду України», та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді. Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

          Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 28.04.2017 року профінансовано 100% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 60 089,10 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення забезпечені коштами у повному обсязі.

Виїзний прийом

Заступник начальника Яготинського відділу з обслуговування громадян Переяслав-Хмельницького об’єднаного управліннія ПФУ Київської області Андрусенко Я.В. 21.04.2017 р. провела виїзний прийом з колективом Лемешівської сільської ради Яготинського району. Під час зустрічі надала роз’яснення щодо добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Також було проведено роз’яснення про необхідність легальних заробітних плат для соціальної захищеності працівників та гідної старості майбутніх пенсіонерів, про підвищення пенсій у зв'язку зі зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, про призначення пенсії за вислугу років працівникам освіти та про виплату пенсії працюючим пенсіонерам.
           Також, Ярослава Валентинівна довела до відома про можливість скористатися «Веб-порталом Пенсійного фонду України», та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді. Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

          Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 21.04.2017 року профінансовано 90,6% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 54 354,2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 23 квітня, поштові відділення забезпечені коштами по 25 квітня 2017 року в повному обсязі.

 

 

Зустріч зтрудовим колективом

Головний спеціаліст Яготинського відділу з обслуговування громадян Переяслав-Хмельницького об’єднаного управліннія ПФУ Київської області Полікарпова Т.Ю. 18.04.2017 р. провела зустріч з трудовим колективом ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Під час зустрічі надала роз’яснення щодо добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Також було проведено роз’яснення про необхідність легальних заробітних плат для соціальної захищеності працівників та гідної старості майбутніх пенсіонерів.

Також, Тетяна Юріївна довела до відома про можливість скористатися «Веб-порталом Пенсійного фонду України», та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді. Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

          Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 14.04.2017 року профінансовано 60,7% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 36 431,6 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 17 квітня, поштові відділення забезпечені коштами по 18 квітня 2017 року в повному обсязі.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

          Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 07.04.2017 року профінансовано 27,9% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 16 710,5 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 9 квітня, поштові відділення забезпечені коштами по 10 квітня 2017 року в повному обсязі.

Виїзний прийом 

5 квітня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Здор Тетяна Степанівна провела виїзний прийом в Згурівській селищній раді. На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (збільшення розміру пенсій, отримання допомоги на поховання, призначення пенсії по віку, по інвалідності, за вислугу років) звернулося 7 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

Зустріч у трудовому колективі

4 квітня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Смолічева Тамара Володимирівна провела зустріч у трудовому колективі Згурівської селищної ради.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

 Інформація  Переяслав-Хмельницького об’єднаного

управління Пенсійного фонду України  Київської області

      Відповідно  до   Постанови  Кабінету Міністрів  України від 21 грудня 2016 року   № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» відбулася реорганізація  шляхом приєднання до Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду  Яготинського  об’єднаного  управління Пенсійного фонду.

     Наказом  Пенсійного фонду України  від 29 березня 2017 року № 251-0  начальником Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області призначено Шмигановського Василя Степановича.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 24.03.2017 року вже профінансовано 100% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить  28,9 млн.грн. Банківські установи та поштові відділення забезпечені коштами для виплати пенсій за березень 2017 року в повному обсязі.

Зустріч у трудовому колективі

22.03.2017начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсійВажка С.М. провела зустріч у трудовому колективі ТОВ «Регіон». Під час зустрічі було надано роз’яснення щодо єдиних принципів нарахування пенсій, умови запровадження накопичувальної системи, консультацію щодо змін в пенсійному законодавстві. Світлана Миколаївна також розповіла як зареєструватись на веб-порталі електронних послуг  ПФУ, про актуальність питання легальної заробітної плати. Всім запитувачам було роздано  інформаційні матеріали пенсійної тематики.

Виїзний прийом

21.03.2017 начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Важка С.М. провела виїзний прийом в сільській раді с. Красне. На прийом по питанням пенсійного забезпечення звернулося 5 громадян.

 Світлана Миколаївна надавала відповіді про перерахунок пенсій з 01.12.2016 в зв’язку із зміною прожиткового мінімуму, щодо порядку проведення індексації пенсії, виплати пенсії через відділення поштового зв’язку, переліку і строку подання документів для призначення пенсії,

Також під час спілкування було наголошено про можливості реєстрації на Веб-порталі електронних послуг ПФУ. Запитувачам було надано ґрунтовні відповіді та інформаційні матеріали.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 17.03.2017 року вже профінансовано 68% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить  19,6 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 19 березня, поштові відділення забезпечені коштами по 20 березня поточного року включно.

Зустріч у трудовому колективі

15.03.2017головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1Федусенко М.М. провела зустріч у трудовому колективі ПАТ «ПМК-15». Присутні отримали консультацію щодо змін в пенсійному законодавстві, єдиних принципів нарахування пенсій, про необхідність підтвердження первинними документами відомостей про заробітну плату (ст.40 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»). Маргарита Миколаївна також розповіла як зареєструватись на веб-порталі електронних послуг  ПФУ, про актуальність питання легальної заробітної плати. Всім запитувачам було роздано  інформаційні матеріали пенсійної тематики.

Виїзний прийом

14.03.2017 голова комісії з припинення діяльності Яготинського об’єднаного управління ПФУ Київської області Шмигановський В.С. разом із начальником Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії №1 Величко Г.В. провели виїзний прийом в селі Двірківщина Яготинського району. На прийом по питанням пенсійного забезпечення звернулося 9 громадян.

 Присутні цікавилися питаннями стосовно переліку і строку подання документів для призначення пенсії, щодо виплати пенсії через відділення поштового зв’язку, перерахунком пенсії. Керівники Фонду ознайомили присутніх із діючими нормами пенсійного законодавства, надавали відповіді щодо порядку проведення індексації пенсії, щодо призначення пенсії інвалідам ЧАЕС, багатодітній матері.

Також під час спілкування було наголошено про можливості отримання роз’яснень по пенсійному забезпеченню в управлінні за номером телефону «гарячої» лінії та про переваги використання Веб-порталу електронних послуг ПФУ. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

Наприкінці зустрічі було роздано інформаційно-роз’яснювальні матеріали.

Школа майбутнього пенсіонера

В Яготинському об’єднаному управлінні ПФУ Київської області продовжуються уроки в "Школі майбутнього пенсіонера". На сьомому занятті, яке провела 15.03.2017 завідувач Яготинського сектору обслуговування громадян Андрусенко А.М., розглядалася тема «Види пенсії, що призначаються на умовах ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».  Присутні поставити запитання, що їх цікавили, та отримали вичерпні й кваліфіковані відповіді.

Пенсійний фонд повідомляє…

Управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області змінило адресу: м. Київ, вул. Терьохіна, 8А. (попередня адреса: м.Київ, вул. Костянтинівська, 9).

Тимчасово прийом громадян буде проводитись в приміщенні головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за адресою: вул..Ярославська, 40. Тимчасовий контактний телефон 425-69-88.

Баришівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Київської області надає інформацію щодо розрахункового рахунку для сплати збору під час набуття права власності на легкові автомобілі, що підлягають першій реєстрації в Україні.

 

 

Отримувач

 

Код ЄДРПОУ (УДКСУ)

 

Назва одержувача (УДКСУ)

 

МФО

 

Розрахункові рахунки для надходження збору

Код класифік

ації доходів бюджету

 

Назва

 

Бариш. УК/смт. Баришівка/24140100

 

37862784

 

ГУДКСУ у

Київській

області

 

821018

 

31117155700016

 

24140300

Збір під час

набуття

права

власності

на ЛЕГКОВІ

автомобілі

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 10.03.2017 року вже профінансовано 40% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить  11,6 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 12 березня, поштові відділення забезпечені коштами по 13 березня поточного року включно.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 03.03.2017 року вже профінансовано 12% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 3,5 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 5 березня, поштові відділення забезпечені коштами по 7 березня поточного року включно.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 24.02.2017 року вже профінансовано 100% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 28,7 млн.грн. Банківські установи та поштові відділення забезпечені коштами для виплати пенсій на лютий 2017 року в повному обсязі.

Зустріч у трудовому колективі

25.02.2017завідувач юридичного сектору Гелевера В.В. провела зустріч у трудовому колективі Яготинського районного відділу ДВС Головного територіального управління юситції Київської області. Підчас зустрічі було надано роз’яснення про зміни в законодавстві пенсйного забезпечення, щодо необхідності підтвердження первинними документами відомостей про заробітну плату (ст.40 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»,.Вікторія Валеріївна також розповіла про можливість зареєструватись на Веб-порталі електронних послуг ПФУ, про актуальність питання легальної заробітної плати. Всім присутнім було роздано інформаційні матеріали пенсійної тематики.

Виїзний прийом

21.02.2017 голова комісії з припинення діяльності Яготинського об’єднаного управління ПФУ Київської області Шмигановський В.С. разом із начальником Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії №1 Величко Г.В. провели виїзний прийом в селі Кулябівка Яготинського району. На прийом по питанням пенсійного забезпечення звернулося 6 громадян.

 Присутні здебільшого цікавилися питаннями стосовно переліку і строку подання документів для призначення пенсії, розміром пенсії, перерахунком пенсії, достроковим виходом на пенсію. Керівники Фонду ознайомили присутніх із діючими нормами пенсійного законодавства, надавали відповіді щодо порядку проведення індексації пенсії, щодо врахування заробітної плати за 5 років до 2000 року.

Також під час спілкування було наголошено про можливості отримання роз’яснень по пенсійному забезпеченню в управлінні за номером телефону «гарячої» лінії та про переваги використання Веб-порталу електронних послуг ПФУ. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

Наприкінці зустрічі було роздано інформаційно-роз’яснювальні матеріали.

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 17.02.2017 року вже профінансовано 68% пенсій від потреби. У грошовому еквіваленті це становить 19,65 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 19 лютого, поштові відділення забезпечені коштами по 20 лютого 2017 року включно.

Зустріч у трудовому колективі

15.02.2017головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсійКондратенко С.Г. провела зустріч у трудовому колективі РТЦ №223 «Укртелеком». Під час зустрічі було надано роз’яснення щодо єдиних принципів нарахування пенсій, умови запровадження накопичувальної системи. Світлана Григорівна також розповіла як зареєструватись на веб-порталі електронних послуг ПФУ, про актуальність питання легальної заробітної плати. Всім запитувачам було роздано  інформаційні матеріали роз’яснювального характеру.

Школа майбутнього пенсіонера

В Яготинському об’єднаному управлінні ПФУ Київської області продовжуються уроки в "Школі майбутнього пенсіонера". На шостому занятті, яке провели 15.02.2017 головний спеціаліст Яготинського сектору обслуговування громадян Ухань А.М. та головний спеціаліст Згурівського сектору обслуговування громадян Сова В.А. розглядалася тема «Як розраховується розмір пенсії».  Присутні поставити запитання, що їх цікавили, та отримали вичерпні й кваліфіковані відповіді.

Виїзний прийом

14.02.2017 перший заступник начальника управління Шишко В.Б. та завідувач Згурівського сектору обслуговування громадян Здор Т.С. провели виїзний прийом в сільській раді с. Стара Оржиця. Метою зустрічі було проведенння консультації по перерахунку пенсії з 01.12.2016 в зв’язку із зміною прожиткового мінімуму. Присутні отримали необхідну консультацію з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій в тому числі визначення права на пенсію, змін в пенсійному законодавстві, реєстрації на веб-порталі електронних послуг ПФУ. Запитувачам було надано ґрунтовні відповіді та інформаційні матеріали.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 10.02.2017 року вже профінансовано 41% пенсій від потреби. У грошовому еквіваленті це становить 11,97 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 12 лютого, поштові відділення забезпечені коштами по 13 лютого 2017 року включно.

 

Зустріч у трудовому колективі

Головний спеціаліст сектору ведення електронних реєстрів, адміністрування та захисту інформаційно-аналітичних систем Меткалик І.В. 08.02.2017 провела зустріч у трудовому колективі відділення поштового зв’язку с.Засупоївки. Під час зустрічі Ірина Валеріївна розповіла як зареєструватись на веб-порталі електронних послуг  ПФУ, про актуальність питання легальної заробітної плати найманих працівників, про необхідність підтвердження первинними документами відомостей про заробітну плату (ст.40 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»). Всім запитувачам було роздано  інформаційні матеріали пенсійної тематики.

Виїзний прийом

07.02.2017 головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Чернишова Т.І. провела виїзний прийом в Богданівській сільській раді. Метою зустрічі було проведенння консультації по перерахунку пенсії з 01.12.2016 в зв’язку із зміною прожиткового мінімуму. Також Тетяна Іванівна розповідала про умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, єдиних принципів нарахування пенсій, можливості скористатися «Веб-порталом електронних послуг ПФУ». Запитувачам було надано ґрунтовні відповіді.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 03.02.2017 року вже профінансовано 9,13% пенсій від потреби. У грошовому еквіваленті це становить 2,6 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 5 лютого, поштові відділення забезпечені коштами по 6 лютого поточного року включно.

Зустріч у трудовому колективі

01.02.2017завідувач сектору платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи Малинка О.П. провела зустрічу трудовому колективі. Під час зустрічі було надано роз’яснення щодо виплати заробітної плати з врахуванням встановлення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати 3200 грн, єдиних принципів нарахування пенсій, умови запровадження накопичувальної системи. Оксана Петрівна також розповіла як зареєструватись на веб-порталі електронних послуг ПФУ, про актуальність питання легальної заробітної плати. Всім запитувачам було роздано  інформаційні матеріали роз’яснювального характеру.

 

Пенсійний фонд повідомляє…

Управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області змінило адресу: м. Київ, вул. Терьохіна, 8А. (попередня адреса: м.Київ, вул. Костянтинівська, 9).

Тимчасово прийом громадян буде проводитись в приміщенні головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за адресою: вул..Ярославська, 40. Тимчасовий контактний телефон 425-69-88.

Зустрічі в колективах

25.01.2017головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Литовченко В.А. провела зустріч у трудовому колективі ДНЗ «Ромашка». Під час зустрічі було надано роз’яснення щодо необхідності підтвердження первинними документами відомостей про заробітну плату (ст.40 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».  Валентина Анатоліївна  також розповіла як зареєструватись на веб-порталі електронних послуг ПФУ, про актуальність питання легальної заробітної плати. Всім запитувачам було роздано  інформаційні матеріали пенсійної тематики.

Виїзний прийом

24.01.2017 головний спеціаліст Згурівського сектору обслуговування громадян Сова В.А. провела виїзний прийом в Аркадіївській сільській раді. Під час зустрічі було проведено консультацію по перерахунку пенсії з 01.12.2016. Також Валентина Анатоліївна розповідала про умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, можливості скористатися «Веб-порталом електронних послуг ПФУ». Запитувачам було надано ґрунтовні відповіді.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 27.01.2017 року вже профінансовано 99,56% пенсій від потреби. У грошовому еквіваленті це становить 28,8 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 20 січня, поштові відділення забезпечені коштами по 25 січня поточного року включно.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 20.01.2017 року вже профінансовано 91,47% пенсій від потреби. У грошовому еквіваленті це становить 26,3 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 20 січня, поштові відділення забезпечені коштами по 20 січня поточного року включно.

Зустрічі у трудових колективах

18.01.2017головний спеціаліст сектору платежів до пенсійної системи та контроль-перевірочної роботи Сергієнко О.В. провела зустріч у трудовому колективі Згурівського районного споживчого товариства. Під час зустрічі було надано роз’яснення щодо необхідності підтвердження первинними документами відомостей про заробітну плату (ст.40 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», виплати заробітної плати з врахуванням встановлення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати 3200 грн.  Оксана Василівна  також розповіла як зареєструватись на веб-порталі електронних послуг ПФУ, про актуальність питання легальної заробітної плати як соціальну захищеність найманих працівників. Всім запитувачам було роздано  інформаційні матеріали роз’яснювального характеру.

Зустрічі у колективах

04.01.2017 головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Бригінська Н.Г. провела зустріч у трудовому колективі відділі культури, молоді та спорту – районній бібліотеці. Під час зустрічі було надано роз’яснення щодо необхідності підтвердження первинними документами відомостей про заробітну плату (ст.40 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», єдиних принципів нарахування пенсій, умови запровадження накопичувальної системи.  Надія Григорівна також розповіла як зареєструватись на веб-порталі електронних послуг ПФУ, про актуальність питання легальної заробітної плати. Всім запитувачам було роздано  інформаційні матеріали роз’яснювального характеру.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 06.01.2017 року вже профінансовано 39% пенсій від потреби. У грошовому еквіваленті це становить 11,2 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 15 січня, поштові відділення забезпечені коштами по 11 січня поточного року включно.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 30.12.2016 року вже профінансовано 30% пенсій від потреби на січень 2017 року. У грошовому еквіваленті це становить 10,17 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 15 січня, поштові відділення забезпечені коштами по 10 січня 2017 року включно.

Тиждень права

 

             5 грудня 2016 року в Україні розпочався Всеукраїнський тиждень права. Щороку в тиждень, що включає День прав людини, який відзначається в світі на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права.
Саме 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН прийнято Загальну декларацію прав людини, яка є основою міжнародних стандартів у сфері прав людини. Декларація складається з преамбули і 30 статей. Це, в деякій мірі, конкретизація і розвинення Статуту ООН, згідно з яким держави зобов’язалися співпрацювати «у заохоченні і розвитку поваги до прав людини і основних свобод для всіх, без розрізнення раси, статі, мови, релігії».
             Так, уперше в історії було визначено коло основних прав і свобод людини. Крім основних прав людини, Загальна декларація прав людини докладно перелічує політичні і громадські права і свободи людини, а також права в економічній, соціальній і культурній сферах. При цьому, на Загальній декларації прав людини, яка має декларативний (рекомендаційний) характер, ґрунтується значна кількість міжнародних договорів з прав людини, які мають обов’язковий характер та є частиною національного законодавства України.
            Цей день знаменує не тільки день прийняття Загальної декларації прав людини, але й важливий крок вперед на шляху людського прогресу та є особливим етапом у розвитку і поширенні прав людини.
           Всеукраїнський тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правоосвітньої культури громадян та створення сильної, демократичної,правовоїдержави.
          Права людини – це загальні юридичні гарантії, які захищають окремих людей та цілі групи населення від дій, що суперечать головним свободам і гідності людини. Найбільш важливим відносно прав людини є те, що вони гарантовані міжнародними стандартами, юридично захищені, сфокусовані на гідності людини, накладають зобов’язання на держави та державних діячів, не можуть бути відкинуті або відібрані, взаємозалежні і взаємопов’язані.
          Держава відповідно до Конституції України гарантує всім громадянам реалізацію їх прав у сфері соціального захисту (ст.46). Суспільство і держава відповідальні перед сучасним і майбутніми поколіннями за рівень соціального захисту, забезпечують пріоритетність соціального захисту населення в діяльності держави, вдосконалення соціальної сфери і запровадження гідного рівня життя.
         Конституція України як юридична база зобов’язань щодо безпеки життєдіяльності проголошує, що «громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.
        Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними.
        Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом
        Ці фактори формуються під впливом розподілу грошей, влади і ресурсів на глобальному, національному та місцевому рівні.

        Робота Пенсійного фонду передбачає щоденний прийом громадян, надання консультацій, роз’яснень з питань пенсійного забезпечення громадян, що дає можливість реалізувати  конституційне право громадян на соціальний захист, а саме: право на забезпечення їх у разі повної, тимчасової або часткової втрати працездатності, втрати годувальника, а також у старості. Це право гарантується загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням. 

        Кожна особа, яка звертається до Пенсійного фонду, має право безперешкодно подавати заяви, скарги, пропозиції з питань пенсійного забезпечення, звертатись на особистий прийом. 

        Реалізуючи своє право на звернення, пенсіонери мають право звертатися до органів Пенсійного фонду з пропозиціями, заявами, скаргами та одержувати вичерпні відповіді на них у строки, встановлені Законом України «Про звернення громадян». У разі незгоди з наданою відповіддю мають право оскаржити її до органу Пенсійного фонду вищого рівня або до суду. Особистий прийом є найбільш ефективним методом захисту прав громадян на сьогодні, а особисте спілкування – це унікальна можливість вирішення конкретного питання, надання допомоги у вирішенні проблем окремої людини. Задля реалізації права громадян на соціальний захист в Яготинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області функціонує окремий відділ з питань обслуговування та розгляду звернень громадян. Система «фронт офіс», яка реалізована у цьому відділі, дозволяє покращити прийом громадян та їх обслуговування, забезпечує спрощення процедур отримання послуг, підвищення якості та комфортності їх надання, забезпечує відкритість та зрозумілість дій при їх отриманні.

Зустрічі в колективах

22.12.2016 головний спеціаліст сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем Даник О.М.  провів зустріч з  колективом Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Київського обласного відділення. Під час спілкування із працівниками було розглянуто добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, питання щодо масового перерахунку пенсій 01.12.2016, вплив «тіньового» стажу та «тіньової» зарплати на розмір пенсії, неоформлення трудових відносин та неофіційна зарплата.  Також, були розлянуті можливості надання електронних послуг на «ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України».

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 23.12.2016 року вже профінансовано 100% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 29,12 млн.грн. Банківські установи та поштові відділення забезпечені коштами для виплати пенсій за грудень в повному обсязі.

 

Запрошуємо до «Школи майбутнього пенсіонера»

 

Одним із пріоритетних напрямків роботи Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду  України Київської області є інформаційно-роз’яснювальна робота з майбутніми пенсіонерами.

 З метою отримання громадянами повної всебічної інформації в сфері пенсійного забезпечення начальник Яготинського відділу питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Кобенко Вікторія Юріївна провела чергову зустріч з майбутніми отримувачами пенсій. Присутніх ознайомили з основними вимогами пенсійного законодавства, механізмом розрахунку складових пенсійної виплати, порядком виплати пенсії працюючим пенсіонерам. Також  розглядалися питання стосовно документів, які подають для оформлення пенсії по інвалідності. 

Присутні мали змогу поставити запитання, що їх цікавили, та отримати вичерпні й кваліфіковані відповіді.

Спеціалісти управління завжди  раді надати роз’яснення щодо питань пенсійного законодавства, які виникають при оформленні пенсії.

Нагадуємо, в управлінні провадяться уроки пенсійної грамотності з особами передпенсійного віку кожної третьої середи місяця о 10.00 за адресами:

м.Яготин, вул. Шевченка, 235

смт.Згурівка, вул. Українська, 19

Запрошуємо до «Школи майбутнього пенсіонера»

 

Одним із пріоритетних напрямків роботи Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду  України Київської області є інформаційно-роз’яснювальна робота з майбутніми пенсіонерами.

 З метою отримання громадянами повної всебічної інформації в сфері пенсійного забезпечення начальник Яготинського відділу питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Кобенко Вікторія Юріївна провела чергову зустріч з майбутніми отримувачами пенсій. Присутніх ознайомили з основними вимогами пенсійного законодавства, механізмом розрахунку складових пенсійної виплати, порядком виплати пенсії працюючим пенсіонерам. Також  розглядалися питання стосовно документів, які подають для оформлення пенсії по інвалідності. 

Присутні мали змогу поставити запитання, що їх цікавили, та отримати вичерпні й кваліфіковані відповіді.

Спеціалісти управління завжди  раді надати роз’яснення щодо питань пенсійного законодавства, які виникають при оформленні пенсії.

Нагадуємо, в управлінні провадяться уроки пенсійної грамотності з особами передпенсійного віку кожної третьої середи місяця о 10.00 за адресами:

м.Яготин, вул. Шевченка, 235

смт.Згурівка, вул. Українська, 19

Зустрічі в колективах

15.12.2016 головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2 Гомольська Л.В.  провела зустріч у трудовому колективі адвокатської фірми Вак О.В. Під час спілкування із працівниками було розглянуто добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення.  Лариса Василівна  розповіла про можливості, які доступні при реєстрації на веб-порталі  ПФУ, про актуальність теми – легальна зарплата – запорука достойного розрахунку пенсії.

 

Зустрічі в колективах

12.12.2016 р. головний спеціаліст Яготинського сектору обслуговування громадян Полікарпова Т.Ю. провела виїзний прийом в Ничипорівській сільській раді, а 14.12.2016р заступник начальника Згурівського відділення з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Сябро В.В. провела виїзний прийом в с. Шевченкове. Під час зустрічей  було проведено консультацію по перерахунку пенсії з 01.12.2016. Також працівники управління розповідали про умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, можливості скористатися «Веб-порталом електронних послуг ПФУ». Запитувачам було надано ґрунтовні відповіді та матеріали пенсійної тематики.

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 16.12.2016 року вже профінансовано 63,4% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 18,44 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 18 грудня, поштові відділення забезпечені коштами по 19 грудня поточного року включно.

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
17 липня 2015 року N 648

 

 

 

 

 

Бюджетний запит на 2017 - 2019 роки індивідуальний, Форма 2017-2

1. ___________________________________________________________________________ (__) (__)
                                          (найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету)                                КВК

2. ___________________________________________________________________________ (__) (__) (__)
                                              (найменування відповідального виконавця бюджетної програми)                              КВК, знак відповідального виконавця

3. ___________________________________________________________________________ (__) (__) (__) (__) (__) (__) (__)
                                                                          (найменування бюджетної програми)                                                                           КПКВК

4. Мета бюджетної програми на 2017- 2019 роки

4.1. Мета бюджетної програми, строки її реалізації

_______________________________________________________________________________________

4.2. Підстави для реалізації бюджетної програми

________________________________________________________________________________________

 

 

5. Надходження для виконання бюджетної програми

5.1. Надходження для виконання бюджетної програми у 2015 - 2017 роках

( грн.)

КПКВК

Код

Найменування

2015 рік (звіт)

2016 рік (затверджено з урахуванням змін)

2017 рік (проект)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(4 + 5)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(8 + 9)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(12 + 13)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

 

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Надходження із загального фонду бюджету

 

Х

Х

 

 

Х

Х

 

 

Х

Х

 

 

 

Власні надходження бюджетних установ

Х

 

 

 

Х

 

 

 

Х

 

 

 

 

 

Інші надходження спеціального фонду

Х

 

 

 

Х

 

 

 

Х

 

 

 

 

401000

Запозичення

Х

 

 

 

Х

 

 

 

Х

 

 

 

 

602400

Кошти, що передаються із загального фонду до спеціального фонду (бюджету розвитку)

Х

 

 

 

Х

 

 

 

Х

 

 

 

 

602100

На початок періоду

Х

 

 

 

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

 

602200

На кінець періоду

Х

 

 

 

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

 

 

Підпрограма 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.2. Надходження для виконання бюджетної програми у 2018 - 2019 роках

( грн.)

 

КПКВК

Код

Найменування

2018 рік (прогноз)

2019 рік (прогноз)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(4 + 5)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(8 + 9)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Надходження із загального фонду бюджету

 

Х

Х

 

 

Х

Х

 

 

 

Власні надходження бюджетних установ

Х

 

 

 

Х

 

 

 

 

 

Інші надходження спеціального фонду

Х

 

 

 

Х

 

 

 

 

401000

Запозичення

Х

 

 

 

Х

 

 

 

 

602400

Кошти, що передаються із загального фонду до спеціального фонду (бюджету розвитку)

Х

 

 

 

Х

 

 

 

 

 

Підпрограма 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Видатки / надання кредитів за кодами економічної класифікації видатків / класифікації кредитування бюджету

6.1. Видатки за кодами економічної класифікації видатків бюджету у 2015 - 2017 роках

                                                                                                                                                                                                                         (грн.)

КПКВК

КЕКВ

Найменування

2015 рік (звіт)

2016 рік (затверджено з урахуванням змін)

2017 рік (проект)

 

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(4 + 5)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(8 + 9)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(12 + 13)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

 

 

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підпрограма 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.2. Надання кредитів за кодами класифікації кредитування бюджету у 2015 - 2017 роках

                                                                                                                                                                                                                                 ( грн)

КПКВК

ККК

Найменування

2015 рік (звіт)

2016 рік (затверджено з урахуванням змін)

2017 рік (проект)

 

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(4 + 5)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(8 + 9)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(12 + 13)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

 

 

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підпрограма 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.3. Видатки за кодами економічної класифікації видатків бюджету у 2018 - 2019 роках

                                                                                                                                                                                                                    (грн)


КПКВК

КЕКВ

Найменування

2018 рік (прогноз)

2019 рік (прогноз)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(4 + 5)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(8 + 9)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підпрограма 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.4. Надання кредитів за кодами класифікації кредитування бюджету у 2018 - 2019 роках

                                                                                                                                                                                                                                 ( грн)

КПКВК

ККК

Найменування

2018 рік (прогноз)

2019 рік (прогноз)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(4 + 5)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(8 + 9)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підпрограма 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Видатки / надання кредитів у розрізі підпрограм та завдань

7.1. Видатки / надання кредитів у розрізі підпрограм та завдань у 2015 - 2017 роках

                                                                                                                                                                                                                       ( грн)

КПКВК

Підпрограми/
завдання бюджетної програми

2015 рік (звіт)

2016 рік (затверджено з урахуванням змін)

2017 рік (проект)

 

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(3 + 4)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(7 + 8)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(11 + 12)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

 

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдання 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдання 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


7.2. Видатки / надання кредитів у розрізі підпрограм та завдань у 2018 - 2019 роках

                                                                                                                                                                                                                                ( грн)

КПКВК

Підпрограми/
завдання бюджетної програми

2018 рік (прогноз)

2019 рік (прогноз)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(3 + 4)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

у т. ч. бюджет розвитку

разом
(7 + 8)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдання 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдання 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Результативні показники бюджетної програми

8.1. Результативні показники бюджетної програми у 2015 - 2017 роках

 

КПКВК

Показники

Одиниця виміру

Джерело інформації

2015 рік (звіт)

2016 рік (затверджено з урахуванням змін)

2017 рік (проект)

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдання 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

затрат

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

продукту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ефективності

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

якості

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдання 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

затрат

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

продукту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ефективності

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

якості

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.2. Результативні показники бюджетної програми у 2018 - 2019 роках

 


КПКВК

Показники

Одиниця виміру

Джерело інформації

2018 рік (прогноз)

2019 рік (прогноз)

загальний фонд

спеціальний фонд

загальний фонд

спеціальний фонд

1

2

3

4

5

6

7

8

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

Завдання 1

 

 

 

 

 

 

 

затрат

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

продукту

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

ефективності

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

якості

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

Завдання 2

 

 

 

 

 

 

 

затрат

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

продукту

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

ефективності

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

якості

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Структура видатків на оплату праці

                                                                                                                                                                                                                                  ( грн)

 

КПКВК

Найменування видатків

2015 рік (звіт)

2016 рік (затверджено з урахуванням змін)

2017 рік (проект)

2018 рік (прогноз)

2019 рік (прогноз)

 

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підпрограма 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

в тому числі оплата праці штатних одиниць за загальним фондом, що враховані також у спеціальному фонді

Х

 

Х

 

Х

 

Х

 

Х

 

 

 

 

10. Чисельність зайнятих у бюджетних установах

 


КПКВК

Категорії працівників

2015 рік (звіт)

2016 рік

2017 рік

2018 рік

2019 рік

 

загальний фонд

спеціальний фонд

загальний фонд

спеціальний фонд

загаль-
ний фонд

спеці-
аль-
ний фонд

загаль-
ний фонд

спеці-
аль-
ний фонд

загаль-
ний фонд

спеці-
аль-
ний фонд

 

затвер-
джено

фактич-
но зайняті

затвер-
джено

фактич-
но зайняті

затвер-
джено

фактич-
но зайняті

затвер-
джено

фактич-
но зайняті

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

 

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підпрограма 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО штатних одиниць

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

з них штатні одиниці за загальним фондом, що враховані також у спеціальному фонді

Х

Х

 

 

Х

Х

 

 

Х

 

Х

 

Х

 

 

 

 

 

 

11. Регіональні/місцеві програми, які виконуються в межах бюджетної програми

11.1. Регіональні/місцеві програми, які виконуються в межах бюджетної програми у 2015 - 2017 роках

                                                                                                                                                                                                                                    ( грн)

 

N
з/п

Назва

Коли та яким документом затверджена

Короткий зміст заходів за програмою

2015 рік (звіт)

2016 рік (затверджено з урахуванням змін)

2017 рік (проект)

 

загальний фонд

спеціальний фонд

загальний фонд

спеціальний фонд

загальний фонд

спеціальний фонд

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.2. Регіональні/місцеві програми, які виконуються в межах бюджетної програми у 2018 - 2019 роках

(грн)

 

N
з/п

Назва

Коли та яким документом затверджена

Короткий зміст заходів за програмою

2018 рік (прогноз)

2019 рік (прогноз)

 

загальний фонд

спеціальний фонд

загальний фонд

спеціальний фонд

 

1

2

3

4

5

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. Інвестиційні проекти, які виконуються в межах бюджетної програми

12.1. Обсяги та джерела фінансування інвестиційних проектів у 2015 - 2017 роках

( грн)

 

КПКВК

Найменування джерел надходжень

2015 рік (звіт)

2016 рік (затверджено з урахуванням змін)

2017 рік (проект)

Пояснення, що характеризують джерела фінансування

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Назва інвестиційного проекту (об'єкта) 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Надходження із бюджету

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інші джерела фінансування
(за видами)

Х

 

 

Х

 

 

Х

 

 

 

 

Назва інвестиційного проекту (об'єкта) 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.2. Обсяги та джерела фінансування інвестиційних проектів у 2018 - 2019 роках

(грн)

 

КПКВК

Найменування джерел надходжень

2018 рік (прогноз)

2019 рік (прогноз)

Пояснення, що характеризують джерела фінансування

 

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

загаль-
ний фонд

спеціаль-
ний фонд

разом

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Назва інвестиційного проекту (об'єкта) 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Надходження із бюджету

 

 

 

 

 

 

 

 

Інші джерела фінансування
(за видами)

Х

 

 

Х

 

 

 

 

Назва інвестиційного проекту (об'єкта) 2

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13. Аналіз результатів, досягнутих унаслідок використання коштів загального фонду бюджету у 2015 році, очікувані результати у 2016 році, обґрунтування необхідності передбачення видатків / надання кредитів на 2017 - 2019 роки:

_________________________________________________________________________________________________

14. Бюджетні зобов'язання у 2015 - 2017 роках

14.1. Кредиторська заборгованість за загальним фондом місцевого бюджету у 2015 (звітному) році

( грн)

КПКВК

КЕКВ/
ККК

Найменування

Затверджено з урахуванням змін

Касові видатки / надання кредитів

Кредиторська заборгованість на 01.01.2015

Кредиторська заборгованість на 01.01.2016

Зміна кредиторської заборгованості
(7 - 6)

Погашено кредиторську заборгованість за рахунок коштів

Бюджетні зобов'язання
(5 + 7)

загаль-
ного фонду

спеціаль-
ного фонду

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Економічна класифікація видатків бюджету

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Класифікація кредитування бюджету

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підпрограма 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КПКВК

КЕКВ/
ККК

Найменування

2016 рік

2017 рік

 

затверджені призначення

кредиторська заборгованість на 01.01.2016

планується погасити кредиторську заборгованість за рахунок коштів

очікуваний обсяг взяття поточних зобов'язань
(4 - 6)

граничний обсяг

можлива кредиторська заборгованість на 01.01.2017
(5 - 6 - 7)

планується погасити кредиторську заборгованість за рахунок коштів

очікуваний обсяг взяття поточних зобов'язань
(9 - 11)

 

загаль-
ного фонду

спеціаль-
ного фонду

загаль-
ного фонду

спеціаль-
ного фонду

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

 

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Економічна класифікація видатків бюджету

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Класифікація кредитування бюджету

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підпрограма 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


14.3. Дебіторська заборгованість у 2015 - 2016 (звітному та поточному) роках

(грн)

КПКВК

КЕКВ/
ККК

Найменування

Затверджено з урахуван-
ням змін

Касові видатки / надання кредитів

Дебіторська заборгова-
ність на 01.01.2015

Дебіторська заборгова-
ність на 01.01.2016

Очікувана дебіторська заборгова-
ність на 01.01.2017

Причини виникнення заборгова-
ності

Вжиті заходи щодо погашення заборгова-
ності

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Економічна класифікація видатків бюджету

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Класифікація кредитування бюджету

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підпрограма 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

14.4. Нормативно-правові акти, виконання яких у 2017 році не забезпечено граничним обсягом видатків / надання кредитів загального фонду

 

N
з/п

Найменування

Статті (пункти) нормативно-
правового акта

Обсяг видатків / надання кредитів, необхідний для виконання статей (пунктів)
(тис. грн)

Обсяг видатків / надання кредитів, врахований у граничному обсязі
(тис. грн)

Обсяг видатків / надання кредитів, не забезпечений граничним обсягом
(тис. грн)
(4 - 5)

Заходи, яких необхідно вжити для забезпечення виконання статей (пунктів) нормативно-
правового акта в межах граничного обсягу

1

2

3

4

5

6

7

 

Нормативно-правовий акт

 

 

 

 

 

 

Економічна класифікація видатків бюджету / класифікація кредитування бюджету

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 


14.5. Аналіз управління бюджетними зобов'язаннями та пропозиції щодо упорядкування бюджетних зобов'язань у 2017 році:

_________________________________________________________________________________________________________

15. Підстави та обґрунтування видатків спеціального фонду на 2017 рік та на 2018 - 2019 роки за рахунок надходжень до спеціального фонду, аналіз результатів, досягнутих унаслідок використання коштів спеціального фонду бюджету у 2015 році, та очікувані результати у 2016 році:

__________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Керівник установи

______________________________
(підпис)

______________________________
(ініціали та прізвище)

 

Головний бухгалтер

______________________________
(підпис)

______________________________
(ініціали та прізвище)

 

 

           ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом управління фінансів,

Яготинської районної державної адміністрації

від 15.12.2016 року № 38

 

 

Інструкція

з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету на 2017рік та прогнозу районного бюджету на 2018 - 2019 роки

(з застосуванням програмно - цільового методу)

 

І. Загальні положення

 

1.1. Інструкція розроблена відповідно до вимог частини третьої статті 75 Бюджетного кодексу України та наказу Міністерства фінансів України від 17.07.2015 № 648 «Про затвердження типових форм бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів» і визначає механізм розрахунку показників проекту районного бюджету на плановий бюджетний період (далі - проект міського бюджету) та прогнозу районного бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди (далі - прогноз районного бюджету), встановлює порядки складання, розгляду та аналізу бюджетних запитів.

1.2. Головний розпорядник бюджетних коштів (далі – головний розпорядник) організовує та забезпечує складання бюджетного запиту і подає його до управління фінансів Яготинської районної державної адміністрації (далі – управління) в паперовому та електронному вигляді за формами:

Бюджетний запит на 2017 - 2019 роки загальний, Форма  2017 - 1;

Бюджетний запит на 2017 - 2019 роки індивідуальний, Форма 2017 - 2;

Бюджетний запит на 2017 - 2019 роки додатковий, Форма 2017 - 3.

1.3. Форми бюджетного запиту заповнюються послідовно: Форма – 2017-2 заповнюється на підставі показників Форми – 2017-1 і лише після заповнення зазначених форм у разі потреби заповнюється Форма – 2017-3.

1.4.          Усі вартісні показники у формах наводяться у гривнях.

1.5.           Для здійснення управлінням фінансів аналізу бюджетного запиту  головний розпорядник до нього надає детальні розрахунки підтвердні документи та матеріали .

1.6.          Бюджетний запит складається на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди з урахуванням організаційних, фінансових (у тому числі граничних обсягів видатків та надання кредитів загального фонду детальні розрахунки бюджету на плановий бюджетний період (далі – граничні обсяги) та індикативних прогнозних показників обсягів видатків або надання кредитів загального фонду детальні розрахунки бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди (далі – індикативні прогнозні показники) та інших обмежень, які щороку доводяться управлінням до головних розпорядників.

1.7.         Граничний обсяг видатків/надання кредитів загального фонду бюджету на плановий рік та індикативні прогнозні показники обсягів видатків/надання кредитів загального фонду на наступні за плановим два бюджетні періоди доводяться до головного розпорядника загальними сумами, що дає можливість головному розпоряднику здійснити розподіл граничного обсягу та індикативних прогнозних показників за бюджетними програмами з урахуванням пріоритетних напрямів своєї діяльності та соціально-економічного розвитку району.

1.8.         Показники доходів, фінансування, видатків, повернення та надання кредитів за попередній та поточний бюджетні періоди мають відповідати кодам класифікації доходів бюджету, класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання, економічної класифікації видатків бюджету, кодам програмної класифікації видатків та кредитування та класифікації кредитування бюджету з урахуванням змін, внесених до відповідної бюджетної класифікації.

1.9.         З метою співставлення показників за бюджетними програмами у разі змін у структурі бюджетних програм головного розпорядника звітні показники за попередній бюджетний період та показники поточного бюджетного періоду приводяться у відповідність до програмної класифікації видатків та кредитування районнго бюджету, що формується у бюджетних запитах на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.

1.10.     Для заповнення форм бюджетного запиту використовуються:

-                  дані річного звіту за попередній бюджетний період, (далі – звіт за попередній бюджетний період) – для зазначення показників за попередній бюджетний період;

-                  показники, затверджені розписом районнго бюджету на поточний бюджетний період (з урахуванням внесених змін), далі – розпис на поточний бюджетний період;

-                  показники видатків та/або надання кредитів, розраховані відповідно до положень розділу ІІ цієї Інструкції – для зазначення показників на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.

1.11.     Головні розпорядники забезпечують своєчасність, достовірність та зміст поданих до управління фінансів бюджетних запитів, які мають містити всю інформацію, необхідну для аналізу показників проекту районнго бюджету та прогнозу районного бюджету.

1.12.     У разі якщо головний розпорядник у межах доведених управлінням фінансів граничного обсягу та індикативних прогнозних показників пропонує зменшити порівняно з поточним бюджетним періодом видатки та/або надання кредитів загального фонду районнго бюджету за одними бюджетними програмами та збільшити за іншими, такі пропозиції мають бути обґрунтовані в частині необхідності такого перерозподілу та можливості реалізації відповідних бюджетних програм у запропонованих обсягах.

1.13.     Бюджетний відділ управління фінансів здійснюють аналіз отриманих від головних розпорядників бюджетних запитів на предмет відповідності меті, пріоритетності, ефективності використання бюджетних коштів, дотримання доведених обмежень та вимогам цієї Інструкції.

1.14.     За результатами проведеного аналізу бюджетні запити будуть включені до пропозицій проекту районнго бюджету.

1.15.     З метою усунення розбіжностей з головними розпорядниками щодо показників проекту районного бюджету та прогнозу районного бюджету управління фінансів проводить погоджувальні наради з головними розпорядниками.

За результатами погоджувальних нарад бюджетний відділ  формує проект районного бюджету в розрізі головних розпорядників з деталізацією за бюджетними програмами та бюджетними періодами для узагальнення .

1.16.     На основі результатів аналізу управління фінансів відповідно до норм, передбачених частиною п’ятою статті 75 Бюджетного кодексу України, приймає рішення про включення бюджетного запиту до проекту районного бюджету.

1.17.     Головні розпорядники доопрацьовують бюджетні запити з урахуванням прийнятого управлінням фінансів рішення.

Головний розпорядник несе відповідальність за своєчасність подання, достовірність, зміст та повноту інформації бюджетного запиту.

1.18.У разі несвоєчасного подання бюджетного запиту, що є бюджетним правопорушенням, управління фінансів відповідно до статей 111 та 116 - 118 Бюджетного кодексу України та наказу Міністерства фінансів України від 15.11.2010 № 1370«Про затвердження Порядку складання Протоколу  про порушення бюджетного законодавства та форми  Протоколу про порушення бюджетного законодавства» може складати протокол про бюджетне правопорушення і застосовувати до головного розпорядника відповідні заходи впливу.

1.19.У разі надання необґрунтованої інформації або з порушенням вимог щодо підготовки бюджетних запитів та цієї Інструкції може бути прийняте рішення про неврахування бюджетного запиту до проекту районного бюджетуна плановий рік та прогнозу районного бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди.

Відповідно до підпункту 7 частини першої статті 76 Бюджетного кодексу України одночасно з проектом рішення про районний бюджет на плановий рік, подається пояснення головних розпорядників бюджетних коштів до проекту районного бюджету.

 

II. Розрахунок видатків та надання кредитів

на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди

 

2.1. Головний розпорядник забезпечує розподіл граничного обсягу видатків та індикативних прогнозних показників за бюджетними програмами та здійснює розрахунок обсягів видатків та надання кредитів, ураховуючи принципи пріоритетності, обґрунтованості витрат, а також жорсткої економії бюджетних коштів.

2.2.          Розрахунок обсягів видатків та надання кредитів на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди здійснюються з урахуванням:

-                  нормативно-правових актів, що регулюють діяльність головного розпорядника у відповідній сфері;

-                  зобов’язань, передбачених договорами (контрактами);

-                  норм і нормативів;

-                  періодичності виконання окремих бюджетних програм, а також окремих заходів, що здійснюються в межах бюджетних програм;

-                  пріоритетності видатків, ураховуючи реальні можливості бюджету;

-                  результатів оцінки ефективності бюджетних програм, проведеної з урахуванням методичних рекомендацій щодо здійснення оцінки ефективності бюджетних програм, встановлених Мінфіном, та висновків за результатами контрольних заходів, проведених органами, уповноваженими на здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства;

-                  необхідності зменшення заборгованості попередніх бюджетних періодів та недопущення утворення заборгованості за зобов’язаннями у плановому та наступних за плановим двох бюджетних періодах;

-                  цін і тарифів поточного року на відповідні товари (роботи, послуги), закупівлю яких передбачається здійснювати у межах бюджетної програми;

-                  кількісних та вартісних факторів, що впливають на обсяг видатків та надання кредитів у плановому та наступних за плановим двох бюджетних періодах.

До кількісних факторів належать, зокрема штатна чисельність працівників, кількість бюджетних установ, кількість одержувачів тощо. До вартісних факторів – індекси споживчих цін та цін виробників, ціни (тарифи) на товари (роботи, послуги), розмір прожиткового мінімуму та рівень його забезпечення, розміри мінімальної заробітної плати та посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки тощо.

2.3.          Розрахунок обсягів видатків та надання кредитів на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди здійснюється за кожною бюджетною програмою як за загальним, так і за спеціальним фондами у розрізі кодів економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету.

Обсяг видатків або надання кредитів за бюджетною програмою визначається як сума коштів за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету.

Детальні розрахунки в межах коду економічної класифікації видатків здійснюються з урахуванням факторів, що впливають на обсяг видатків та надання кредитів.

2.4.          Обсяг надання кредитів на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди визначається на підставі нормативно-правових актів, якими передбачено надання таких кредитів, з урахуванням положень договорів (контрактів), включаючи договори між головним розпорядником та позичальником тощо, та необхідності повного завершення розпочатих позичальником робіт (здійснення виплат), що передбачені такими угодами (договорами).

2.5.          Обсяг капітальних видатків доводиться ураховуючи реальні можливості районного бюджету та визначається, ураховуючи запланований обсяг робіт згідно з проектно-кошторисною документацією, ступінь будівельної готовності об’єктів, кількість наявного обладнання та предметів довгострокового користування та ступінь їх фізичного і морального зношення. Фактори, що можуть враховуватися при визначенні обсягу капітальних видатків, головним розпорядником визначаються самостійно з урахуванням галузевих особливостей. Вартість товарів (робіт, послуг) має забезпечувати раціональне та економне використання бюджетних коштів.

2.6.          За результатами розрахунків сума видатків та/або надання кредитів загального фонду за усіма бюджетними програмами на відповідний бюджетний період порівнюється із граничним обсягом та індикативними прогнозними показниками.

У разі якщо розрахований обсяг видатків та/або надання кредитів загального фонду перевищує граничний обсяг та індикативні прогнозні показники, додаткові видатки та/або надання кредитів (сума перевищення) включаються у Форму 2017 - 3 за умови, що такі видатки нормативно-правовими актами визначені пріоритетними.

2.7.          Обсяг видатків та/або надання кредитів спеціального фонду визначається головним розпорядником самостійно відповідно до нормативно-правових актів, які передбачають утворення і використання спеціального фонду. Розрахунок надходжень спеціального фонду здійснюється відповідно до положень пункту 17 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» з урахуванням внесених змін. Розрахунок надходжень спеціального фонду на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди здійснюється з урахуванням фактичних надходжень у попередньому та поточному бюджетних періодах.

 

ІІІ. Порядок заповнення Форми 2017 – 1

 

3.1.     Форма 2017-1 призначена для наведення узагальнених показників діяльності головного розпорядника і розподілу граничного обсягу за бюджетними програмами.

3.2.     У Формі 2017-1 зазначається мета діяльності головного розпорядника, спрямована на досягнення стратегічних цілей соціально-економічного розвитку міста і визначена планами його діяльності на плановий та наступні за плановим два бюджетні                періоди; здійснюється розподіл видатків за бюджетними програмами.

Інформація, що наводиться у Формі 2017-1, має у повній мірі характеризувати діяльність головного розпорядника, охоплювати всі сфери,  висвітлювати найбільш суспільно значущі результати його діяльності та враховувати відповідні показники діяльності виконавців, робота яких організовується та координується відповідним головним розпорядником.

3.3.     У пункті 1 зазначається код відомчої класифікації видатків та кредитування бюджету та найменування головного розпорядника.

У пункті 2 зазначається мета діяльності головного розпорядника, яка визначає основне його призначення і роль у реалізації політики відповідній галузі (сфері діяльності) та має формуватись з урахуванням таких критеріїв:

-                 чітке формулювання та лаконічне викладення;

-                 спрямованість на досягнення певного результату;

-                 охоплення всіх сфер діяльності головного розпорядника.

3.4. У пунктах 3 та 4 зазначаються видатки та надання кредитів загального та спеціального фондів міського бюджету за бюджетними програмами та відповідальними виконавцями бюджетних програм:

у графах 1-3 зазначаються код та найменування бюджетної програми, відповідальний виконавець бюджетної програми;

у графі 4 (звіт)- касові видатки або надання кредитів загального фонду (спеціального фонду) відповідно до звіту за попередній бюджетний період;

у графі 5 (затверджено, з урахуванням змін)- бюджетні асигнування загального фонду (спеціального фонду), затверджені розписом на поточний бюджетний період, з урахуванням змін;

у графах 6-8 (проект, прогноз)- розподіл прогнозного обсягу видатків.

 

IVПорядок заповнення Форми 2017-2

 

4.1. Форма 2017-2 призначена для наведення детальної інформації з обґрунтуваннями щодо показників, передбачених за кожною бюджетною програмою.

4.2. При заповненні Форми 2017-2:

доходи та фінансування спеціального фонду наводяться відповідно за класифікацією доходів бюджету та класифікацією фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання;

повернення кредитів до спеціального фонду - за програмною класифікацією видатків та кредитування бюджету у розрізі кодів класифікації кредитування бюджету: 4120, 4220;

видатки - за кодами економічної класифікації видатків бюджету: 2110, 2120, 2210, 2220, 2230, 2240, 2250, 2260, 2270, 2281, 2282, 2400, 2610, 2620, 2630, 2700, 2800, 3110, 3120, 3130, 3140, 3150, 3160, 3210, 3220, 3230, 3240, 9000;

надання кредитів з бюджету - за кодами класифікації кредитування бюджету: 4110, 4210.

При цьому за однією бюджетною програмою передбачаються або тільки видатки з подальшою їх деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету, або тільки надання кредитів з подальшою їх деталізацією за класифікацією кредитування бюджету.

4.3. У пунктах 1-3 зазначаються відповідно код відомчої класифікації видатків та кредитування бюджету, найменування головного розпорядника та відповідального виконавця, код та найменування бюджетної програми.

4.4. У пункті 4 зазначаються мета та законодавчі підстави реалізації бюджетної програми:

у підпункті 4.1 - мета бюджетної програми та строки її реалізації;

у підпункті 4.2 - нормативно-правові акти, які є підставою для реалізації бюджетної програми.

Мета бюджетної програми визначається відповідно до положень наказу Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів».

Інформація, що наводиться у пункті 4 цієї форми, повинна узгоджуватися з інформацією, наведеною у пункті 2 Форми 2017-1.

4.5. У пункті 5 зазначаються усі надходження для виконання бюджетної програми.

У рядку «Надходження із загального фонду бюджету» у графах 4, 8, 12 підпункту 5.1 та рядку «Надходження із загального фонду бюджету» у графах 4, 8 підпункту 5.2 автоматично проставляються показники, наведені у графах 4, 5, 6, 7, 8 пункту 3 Форми 2017-1 у рядку відповідної бюджетної програми.

Показники спеціального фонду зазначаються за кожним видом надходжень:

1)  власні надходження бюджетних установ:

плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю (код класифікації доходів бюджету 25010100);

надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності (код класифікації доходів бюджету 25010200);

плата за оренду майна бюджетних установ (код класифікації доходів бюджету 25010300);

надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) (код класифікації доходів бюджету 25010400);

благодійні внески, гранти та дарунки (код класифікації доходів бюджету 25020100);

кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів (код класифікації доходів бюджету 25020200).

Власні надходження бюджетних установ визначаються головним розпорядником за наявності підстави, про яку обов’язково робиться посилання при заповненні пункту 15. При заповненні цього пункту в частині власних надходжень слід керуватися частиною четвертою статті 13 Бюджетного кодексу України;

2)   інші доходи спеціального фонду, визначені рішеннями районної ради про районний бюджет на попередній та поточний бюджетні періоди і які передбачається отримувати у плановому та наступних за плановим двох бюджетних періодах;

3)   кошти, залучені для реалізації інвестиційних програм (проектів) (код класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання 401000);

4)   кошти, що передаються із загального фонду до спеціального фонду (бюджету розвитку) (код класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання 602400).

Загальний обсяг надходжень спеціального фонду за попередній бюджетний період (рядок «ВСЬОГО») розраховується як сума усіх вищезазначених надходжень та різниці між залишками бюджетних коштів на початок бюджетного періоду (код класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання 602100) та на кінець бюджетного періоду (код класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання 602200).

У графі 5 підпункту 5.1 (звіт) зазначаються надходження спеціального фонду для виконання бюджетної програми відповідно до звіту за попередній бюджетний період.

У графі 9 підпункту 5.1 (затверджено з урахуванням змін на) - надходження спеціального фонду для виконання бюджетної програми на поточний бюджетний період.

У графі 13 підпункту 5.1 (проект) - надходження спеціального фонду для виконання бюджетної програми на плановий бюджетний період.

У графах 5 та 9 підпункту 5.2 (прогноз) - надходження спеціального фонду для виконання бюджетної програми на наступні за плановим два бюджетні періоди.

4.6.      У пункті 6 зазначаються видатки (підпункт 6.1) або надання кредитів (підпункт 6.2) на плановий бюджетний період та видатки (підпункт 6.3) або надання кредитів (підпункт 6.4) на наступні за плановим два бюджетні періоди за економічною класифікацією видатків бюджету або класифікацією кредитування бюджету:

у графі 4 підпункту 6.1 та графі 4 підпункту 6.2 (звіт) зазначаються касові видатки або надання кредитів загального фонду відповідно до звіту за попередній бюджетний період;

у графі 5 підпункту 6.1 та графі 5 підпункту 6.2 (звіт) - касові видатки або надання кредитів спеціального фонду відповідно до звіту за попередній бюджетний період;

у графі 8 підпункту 6.1 та графі 8 підпункту 6.2 (затверджено з урахуванням змін) - бюджетні асигнування загального фонду, затверджені розписом на поточний бюджетний період з урахуванням внесених змін на 01.08.2016;

у графі 9 підпункту 6.1 та графі 9 підпункту 6.2 (затверджено з урахуванням змін) - бюджетні асигнування спеціального фонду, затверджені розписом на поточний бюджетний період з урахуванням внесених змін на 01.08.2016;

у графі 12 підпункту 6.1 та графі 12 підпункту 6.2 (проект) - видатки або надання кредитів загального фонду на плановий бюджетний період, розраховані відповідно до розділу I цієї Інструкції;

у графі 13 підпункту 6.1 та графі 13 підпункту 6.2 (проект) - видатки або надання кредитів спеціального фонду, які передбачаються на плановий бюджетний період, розраховані відповідно до розділу I цієї Інструкції;

у графах 4 і 8 підпункту 6.3 та у графах 4 і 8 підпункту 6.4 (прогноз) - видатки або надання кредитів загального фонду на наступні за плановим два бюджетні періоди, розраховані відповідно до розділу I цієї Інструкції;

у графах 5 і 9 підпункту 6.3 та у графах 5 і 9 підпункту 6.4 (прогноз) - видатки або надання кредитів спеціального фонду на наступні за плановим два бюджетні періоди, розраховані відповідно до розділу I цієї Інструкції.

Показники у рядку «ВСЬОГО» у графах 4, 8, 12 підпункту 6.1 та рядку «ВСЬОГО» у графах 4, 8, 12 підпункту 6.2 повинні дорівнювати показникам у графах 4, 5, 6 пункту 3 Форми 2017-1 для відповідної бюджетної програми і показникам у рядку «ВСЬОГО» у графах 4, 8, 12 підпункту 5.1 пункту 5 Форми 2017-2.

Показники у рядку «ВСЬОГО» у графах 4 і 8 підпункту 6.3 та рядку «ВСЬОГО» у графах 4 і 8 підпункту 6.4 повинні дорівнювати показникам у графах 7 і 8 пункту 3 Форми 2017-1 для відповідної бюджетної програми і показникам у рядку «ВСЬОГО» у графах 4 і 8 підпункту 5.2 пункту 5 Форми 2017-2.

4.7.      У пункті 7 наводиться перелік основних завдань головного розпорядника у кожній сфері за загальним та спеціальним фондами, виконання яких забезпечує реалізацію бюджетної програми.

Завдання головного розпорядника передбачає визначення етапів та шляхів досягнення мети головного розпорядника за допомогою найбільш ефективних методів та оптимальних рішень.

Завдання мають відповідати таким критеріям: зв’язок з метою діяльності головного розпорядника; оцінювання за допомогою показників результату; чітко сформульовані, конкретні та реалістичні.

Кількість завдань, як правило, не повинна перевищувати трьох.

У підпункті 7.1 зазначаються видатки або надання кредитів на плановий бюджетний період за завданнями:

у графі 3 (звіт) - касові видатки або надання кредитів загального фонду відповідно до звіту за попередній бюджетний період;

у графі 4 (звіт) - касові видатки або надання кредитів спеціального фонду відповідно до звіту за попередній бюджетний період;

у графі 5 (звіт) - касові видатки бюджету розвитку спеціального фонду відповідно до звіту за попередній бюджетний період;

у графі 7 (затверджено з урахуванням змін) - бюджетні асигнування загального фонду на поточний бюджетний період, затверджені розписом на поточний бюджетний період, з урахуванням внесених змін на 01.08.2016;

у графі 8 (затверджено з урахуванням змін) - бюджетні асигнування спеціального фонду, затверджені розписом на поточний бюджетний період, з урахуванням внесених змін на 01.09.2016;

у графі 9 (затверджено з урахуванням змін) - бюджетні асигнування бюджету розвитку спеціального фонду, затверджені розписом на поточний бюджетний період, з урахуванням внесених змін ;

у графі 11 (проект) - видатки або надання кредитів загального фонду на плановий бюджетний період;

у графі 12 (проект) - видатки або надання кредитів спеціального фонду на плановий бюджетний період;

у графі 13 (проект) - видатки бюджету розвитку спеціального фонду на плановий бюджетний період.

Показники у рядку «ВСЬОГО» у графах 3, 7, 11 підпункту 7.1 повинні дорівнювати показникам у графах 4, 5, 6 пункту 3 Форми 2017-1 для відповідної бюджетної програми, показникам у рядку «ВСЬОГО» у графах 4, 8, 12 підпункту 7.1 повинні дорівнювати показникам у графах 4, 5, 6 пункту 4 Форми 2017-1.

У підпункті 7.2 зазначаються видатки або надання кредитів у наступних за плановим двох бюджетних періодах в розрізі завдань:

у графах 3, 7 (прогноз) зазначаються видатки або надання кредитів загального фонду на наступні за плановим два бюджетні періоди;

у графах 4, 8 (прогноз) - видатки або надання кредитів спеціального фонду на наступні за плановим два бюджетні періоди.

Показники у рядку «ВСЬОГО» у графах 3, 7 підпункту 7.2 повинні дорівнювати показникам у графах 7, 8 пункту 3 Форми 2017-1 для відповідної бюджетної програми, показники у рядку «ВСЬОГО» у графах 4, 8 підпункту 7.2 повинні дорівнювати показникам у графах 7, 8 пункту 4 Форми 2017-1.

4.8.       У пункті 8 наводяться результативні показники бюджетної програми за попередній, поточний, на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.

Результативні показники бюджетної програми визначаються з дотриманням загальних вимог до визначення результативних показників бюджетної програми, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 10.12.2010 № 1536 «Про результативні показники бюджетної програми» із змінами та доповненнями.

Перелік результативних показників щодо бюджетної програми розробляється головними розпорядниками відповідно до наказів Міністерства фінансів України  від 01.10.2010 № 1147 «Про затвердження Типового переліку бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у галузі «Державне управління» із змінами та доповненнями, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.10.2010 за  № 945/18240, від 01.06.2010 № 298/519 «Про затвердження Типового переліку бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у галузі «Освіта», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.16.2010 за   № 413/17708,  від 26.05.2010 № 283/437 «Про затвердження Типового переліку бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у галузі «Охорона здоров’я» із змінами та доповненнями, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.06.2010 за № 403/17698, від 27.09.2010 № 1097/290 «Про затвердження Типового переліку бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у галузі «Соціальний захист та соціальне забезпечення» із змінами та доповненнями, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.10.2010 за    № 949/18244, від 24.10.2012 № 1116/673 «Про затвердження Типового переліку бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у галузі «Соціальний захист сім'ї та дітей» за видатками, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.11.2012 № 1835/22147, від 01.10.2010 № 1150/41 «Про затвердження Типового переліку бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у галузі «Культура», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.10.2010 за № 952/18247, від 19.11.2012 № 1202/1291 «Про затвердження Типового переліку бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у галузі «Фізична культура і спорт» за видатками, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.12.2012 № 2012/22324 та від 27.07.2011 № 945 «Про затвердження Примірного переліку результативних показників бюджетних програм для місцевих бюджетів за видатками, що можуть здійснюватися з усіх місцевих бюджетів» із змінами та доповненнями.

Кількість результативних показників за кожним напрямом, як правило, не повинна перевищувати трьох.

У графі «Джерело інформації» підпунктів 8.1 та 8.2 зазначаються найменування статистичних збірників, звітності та обліку, що ведуться головним розпорядником, інших видів джерел інформації, які підтверджують достовірність наведених результативних показників бюджетних програм.

4.9.       У пункті 9 наводиться структура видатків на оплату праці за попередній, поточний, плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.

В останньому рядку пункту 9 додатково наводяться видатки на оплату праці штатних одиниць за загальним фондом, що враховані також у спеціальному фонді.

4.10             У пункті 10 наводиться чисельність працівників, зайнятих у бюджетних установах, в розрізі переліку категорій працівників згідно з штатним розписом та фактично зайнятими посадами:

у графах 3, 5, 7, 9 зазначається кількість затверджених штатних одиниць у штатних розписах;

у графах 4, 6, 8, 10 - кількість фактично зайнятих штатних одиниць в попередньому бюджетному періоді, а в поточному бюджетному періоді - станом на 01.08.2016 року;

у графах 11-16 - чисельність працівників бюджетних установ на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.

Кількість штатних одиниць та фактично зайнятих посад, які утримуються за рахунок видатків загального фонду або спеціального фонду, наводиться окремо. У разі якщо згідно з чинним законодавством працівники, що отримують основну заробітну плату за рахунок загального фонду, отримують додаткову заробітну плату зі спеціального фонду або працюють за сумісництвом в підрозділі, що утримується зі спеціального фонду, чисельність таких працівників проставляється і по загальному, і по спеціальному фондах, а також додатково в останньому рядку «штатні одиниці за загальним фондом, що враховані у спеціальному фонді», у графах 5, 6, 9, 10, 12, 14 і 16.

Показники чисельності повинні узгоджуватися з відповідними показниками видатків у підпунктах 6.1, 6.3 та пункті 9.

        4.11. У пункті 11 наводяться галузеві програми, які виконуються в межах бюджетної програми у плановому (підпункт 11.1) та наступних за плановим двох бюджетних періодах (підпункт 11.2):

у графі 2 підпункту 11.1 та графі 2 підпункту 11.2 зазначається назва галузевої програми;

у графі 3 підпункту 11.1 та графі 3 підпункту 11.2 - зазначається нормативно-правовий акт, яким затверджена галузева програма, та дата її затвердження;

у графі 4 підпункту 11.1 та графі 4 підпункту 11.2 - короткий зміст заходів, які виконуються за галузевою програмою.

Показники у рядку «ВСЬОГО» у графах 6-11 підпункту 11.1 не мають перевищувати відповідні показники у графах 4, 5, 8, 9 і 12, 13 підпункту 6.1 або у графах 4, 5, 8, 9 і 12, 13 підпункту 6.2.

Показники у рядку «ВСЬОГО» у графах 6-9 підпункту 11.2 не мають перевищувати відповідні показники у графах 4, 5, 8, 9 підпункту 6.3 або у графах 4, 5, 8, 9 підпункту 6.4.

4.10.   У пункті 12 наводяться інвестиційні проекти, які виконуються в межах бюджетної програми, обсяги та джерела їх фінансування у плановому (підпункт 12.1) та наступних за плановим двох бюджетних періодах (підпункт 12.2):

у графі 2 підпункту 12.1 та графі 2 підпункту 12.2 зазначається назва інвестиційного проекту та джерела його фінансування.

4.12. У пункті 13 наводиться аналіз результатів, досягнутих унаслідок використання коштів загального фонду у попередньому бюджетному періоді, очікувані результати у поточному бюджетному періоді та обґрунтування необхідності передбачення видатків або надання кредитів на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.

Наведені головними розпорядниками у пункті 13 обґрунтування використовуються при підготовці проекту районного бюджету, прогнозу районного бюджету та пояснювальної записки до проекту районного бюджету.

        4.13. У пункті 14 наводиться аналіз управління зобов’язаннями у попередньому і поточному бюджетних періодах та пропозиції щодо приведення зобов’язань на плановий бюджетний період до граничного обсягу видатків або надання кредитів загального фонду на плановий бюджетний період.

У підпунктах 14.1 та 14.2 зазначається кредиторська заборгованість за загальним фондом за попередній бюджетний період, а також можлива кредиторська заборгованість за загальним фондом на кінець поточного бюджетного періоду:

у графі 4 підпункту 14.1 - бюджетні асигнування, затверджені розписом за попередній бюджетний період з урахуванням всіх внесених змін до розпису;

у графі 5 підпункту 14.1 - касові видатки або надання кредитів загального фонду відповідно до звіту за попередній бюджетний період. Ці показники мають відповідати показникам, наведеним у графі 4 підпункту 6.1 або у графі 4 підпункту 6.2;

у графах 6 та 7 підпункту 14.1 - кредиторська заборгованість за загальним фондом на початок та кінець попереднього бюджетного періоду відповідно до звіту за попередній бюджетний період;

у графі 8 підпункту 14.1 - зміна кредиторської заборгованості за загальним фондом протягом попереднього бюджетного періоду;

у графах 9 та 10 підпункту 14.1 - кредиторська заборгованість, яка у попередньому бюджетному періоді погашена за рахунок коштів загального та спеціального фондів відповідно;

у графі 11 підпункту 14.1 - бюджетні зобов’язання, у тому числі погашені (касові видатки) та непогашені (кредиторська заборгованість на кінець попереднього бюджетного періоду).

Графи 4, 5, 9 підпункту 14.2 мають відповідати:

графа 4 підпункту 14.2 - графі 8 підпункту 6.1 (бюджетні асигнування, затверджені розписом на поточний бюджетний період з урахуванням внесених змін);

графа 5 підпункту 14.2 - графі 7 підпункту 14.1 (кредиторська заборгованість за загальним фондом на кінець попереднього бюджетного періоду відповідно до звіту за попередній бюджетний період);

графа 9 підпункту 14.2 - графі 12 підпункту 6.1 (видатки міського бюджету на плановий бюджетний період).

У графах 6, 7, 11, 12 підпункту 14.2 наводиться сума кредиторської заборгованості, яку в поточному та плановому бюджетних періодах планується погасити за рахунок коштів загального та спеціального фондів відповідно.

У графах 8 і 13 підпункту 14.2 наводиться розрахунок очікуваних зобов’язань за видатками (різниця між затвердженими призначеннями на поточний бюджетний період (обсягом видатків на плановий бюджетний період) та кредиторською заборгованістю на початок відповідного бюджетного періоду).

Наведена у підпунктах 14.1 та 14.2 інформація призначена для здійснення аналізу ефективності управління головним розпорядником своїми зобов’язаннями в попередньому, поточному та на плановий бюджетні періоди за загальним фондом в розрізі економічної класифікації видатків бюджету (касові видатки, стан погашення кредиторської заборгованості за загальним фондом, тенденція щодо змін заборгованості по заробітній платі та заходи щодо приведення мережі і чисельності у відповідність до передбачених асигнувань), а також розробити заходи з приведення своїх зобов’язань на плановий бюджетний період у відповідність до обсягів видатків на плановий бюджетний період.

У підпункті 14.3 зазначається дебіторська заборгованість за загальним фондом за попередній бюджетний період, а також очікувана дебіторська заборгованість за загальним фондом на кінець поточного бюджетного періоду:

у графі 4 підпункту 14.3 - бюджетні асигнування, затверджені розписом за попередній бюджетний період з урахуванням всіх внесених змін до розпису;

у графі 5 підпункту 14.3 - касові видатки або надання кредитів відповідно до звіту за попередній бюджетний період;

у графах 6 і 7 підпункту 14.3 - дебіторська заборгованість за загальним фондом на початок та кінець попереднього бюджетного періоду відповідно до звіту за попередній бюджетний період;

у графі 8 підпункту 14.3 - очікувана дебіторська заборгованість за загальним фондом на кінець планового бюджетного періоду;

у графах 9 і 10 підпункту 14.3 - причини виникнення дебіторської заборгованості за загальним фондом та вжиті заходи щодо її погашення відповідно.

У підпункті 14.4 наводяться нормативно-правові акти, що є підставою для виконання бюджетної програми та які не забезпечені граничним обсягом:

у графі 2 підпункту 14.4 зазначаються назва, номер та дата нормативно- правового акта;

у графі3 підпункту 14.4-відповідні статті (пункти) нормативно-правового акта;

у графі 4підпункту 14.4 -обсяг видатків або надання кредитів,необхідний для виконання статей (пунктів) нормативно-правового акта;

у графі 5підпункту14.4-обсяг видатків або надання кредитів,врахований у граничному обсязі;

у графі 6 підпункту 14.4 - обсяг видатків або надання кредитів, не забезпечений граничним обсягом;

у графі 7 підпункту 14.4 - заходи, яких необхідно вжити для забезпечення виконання статті (пункту) нормативно-правового акта в межах граничного обсягу.

У підпункті 14.5 зазначаються конкретні пропозиції щодо заходів з упорядкування зобов’язань за загальним фондом у плановому бюджетному періоді із визначенням термінів їх проведення та розрахунками результатів від впровадження цих заходів, а також пояснення щодо управління зобов’язаннями за загальним фондом у попередньому та поточному бюджетних періодах.

        4.14.У пункті 15 наводяться:

основні підходи до розрахунку власних надходжень бюджетних установ на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди;

основні підходи до розрахунку інших надходжень спеціального фонду, включаючи кошти, що залучаються для реалізації інвестиційних програм (проектів);

нормативно-правові акти з посиланням на конкретні статті (пункти), якими надано повноваження на отримання власних надходжень бюджетних установ та інших надходжень спеціального фонду, включаючи кошти, що залучаються для реалізації інвестиційних програм (проектів) та визначено напрями їх використання;

пояснення джерел утворення надходжень спеціального фонду та основні напрями їх використання;

аналіз результатів, досягнутих внаслідок використання коштів спеціального фонду у попередньому бюджетному періоді, та очікувані результати у поточному бюджетному періоді;

показники, які характеризують обсяг видатків або надання кредитів спеціального фонду на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди (мережа, штати, контингенти, що обслуговуються спеціальними підрозділами бюджетних установ за рахунок власних надходжень тощо, порівняно із звітом за попередній бюджетний період та планом на поточний бюджетний період).

Інформація, наведена у Формі 2017-2, використовується для формування паспорта бюджетної програми відповідно до положень наказу Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів».

 

V Порядок заповнення Форми 2017-3

 

5.1. Форма 2017-3 призначена для представлення та обґрунтування пропозицій щодо додаткових поточних та капітальних видатків та/або надання кредитів на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди і заповнюється лише після заповнення Форми 2017-1 і Форми 2017-2 у разі, якщо витрати, які розраховані, виходячи з пріоритетності та обґрунтованості потреб, перевищують граничний обсяг видатків.

Пропозиції головного розпорядника щодо додаткових видатків та надання кредитів розглядаються управлінням фінансів департаменту фінансової політики в межах балансу бюджету.

Пропозиції щодо додаткових видатків або надання кредитів не надаються за бюджетними програмами, за якими у зв'язку з перерозподілом зменшено обсяги видатків або надання кредитів порівняно з поточним бюджетним періодом та збільшено за іншими бюджетними програмами.

5.2. У пункті 1 зазначаються код відомчої класифікації видатків та кредитування бюджету та найменування головного розпорядника коштів.

5.3. У пункті 2 наводяться додаткові кошти на поточні та капітальні видатки або надання кредитів загального фонду та інформація про зміни результативних показників бюджетної програми у плановому та наступних за плановим двох бюджетних періодах у разі передбачення додаткових коштів, а також можливі наслідки, у разі якщо додаткові кошти не будуть передбачені, та альтернативні заходи, яких необхідно вжити для забезпечення виконання бюджетної програми.

Підпункти 2.1 та 2.2 заповнюються за кожною бюджетною програмою.

У першій таблиці підпункту 2.1 зазначаються додаткові видатки або надання кредитів на плановий бюджетний період (у розрізі кодів економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету).

У графі 6 першої таблиці підпункту 2.1 зазначається сума збільшення граничного обсягу, яка не може перевищувати суми, зазначеної у рядку "ВСЬОГО" у графі 6 підпункту 14.4 пункту 14 Форми 2017-2, за відповідними бюджетними програмами.

У графі 7 першої таблиці підпункту 2.1 наводяться обґрунтування необхідності та розрахунки додаткових видатків або надання кредитів загального фонду на плановий бюджетний період, а також надається інформація про вжиті головним розпорядником заходи щодо економії бюджетних коштів.

У графах 3, 4, 5 другої таблиці підпункту 2.1 зазначаються найменування результативних показників бюджетної програми (показників затрат, продукту, ефективності та якості), їх одиниці виміру та відповідне джерело інформації, які мають відповідати графам 2, 3, 4 підпункту 8.1 пункту 8 Форми-2.

У графі 6 другої таблиці підпункту 2.1 зазначаються результативні показники, які передбачається досягти у плановому бюджетному періоді в межах граничного обсягу.

У графі 7 другої таблиці підпункту 2.1 зазначаються зміни (збільшення/зменшення) зазначених результативних показників у разі передбачення додаткових коштів у плановому бюджетному періоді.

У першій таблиці підпункту 2.2 зазначаються додаткові видатки або надання кредитів на наступні за плановим два бюджетні періоди (у розрізі кодів економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету).

У графах 4 і 6 першої таблиці підпункту 2.2 зазначається сума збільшення індикативних прогнозних показників.

У графі 7 першої таблиці підпункту 2.2 наводяться обґрунтування необхідності та розрахунки додаткових видатків загального фонду на наступні за плановим два бюджетні періоди.

У графах 3, 4, 5 другої таблиці підпункту 2.2 зазначаються результативні показники затрат, продукту, ефективності та якості, що характеризують виконання бюджетної програми у наступних за плановим двох бюджетних періодах, їх одиниці виміру та відповідне джерело інформації, які мають відповідати графам 2, 3, 4 підпункту 8.2 пункту 8 Форми-2.

У графах 6 і 8 другої таблиці підпункту 2.2 зазначаються результативні показники, які передбачається досягти у наступних за плановим двох бюджетних періодах в межах індикативних прогнозних показників на відповідний бюджетний період.

У графах 7 і 9 другої таблиці підпункту 2.2 зазначаються зміни (збільшення/зменшення) зазначених результативних показників у разі виділення додаткових видатків або надання кредитів у відповідних бюджетних періодах.

В останньому рядку «ВСЬОГО» підпунктів 2.1 та 2.2 зазначається загальна сума додаткових коштів за всіма бюджетними програмами.

 

Додатки: форми бюджетних запитів на 2017-2019 роки (Форма 2017-1, Форма 2017-2, Форма 2017-3)

 

 

 

 

Заступник начальника-

начальник бюджетного   відділу                            О.І.Барсук             

ЯГОТИНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ

вул. Незалежності, 110, м. Яготин , Київська область, 07700, тел./факс (045-75) 5-57-08

E-mail: yafinupr@i.ua КодЄДРПОУ 02318278

 

 

                                                           НАКАЗ

 

   15.12.2016                                        м. Яготин                                           № 38

 

 

Про затвердження Інструкції стосовно заповнення форм бюджетного запиту для формування районного бюджету Яготинського району на 2017 рік  та прогнозу районного бюджету на 2018 - 2019 роки

 

  

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини третьої статті 75 Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України 06.06.2012 № 687 «Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 2012 р. за № 1057/21369, та з метою складання проекту районного бюджету Яготинського району на 2017 рік та прогнозу районного бюджету на 2018 - 2019 роки

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію стосовно заповнення форм бюджетного запиту   для формування районного бюджету Яготинського району на 2017 рік та прогнозу районного бюджету на 2018 - 2019 роки (з застосуванням програмно-цільового методу), що додається.

2. Цей наказ набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не пізніше дня його офіційного опублікування.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника - начальника  бюджетного відділу управління фінансів Яготинської районної державної адміністрації  Барсук О.І.

 

 

Начальник управління фінансів                                           С.М. Дьогтяр

 

 

 

 

                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Готував:

 

Заступник начальника-начальник

бюджетного відділу управління

фінансів Яготинської районної

державної адміністрації                                                       О.І.Барсук

 

 

Головний економіст

бюджетного відділу управління

фінансів Яготинської районної

державної адміністрації                                                          Т.П. Шекера

 

 

 

 

Виконувач обов’язків

начальника відділу

юридичного забезпечення

апарату Яготинської

районної державної

адміністрації                                                                                 І.В. Близнюк          

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
17 липня 2015 року N 648

 

 

 

 

Бюджетний запит на 2017 - 2019 роки додатковий, Форма 2017-3

 

1. ___________________________________________________________________________ (__) (__)
                                             (найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету)                                        КВК

2. Додаткові видатки / надання кредитів загального фонду місцевого бюджету

2.1. Додаткові видатки / надання кредитів загального фонду місцевого бюджету на 2017 (плановий) рік за бюджетними програмами

(тис. грн)

Код

Найменування

2015 рік
(звіт)

2016 рік
(затверджено з урахуванням змін)

2017 рік (проект)

Обґрунтування необхідності додаткових коштів загального фонду на 2017 рік
(обов'язкове посилання на нормативний документ, відповідно до якого існує необхідність у додаткових коштах)

граничний обсяг

необхідно додатково
(+)

1

2

3

4

5

6

7

КПКВК

Програма

 

 

 

 

 

КПКВК

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

КЕКВ/ККК

...

 

 

 

 

 

КПКВК

Підпрограма 2

 

 

 

 

 

КЕКВ/ККК

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зміна результативних показників, які характеризують виконання бюджетної програми, у разі передбачення додаткових коштів

N
з/п

КПКВК

Найменування

Одиниця виміру

Джерело інформації

2017 рік (проект) в межах доведених граничних обсягів

2017 рік (проект) зміни у разі передбачення додаткових коштів

1

2

3

4

5

6

7

 

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

Завдання

 

 

 

 

 

 

затрат

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

продукту

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

ефективності

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

якості

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

Підпрограма 2

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

Наслідки у разі, якщо додаткові кошти не будуть передбачені у 2017 році, та альтернативні заходи, яких необхідно вжити для забезпечення виконання бюджетної програми: ________________________________________________________________________

Підсумковий рядокпершої таблиці пункту 2.1

(тис. грн)

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

2.2. Додаткові видатки / надання кредитів загального фонду місцевого бюджету на 2018 - 2019 (прогнозні) роки за бюджетними програмами

(тис. грн)

Код

Найменування

2018 рік
(прогноз)

2019 рік
(прогноз)

Обґрунтування необхідності додаткових коштів загального фонду на 2018 - 2019 роки
(обов'язкове посилання на нормативний документ, відповідно до якого існує необхідність у додаткових коштах)

індикативні прогнозні показники

необхідно додатково
(+)

індикативні прогнозні показники

необхідно додатково
(+)

1

2

3

4

5

6

7

КПКВК

Програма

 

 

 

 

 

КПКВК

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

КЕКВ/ККК

...

 

 

 

 

 

КПКВК

Підпрограма 2

 

 

 

 

 

КЕКВ/ККК

...

 

 

 

 

 

 

Зміна результативних показників, які характеризують виконання бюджетної програми, у разі передбачення додаткових коштів

 

N
з/п

КПКВК

Найменування

Одиниця виміру

Джерело інформації

2018 рік (прогноз) у межах доведених індикативних прогнозних показників

2018 рік
(прогноз)
зміни у разі передбачення додаткових коштів

2019 рік (прогноз) у межах доведених індикативних прогнозних показників

2019 рік
(прогноз)
зміни у разі передбачення додаткових коштів

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

 

Підпрограма 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдання

 

 

 

 

 

 

 

 

затрат

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

продукту

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

ефективності

 

 

 

 

 

 

 

 

......

 

 

 

 

 

 

 

 

якості

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

Підпрограма 2

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Наслідки у разі, якщо додаткові кошти не будуть передбачені у 2018 - 2019 роках, та альтернативні заходи, яких необхідно вжити для забезпечення виконання бюджетної програми: __________________________________________________________________________

Підсумковий рядок першої таблиці пункту 2.2


(тис. грн)

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

Керівник відомства

______________________________
(підпис)

______________________________
(ініціали та прізвище)

Головний бухгалтер

______________________________
(підпис)

______________________________
(ініціали та прізвище)

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
17 липня 2015 року N 648

 

 

 

 

Бюджетний запит на 2017 – 2019 роки загальний, Форма 2017-1

_____________________________________________________________________________________

1. ___________________________________________________________________________ (__) (__)
                                          (найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету)                                КВК

2. Мета діяльності головного розпорядника коштів місцевого бюджету

_____________________________________________________________________________________________

 

3. Розподіл граничного обсягу видатків / надання кредитів загального фонду місцевого бюджету на 2017 рік та індикативних прогнозних показників на 2018 і 2019 роки за бюджетними програмами та підпрограмами

 

                                                                                                                                                                                                                             (грн.)

КПКВК

Найменування

Відповідальний виконавець

2015 рік
(звіт)

2016 рік
(затверджено з урахуванням змін)

2017 рік
(проект)

2018 рік
(прогноз)

2019 рік
(прогноз)

1

2

3

4

5

6

7

8

 

Програма

 

 

 

 

 

 

 

Підпрограма

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

4. Розподіл граничного обсягу видатків / надання кредитів спеціального фонду місцевого бюджету на 2017 рік та індикативних прогнозних показників на 2018 і 2019 роки за бюджетними програмами та підпрограмами

КПКВК

Найменування

Відповідальний виконавець

2015 рік
(звіт)

2016 рік
(затверджено з урахуванням змін)

2017 рік
(проект)

2018 рік
(прогноз)

2019 рік
(прогноз)

1

2

3

4

5

6

7

8

 

Програма

 

 

 

 

 

 

 

Підпрограма

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                          (грн.)

 

 

Керівник установи

______________________________
(підпис)

______________________________
(ініціали та прізвище)

Головний бухгалтер

______________________________
(підпис)

______________________________
(ініціали та прізвище)

 

 

 

Зустрічі в колективах

08.12.2016 заступник начальника Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсійСябро В.В. у трудовому колективі Згурівського РЦЗ. Під час зустрічі було надано роз’яснення щодо добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, єдиних принципів нарахування пенсій, умови запровадження накопичувальної системи.  Валентина Володимирівна також розповіла як зареєструватись на веб-порталі електронних послуг ПФУ, про актуальність питання легальної заробітної плати. Всім запитувачам було роздано  інформаційні матеріали роз’яснювального характеру.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 09.12.2016 року вже профінансовано 36% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 10,47 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 11 грудня, поштові відділення забезпечені коштами по 12 грудня поточного року включно.

Зустріч з роботодавцями

Зустріч з роботодавцями

 

28.11.2016 року відбулася зустріч керівництва Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з головою Місцевої організації роботодавців м. Яготина. В ході зустрічі обговорювалися питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення в районі. Присутні висловили думку, що процеси, які відбуваються в соціально-економічному житті країни, у сфері пенсійного забезпечення, потребують посилення співпраці органів Пенсійного фонду Україниз профспілками та роботодавцями в умовах сьогодення.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 25.11.2016 року вже профінансовано 100% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 27,3 млн.грн. Банківські установи та поштові відділення забезпечені коштами для виплати пенсій за листопад місяць в повному обсязі.

 

 

 

Зустрічі в колективах

14.11.2016 головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2 провела виїзний прийом в Жоравській сільській раді. Метою зустрічі було звернення уваги жителів с. Жоравка до проведення перерахунку пенсій автоматизованим способом з 01.05.2016 року. Також Ольга Михайлівна розповідала про умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, можливості скористатися «Веб-порталом електронних послуг ПФУ».

Зустрічі в колективах

10.11.2016 головний спеціаліст-юрисконсульт Дубик Н.В. провела зустріч у трудовому колективі Яготинського РБК. Під час зустрічі було надано роз’яснення щодо добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення.  Наталя Василівна звернула увагу слухачів на можливості, які доступні при реєстрації на веб-порталі  ПФУ, про актуальність питання легальної заробітної плати.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 18.11.2016 року вже профінансовано 71% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 19,6 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 20 листопада, поштові відділення забезпечені коштами по 21 листопада поточного року включно.

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 11.11.2016 року вже профінансовано 43% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 11,9млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 13 листопада, поштові відділення забезпечені коштами по 14 листопада поточного року включно.

Щодо надання інформації

про результати конкурсу

 

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246, Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, проведених відповідно до наказу управління від 18.10.2016 № 191 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

 

Посада

Прізвище, ім'я та по батькові кандидата

Результати (тестування)

Примітка

 Завідувач  бюджетно-фінансового сектору – головний бухгалтер

Дзюба

Валентина Миколаївна

36

Переможець конкурсу

 

Єдиний кандидат на посаду.

Додатково повідомляємо:

-         другий за результатами конкурсу кандидат на зайняття вакантних посад державної служби, відсутній;

-         кандидатів на посаду завідувача сектору ведення електронних реєстрів,підтримки адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем не було.

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад

Державної службови Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

 

 

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса

Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія

Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби

Кінцевий термін прийняття докуметів

Основні вимоги до кандидатів

Контактний телефон

1

2

3

4

5

6

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області;

07700

Київська область

м.Яготин

вул.Шевченка,235

 

Начальник Яготинського відділу з питань приз-начення, перерахунку та виплати пенсій №2

01.11.2016

15.11.2016

Вища юридична, економічна освіта,

 

досвід роботи від 1-го року.

(04575)55801

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад

Державної служби Яготинського обєднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

 

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса

Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія

Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби

Кінцевий термін прийняття докуметів

Основні вимоги до кандидатів

Контактний телефон

1

2

3

4

5

6

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області;

07700

Київська область

м.Яготин

вул.Шевченка,235

 

Завідувач сектору ведення електронних реєстрів, підтримки адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем

08.11.2016

22.11.2016

Вища економічна освіта, або програмне забезпечення

(інженер комп’ютерних систем)

 

 

досвід роботи від 1-го року.

(04575)55801

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області;

07700

Київська область

м.Яготин

вул.Шевченка,235

 

Головний спеціаліст сектору ведення електронних реєстрів, підтримки адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем

08.11.2016

22.11.2016

Вища економічна  освіта, або програмне забезпечення

(інженер комп’ютерних систем)

 

 

 

(04575)55801

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області;

07700

Київська область

м.Яготин

вул.Шевченка,235

 

Головний спеціаліст бюджетно-фінансового

сектору

08.11.2016

22.11.2016

Вища економічна освіта

 

 

(04575)55801

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області;

07700

Київська область

м.Яготин

вул.Шевченка,235

Головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2

08.11.2016

22.11.2016

Вища економічна або юридична освіта

 

 

(04575)55801

Про зміни

7 листопада 2015 року набрав чинності Закон України «Про Національну поліцію», яким зокрема, визначено соціальний захист поліцейських. Про цьому, особи з числа колишніх працівників міліції, які на день набрання чинності даним Законом проходили службу в органах внутрішніх справ і продовжили службу на посадах поліцейських, у разі звільнення з посад поліцейських мають право на призначення пенсії відповідно доЗакону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.Для обчислення пенсії враховуються посадовий оклад, оклад за спеціальне звання та надбавка за вислугу років на момент звільнення, а додаткові види – за 24 календарні місяці. Тобто, під час призначення пенсії поліцейському враховуються додаткові види грошового забезпечення як працівника органів внутрішніх справ, так і поліцейського, що призводить до диспропорції у розмірах пенсій.З метою врегулювання питання 19 жовтня 2016 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №720, що вносить зміни до пункту 7 постанови КМУ від 17.07.1992р. №393, а саме передбачено визначення додаткових видів грошового забезпечення для осіб, які звільняються з посад поліцейських, починаючи з 7 листопада 2015 року за фактично відпрацьований час. Постанова набрала чинності з дати опублікування, з 26 жовтня 2016 року.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 28.10.2016 року вже профінансовано 100% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 27,4 млн.грн. Банківські установи та поштові відділення забезпечені коштами для виплати пенсій за жовтень місяць у повному обсязі.

 

 

 

 

 

 

Зустрічі у колективах

 

Головним спеціалістом Яготинського сектору обслуговування громадян І.В. Меткалик 24.10.2016 було здійснено виїзний прийом в приміщені Засупоївської сільської ради. З метою покращення поінформованості жителів с. Засупоївка особливу увагу було приділено роз’ясненню щодо проведення перерахунку пенсій автоматизованим способом з 01.05.2016 року відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік»

Також, Ірина Валеріївна довела до відома про можливість скористатися «Веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України», та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді.

Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

          ЯГОТИНСЬКЕ ОБ’ЄДНАНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ:

 

          За 9 місяців поточного року забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги пенсіонерам Яготинського та Згурівського районів в повному обсязі. Загальна сума видатків на виплату пенсій і допомоги сягнула 232,1 млн.грн. що на 3,9 млн.грн. ніж за відповідний період минулого року. До бюджету з усіх джерел фінансування управління надійшло 233,9 млн. грн., що на 4,3 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року або 1,9%. В зв’язку зі змінами в законодавстві надходження власних коштів зменшились в порівнянні з минулим роком на 38,1 млн. грн., що звичайно вплинуло також на рівень забезпеченості власними коштами, на сьогодні лише 25,3%. Тому робота управління спрямована на залучення до сплати різних категорій платників для максимального забезпечення наповнення бюджету управління.

         Насамперед – це ліквідація заборгованості зі сплати страхових внесків, єдиного внеску, відшкодування пільгових пенсій. Нині у боргу перед фондом по страхових внесках 10 юридичних та фізичних осіб на суму 53,5 тис.грн., по пільгових пенсіях 10 юридичних осіб на суму 384,0 тис.грн.

          Завдяки проведеній роботі заборгованість з платежів з початку року зменшилась на 21,8 тис.грн.

          Багато соціальних суперечностей в малому і середньому бізнесі. Наразі на обліку перебуває 3113 фізичних осіб, що вважаються суб’єктами підприємницької діяльності. З них 1881 або 60,4% офіційно ведуть діяльність та сплачують єдиний внесок. Аналіз заробітної плати свідчить, що вона нараховується на рівні мінімальної і навіть менше мінімальної при середній заробітній платі в районі 4174,1 грн.

          Всі, вищезазначені фактори, приводять до фінансових втрат Пенсійного фонду. А також впливають на розмір  пенсії майбутніх пенсіонерів. Радимо всім платникам, які мають зобов’язання або мають невиконані зобов’язання перед бюджетом Пенсійного фонду нараховувати та сплачувати їх в повному обсязі та вчасно.

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 21.10.2016 року вже профінансовано 91% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 25,1 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 23 жовтня, поштові відділення забезпечені коштами для виплати пенсій за жовтень місяць в повному обсязі.

 

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад

Державної служби Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

 

 

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса

Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія

Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби

Кінцевий термін прийняття докуметів

Основні вимоги до кандидатів

Контактний телефон

1

2

3

4

5

6

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області;

07700

Київська область

м.Яготин

вул.Шевченка,235

 

Завідувач сектору ведення електронних реєстрів, підтримки адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем

19.10.2016

02.11.2016

Вища економічна освіта,

 

досвід роботи від 1-го року.

(04575)55801

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області;

07700

Київська область

м.Яготин

вул.Шевченка,235

 

Завідувач бюджетно-фінансового

сектору –

головний бухгалтер

19.10.2016

02.11.2016

Вища економічна освіта,

 

досвід роботи від 1-го року.

(04575)55801

 

 Зустрічі в колективах

 13.10.2016  відбулася зустріч начальника Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Вільгоцької Н.М.  з трудовим колективом ПАТ «Райффайзен банк Аваль». Основною темою зустрічі було питання запровадження другого рівня пенсійної системи України – накопичувальної та основні аспекти комплексної пенсійної реформи, які передбачено в проекті Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Обговорювалися також питання пенсійного забезпечення та можливості добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Зустрічі в колективах

 

20.10.2016 року відбулась зустріч головного спеціаліста сектору платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи Яготинського об′єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Романько А.Ю. з трудовим колективом Виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Яготинському районі Київської області. Основною темою зустрічі було питання запровадження другого рівня пенсійної системи України – накопичувальної та основні аспекти комплексної пенсійної реформи, які передбачено в проекті Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Піднімались питання зайнятості населення, легалізації заробітної плати та можливості добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, також було обговорено питання  реєстрації та надання послуг на ВЕБ-порталі електронних послуг ПФУ.

Учасники АТО

  

11.10.2016 року завідувачем Яготинського сектору обслуговування громадян Андрусенко Ярославою Валентинівною було проведено зустріч з учасником АТО Єлізаровим Дмитром Вікторовичем.

В ході зустрічі Єлізаров Д.В. був поінформований про те, що пенсія поінвалідності відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб,звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» призначається в гакихрозмірах:

а)    інвалідам віипн

I  групи - 100 %;

II  групи - 80 %;

III  групи - 60 %

відповідних сум грошового забезпечення (заробітку);

б)    іншим інвалідам

I  групи - 70 %;

II  групи - 60 %;

III  групи - 40 %

відповідних сум грошового забезпечення (заробітку).

До пенсії по інвалідності встановлюються підвищення як інваліду війнивідповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціальногозахисту»: для інвалідів війни 1 групи - 50%, інвалідів війни 2 групи - 40%,інвалідів війни 3 групи - 30% прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, яківтратили працездатність.

Розмір цільової грошової допомоги до пенсії інвалідам війни І групи становить70 грн, інвалідам війни 2 та 3 групи - 50 грн. Розміри пенсії інвалідам війни,обчислені відповідно до ст. 13 і 21 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб,звільненихз військової служби, та деяких інших осіб», збільшуються на 25%(постанова КМУ від 28.12.2011р. №1381).Крім того, відповідно до постанови

Кабінету Міністрів України    від 28.07.2010р. №656 (зі змінами) інвалідам війни, у яких щомісячний поімір пенсійної виплати (з урауванням передбаченихзаконодавством надбавок і доплат до пенсії, крім пенсії за особливі заслуги передУкраїною)не досягає: в інвалідів віііни 1 групи - 285%, інвалідів війни 2 групи- 255%, інвалідів війни 3 групи - 225%, учасників бойових дій - 165% прожитковогомінімуму для непрацездатних осіб, виплачується щомісячна державна адреснадопомога до пенсії усумі, що не вистачає до зазначених розмірів.

Щодо надання інформації

про результати конкурсу

 Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246, Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, проведених відповідно до наказу управління від 08.09.2016 № 164 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

Посада

Прізвище, ім'я та по батькові кандидата

Результати (тестування)

Примітка

Головний спеціаліст сектору платежів до пенсійної системи та контрольнг-перевірочної роботи

Сергієнко Оксана Василівна

39

Переможець конкурсу

 

Єдиний кандидат на посаду.

Начальник Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1

Величко Галина Віталіївна

34

Переможець конкурсу

 

Єдиний кандидат на посаду.

 

Зустрічі в колективах

Головним спеціалістом Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку, та виплати пенсій №1 М.М. Федусенко 10.10.2016 р. було здійснено виїзний прийом в приміщені Райківщинської сільської ради. З метою покращення поінформованості жителів с. Райківщина особливу увагу було приділено роз’ясненню щодо проведення перерахунку пенсій автоматизованим способом з 01.05.2016 року відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік»

Також, Маргарита Миколаївна довела до відома про можливість скористатися «ВЕБ-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України», та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді.

Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

Зустрічі в колективах

 Головним спеціалістомЯготинського відділу з питань призначення, перерахунку, та виплати пенсій№1 Нескороженою Ж.А. 06.10.2016 р. було здійснено виїзний прийом в приміщені ДНЗ «Берізка». Особливу увагу було приділено роз’ясненню щодо проведення перерахунку пенсій автоматизованим способом з 01.05.2016 року відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік»

Також, Жанна Анатоліївна довела до відома про можливість скористатися «ВЕБ-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України», та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді.

Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 13.10.2016 року вже профінансовано  55% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 15,27 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 16 жовтня, поштові відділення забезпечені коштами по 17 жовтня поточного року включно.

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ
ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 07.10.2016 року вже профінансовано 27% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 7,42 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 9 жовтня, поштові відділення забезпечені коштами по 10 жовтня поточного року включно.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 30.09.2016 року вже профінансовано  100% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 27,3 млн.грн. Банківські установи та поштові відділення забезпечені коштами для виплати пенсій за вересень місяць в повному обсязі.

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 23.09.2016 року вже профінансовано  100% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 27,3 млн.грн. Банківські установи та поштові відділення забезпечені коштами для виплати пенсій за вересень місяць в повному обсязі.

 

Короткостроковий план проведення консультаційно-інформаційних заходів комунікації (вересень 2016)

 

п/п

Назва засобу комунікації,  каналу зв’язку, запланованого інформаційного заходу

Виконавці

Термін виконання

Опис заходу, каналу зв’язку, намічені цілі, визначення цільової аудиторії

 

Очікуваний результат

Критерій виконання

1. Планування заходів комунікацій

1.1

Розробити короткостроковий план проведення консультаційно-інформаційних заходів

на жовтень 2016

Шишко В.Б.

Кононенко В.І.

до 30.09.2016

Підготовка проекту наказу

 

 

 

Досягнення системності проведення консультаційно-інформаційних заходів комунікації

Ефективна організація  робочого процесу

Наявність короткострокового плану та відображення у щомісячних звітах про виконання запланованих заходів

1.2.

Надати письмові пропозиції щодо розробки короткострокового плану проведення консультаційно-інформаційних заходів комунікації управління на жовтень з визначенням конкретних заходів, із зазначенням їх змісту, структури і форми, цільової аудиторії, на яку спрямовані ці заходи

 

Шишко В.Б.

Андрусенко Я.В.

Здор Т.С.

Кононенко В.І.

Важка С.М

Вільгоцька Н.М.

Сябро В.В.

до 28.09.2016

 

Обговорення на нараді при першому заступнику начальника управління

Зазначення змісту, форми заходу, цільової аудиторії, охоплення цільової аудиторії, фіксованих термінів виконання, місця та часу проведення, відповідальних виконавців, очікуваних результатів.

 

Визначення конкретних заходів, які будуть проводитись у запланованому місяці

Чітке планування роботи

Наявність пропозицій

2. Здійснення цільових інформаційних заходів

 

2.1.

Забезпечити проведення інформаційного заходу (зустрічі в трудових колективах)

Використати канал звя’зку – інформаційні матеріали, висвітлення на сторінці у соцмережі,на сайті міської ради в розділі управління

Орел Т.О.

 

 

07.09.2016

10-00

 

 

Тема зустрічі: «Легалізація трудових відносин», висвітлення можливостей електронного сервісу ПФУ

Цільова аудиторія – працююче населення, пенсіонери -працівники Яготинська РЦА

Місце проведення – м. Яготин, вул. Незалежності, 98

Підвищення рівня соціальної адаптації та орієнтації працюючого населення

Збільшення кількості користувачів Веб-порталу

Формування позитивної громадської думки про управління

 

Вчасне та якісне проведення заходу, відповідне оформлення

 

 

Забезпечити проведення інформаційного заходу (флешмоб)

 Використати канал звя’зку – – інформаційні матеріали, висвітлення на сторінці у соцмережі, на сайті міської ради в розділі управління 

Малинка О.П.

 

12.09.2016

10-00

 

Тема флешмобу: «Легалізація зар.плати»

Цільова аудиторія – працююче населення, пенсіонери

Кулябівська сільська рада

Місце проведення – с.Кулябівка, вул. Миру, 179

 

Актуальність питання легалізації заробітної плати та необхідність дотримання трудового законодавства.

 

Вчасне та якісне проведення заходу, висвітлення заходу.

 

Забезпечити проведення інформаційного заходу (зустрічі в трудових колективах)

 

Використати канал звя’зку – інформаційні матеріали, висвітлення на сторінці у соцмережі, на сайті міської ради в розділі управління

 

Черненко А.М.

 

16.09.2016

10-00

Тема зустрічі: : «Новини пенсійного законодавства, пенсійне забезпечення», «Впровадження можливостей електронного сервісу -Веб-порталу», «Переваги легальної зайнятості»

Цільова аудиторія –працівники Яготинської ДЮСШ

Місце проведення – м.Яготин,

вул..Шевченка,234

Підвищення   рівня обізнаності  громадян у питаннях  чинного пенсійного законодавства

Збільшення кількості користувачів Веб-порталу

Орієнтація на переваги легальної зайнятості та пенсійного забезпечення

Вчасне та якісне проведення заходу, висвітлення на сторінці у соцмережі, збільшення кількості користувачів Веб-порталу

 

Забезпечити проведення інформаційного заходу (зустрічі в трудових колективах)

 

Використати канал звя’зку – інформаційні матеріали, висвітлення на сторінці у соцмережі, на сайті міської ради в розділі управління

 

Абдула Г.В.

 

 

21.09.2016

 

10.00

Тема зустрічі: «Легалізація трудових відносин», висвітлення можливостей електронного сервісу ПФУ

Цільова аудиторія – працююче населення, пенсіонери -працівники Згурівська гімназія

Місце проведення – смт.Згурівка, вул. Українська, 61

 

 Поінформованість населення про роботу управління, підвищення рівня знань пенсійного законодавства

 

Вчасне та якісне проведення заходу, висвітлення на сторінці у соцмережі, збільшення кількості користувачів Веб-порталу

 

 

Забезпечити проведення інформаційного заходу (зустрічі в трудових колективах)

 

Використати канал звя’зку – інформаційні матеріали, висвітлення на сторінці у соцмережі, на сайті міської ради в розділі управління

 

Шипко Т.Г.

28.09.2016

 

9.30

Тема зустрічі: : «Новини пенсійного законодавства, пенсійне забезпечення», «Впровадження можливостей електронного сервісу -Веб-порталу»

Цільова аудиторія –працівники Згурівського відділення поштового зв’язку

Місце проведення – смт.Згурівка,

вул..Українська,13

 

Збільшення кількості користувачів Веб-порталу

Формування позитивної громадської думки про управління

 

Вчасне та якісне проведення заходу, відповідне оформлення

 

 

 

 1. 2.

 

Провести заняття «Школа майбутнього пенсіонера». Забезпечити наявність інформаційних матеріалів (брошур, листівок) та фотофіксацію.  Використати канал звя’зку – інформаційні матеріали, висвітлення на сторінці у соцмережі, сайті міської ради

 

Шишко В.Б.

Андрусенко Я.В.

Здор Т.С.

Гелевера В.В.

Орел Т.О. – підготовка листів-запрошень

21.09.2016

10-00

Тема уроку: Право виходу на пенсію. Пенсійний вік.

Цільова аудиторія – майбутні пенсіонери та інші зацікавлені

Місце проведення –  приміщення управління, м. Яготин, вул. Шевченка, 235

 

Забезпечення прозорості і відкритості в діяльності управління.

Підвищення   рівня обізнаності  громадян у питаннях  чинного пенсійного законодавства

Вчасне та якісне проведення заходу, висвітлення заходу

Вчасне та якісне проведення заходу, висвітлення заходу

 1. 3.

Організувати інформування осіб за допомогою мобільних та Інтернет-сервісів про діяльність управління

Андрусенко Я.В. - про виготовлення пенсійного посвідчення (мобільні сервіси)

Марчук Н.В. –про стан фінансування (інтернет-сервіси)

Постійно

 

 

щотижнево

Ціль: Подача актуальної, збалансованої, точної інформації

Цільова аудиторія – соціальні верстви населення (пенсіонери) тa інші громадяни

Забезпечення потреби в інформації для орієнтування у соціальних процесах регіону

Формування позитивної громадської думки

Наявність інформації та матеріалів

 

Узгодження проведення заходу

Наявність підтверджуючих матеріалів

 

Наявність звітної інформації

 1. 4

Забезпечення проведення зустрічей за місцем проживання

Використати канал звя’зку – інформаційні матеріали, висвітлення на сторінці у соцмережі, сайті

Кононенко В.І.

Вільгоцька Н.М.

Важка С.М.

Здор Т.С.

При потребі

Ціль: наближення послуг до людей

Цільова аудиторія – пенсіонери з обмеженими можливостями

Місце проведення: за місцем проживання

Доступність отримання послуг та інформації

 

Здійснення заходу, прийняття необхідних документів, заповнення журналу , висвітлення заходу

 1. 5

Здійснення виїзних прийомів громадян в сільських радах («мобільні соціальні офіси»)

Використати канал звя»зку – інформаційні матеріали

Кухарук С.М.

 

12.09.2016.

10.00

Кулябівська сільська рада

 

Ціль: наближення послуг, що надаються управлінням до цільової аудиторії

Цільова аудиторія – пенсіонери , населення, працівники суб’єктів владних повноважень

 

Доступність отримання послуг та інформації, підвищення рівня обізнаності

 

 

Огризько Л.І.

29.09.2016

10.00

c.Гензерівка

 

Проведення заходу, наяність записів у журналі

 1. 6

Проведення зустрічі з представниками підприємств боржників.

 

Використати канал звя’зку – інформаційні матеріали, висвітлення на сторінці у соцмережі

Романько А.Ю.

Гелевера В.В.

 

13.09.2016

15-00

Ціль: наповнення бюджету, погашення заборгованості

Цільова аудиторія – гол.бухгалтери, керівники підприємств

 Місце проведення:

ФОП Скомаровська Л.Г., м.Яготин, вул. Черняхівського, 74

ФОП Кріпак Т.В., м.Яготин, вул.Суворова, 24

ФОП Щебетенко В.В., вул..Трудових резервів,10

 

 

Виконання планових показників, забезпечення прав застрахованих осіб.

 

 

Проведення заходу, визначення шляхів та строків погашення заборгованості, висвітлення проведеного заходу

3. Наповнення сторінки управління на веб-сайті Яготинської міської ради, офіційних сторінках в соціальних мережах

3.1

Забезпечити інформаційне наповнення сторінок та надання оперативних відповідей

Шишко В.Б.

Даник О.М.

щотижнево

Виконання Стратегії розвитку комунікацій Пенсійного фонду України

Висвітлення актуальних питань в діяльності управління, донесення до цільової аудиторії конкретних повідомлень

Наявність сторінок в актуальному режимі

3.2.

Забезпечити підготовку

інформаційних повідомлень, інформаційних заходів управління для розміщення

Начальники

структурних підрозділів

Не менше одного на місяць

Підтримка сторінки в актуальному режимі

Підтримка сторінки в актуальному режимі, забезпечення розповсюдження інформації

 

Наявність заходів, збільшення користувачів Веб-порталу

4.Розвиток Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України

4.1

Забезпечити популяризацію ресурсу серед отримувачів послуг Пенсійного фонду України   (проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній щодо можливостей та переваг Веб-порталу для різних цільових груп):

 • роз’яснення переваг використання ресурсу;
 • розміщення інформаційних повідомлень на сторінці у мережі Facebook;

надання роз’яснень під час зустрічей спеціалістів  із застрахованими особами, молоддю консультування пенсіонерів (під час особистих прийомів, зустрічей за місцем проживання тощо)

Працівники управління

постійно

Популяризація Веб-порталу

 

Цільова аудиторія – основні аудиторії комунікаційної діяльності фонду

Популяризація Веб-порталу, збільшення користувачів,

економія матеріальних ресурсів при наданні відповідей

 

Зазначення у щомісячних звітах виконання заходів з даного напряму

5. Взаємодія з засобами масової інформації

5.1

Забезпечити розміщення інформаційних матеріалів щодо популяризації журналу «Вісник Пенсійного фонду України» та газети «Пенсійний кур’єр» у приміщеннях:

      -    управління;

 • міськвиконкомі, управлінні соціального захисту населення;
 • комунальних установ;
 • відділень банків, які здійснюють виплату пенсій;
 • відділень поштового зв’язку

та під час проведення інформаційних заходів

Працівники управління

постійно

Популяризація газети «Пенсійний кур’єр», збільшення кола читачів

 

 

Ціль заходу: поінформованість цільвих аудиторій комунікаційної діяльності фонду

Обізнаність  читачів в питаннях пенсійного забезпечення

5.2

Забезпечити проведення каналу зв’язку – брифінгу (інтерв’ю)

Коненко В.І.

Важка С.М.

За графіком ЗМІ на протязі місяця

Тема: «Пенсійне забезпечення внутрішньо-переміщених осіб»

Цільова аудиторія – пенсіонери

 

Висвітлення інформації, обізнаність цільвої аудиторії

 

Проведення зазначеного заходу, висвітлення за допомогою інтернет-ресурсу

6. Вивчення громадської думки

6.1

Забезпечити проведення анкетування населення щодо вивчення громадської думки про діяльність управління

Андрусенко Я.В.

Здор Т.С.

19-23.09

Ціль: забезпечення додаткового контролю за роботою управління

Цільова аудиторія – основні цільві аудиторії комуніка-ційної діяльності фонду

Аналіз громадської думки про діяльність управління

 Наявність анкет опитування

 

 

Легалізація заробітної плати

12.09.2016р працівники Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області провели флешмоб з колективом Кулябівської сільської ради в с.Кулябівка Яготинського району з метою звернення уваги громадськості на проблему легалізації заробітної плати, зайнятості населення та офіційного працевлаштування.

 

Зустрічі в колективах

            07.09.2016 завідувач сектору персоналу та організаційно–інформаційної роботи Орел Т.О. провела зустріч у трудовому колективі Яготинської РЦА. Під час зустрічі було надано роз’яснення щодо добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення.  Тетяна Олексіївна звернула увагу слухачів про можливость скористатися послугами веб-порталу ПФУ, про актуальність питання легальної заробітної плати. Всім запитувачам було надано ґрунтовні відповіді.

 

16.09.2016 головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно–інформаційної роботи Черненко А.М. провела зустріч у трудовому колективі Яготинської ДЮСШ. Під час спілкування із працівниками були обговорені питання щодо розвитку системи пенсійного забезпечення в Україні, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення.  Алла Михайлівна  розповіла про можливості, які доступні при реєстрації на веб-порталі  ПФУ, про актуальність питання легалізації заробітної плати та про необхідність дотримання трудового законодавства.

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку,  та виплати  пенсій №1 Кухарук С.М. 12.09.2016 р. провела зустріч з трудовим колективом Кулябівської сільської ради. Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». З метою покращення поінформованості колективу особливу увагу було приділено роз’ясненню Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення».

Також, довела до відома про можливість скористатися «Веб-порталом електронних послуг» Пенсійного фонду України, та послугами,  які  можливо  отримати  в електронному вигляді. Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 16.09.2016 року вже профінансовано  63,3% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 17,4 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 18 вересня, поштові відділення забезпечені коштами по 19 вересня поточного року включно.

 

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246, Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, проведених відповідно до наказу управління від 25.08.2016 № 154 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

Посада

Прізвище, ім'я та по батькові кандидата

Результати (загальна сума балів)

Примітка

Завідувач сектору ведення електронних реєстрів, підтримки адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Красюк

Людмила

Миколаївна

33

Переможець конкурсу

 

Єдиний кандидат на посаду.

 

            Додатково повідомляємо, що на посаду заступника начальника управління кандидатів не було.

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних порсад

Державної службови Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

 

 

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса

Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія

Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби

Кінцевий термін прийняття докуметів

Основні вимоги до кандидатів

Контактний телефон

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області;

07700

Київська область

м.Яготин

вул.Шевченка,235

Головний спеціаліст сектору платежів до пенсійної системи та контрольно – перевірочної роботи

09.09.2016

08.10.2016

Вища економічна освіта

 

 

(04575)55801

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області;

07700

Київська область

м.Яготин

вул.Шевченка,235

Начальник Яготинського відділу з питань приз-начення, перерахунку та виплати пенсій №1

09.09.2016

08.10.2016

Вища юридична освіта,

 

досвід роботи від 1-го року.

(04575)55801

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області;

07700

Київська область

м.Яготин

вул.Шевченка,235

Головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного сектору

09.09.2016

08.10.2016

Вища юридична освіта,

 

досвід роботи від 1-го року.

(04575)55801

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 09.09.2016 року вже профінансовано  35,9% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 9,87 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 11 вересня, поштові відділення забезпечені коштами по 12 вересня поточного року включно.

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій. Станом на 02.09.2016 року вже профінансовано  9,8% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить  2,69 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 4 вересня, поштові відділення забезпечені коштами по 6 вересня поточного року включно.

Заступник начальникавідділу з питань призначення, перерахунку, та виплати пенсій№1 Кононенко В.І. 31.08.2016 р. провела зустріч зтрудовим колективом Яготинської ЗОШ I-IIIст. №1. Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». З метою покращення поінформованості вчителів особливу увагу було приділено роз’ясненню Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення».

Також, Віта Іванівна довела до відома про можливість скористатися «Веб-порталом електронних послуг» Пенсійного фонду України, та послугами,  які  можливо  отримати  в електронному вигляді.
           Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

23.08.2016р. в м. Яготині відбулися святкові заходи з нагоди Дня Державного прапора України. Найбільш приємним для Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області стало вручення на головній сцені від керівників Яготинського району почесної грамоти головному спеціалісту сектору платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи – Лапченко Ірині Василівні. Дана почесна грамота приурочена до 25 річниці з Дня Незалежності України та вручалася кращим із кращих представників трудової Яготинщини, завдяки відданій праці яких район має гарні здобутки на фоні області.

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій, і станом на 26.08.2016 року вже профінансовано  100% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить  27,33 млн.грн. Банківські установи та поштові відділення забезпечені коштами для фінансування пенсій за серпень місяць в повному обсязі.

Головний спеціаліст бюджетно-фінансового сектору Марчук Анастасія Віталіївна 23.08.2016 р. провела зустріч зтрудовим колективом Аптеки «Калина» в м. Яготині. Під час зустрічі було надано роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Ще було звернено увагу слухачів на перевагу отримання легальної заробітної плати.

Також, Анастасія довела до відома про можливість скористатися Веб-порталом Пенсійного фонду України, та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді.
Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

 

22.07.2016 головний спеціаліст Яготинського сектору обслуговування громадян Ухань А.М. провела зустріч з колективом Сотниківської сільської ради  Яготинського району Київської області. Під час зустрічі було надано роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Ще було звернено увагу слухачів на перевагу отримання легальної заробітної плати.

Також, Антоніна Миколаївна довела до відома про можливість скористатися Веб-порталом Пенсійного фонду України, та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді.

Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

 

 Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій, і станом на 19.08.2016 року вже профінансовано  78% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить  21,45 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 21 серпня та поштові відділення по 22 серпня поточного року включно.

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій, і станом на 12.08.2016 року вже профінансовано 47,6 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить  13,1 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 14 серпня та поштові відділення по 15 серпня поточного року включно.

 

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246, Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, проведених відповідно до наказу управління від 11.07.2016 № 121 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

Посада

Прізвище, ім'я та по батькові кандидата

Результати (загальна сума балів)

Примітка

Головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій № 2

Фаль

Каміла Юріївна

36

Переможець конкурсу

Головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій № 1

Дубик

Наталія Василівна

34

Переможець конкурсу

Головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій № 1

Чернишова

Тетяна Іванівна

30

Переможець конкурсу

            Додатково повідомляємо, що другий за результатами конкурсу кандидат на зайняття вакантних посад державної служби, відсутній.

 

Начальник управління                                                                           В.С. Шмигановський

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій, і станом на 05.08.2016 року вже профінансовано  18% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить  4,98 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 7 серпня та поштові відділення по 8 серпня поточного року включно.

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій, і станом на 29.07.2016 року вже профінансовано  100% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 27,08 млн.грн. Банківські установи та поштові відділення забезпечені коштами для фінансування пенсій за липень місяць в повному обсязі.

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних порсад

Державної службови Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

 

 

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса

Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія

Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби

Кінцевий термін прийняття докуметів

Основні вимоги до кандидатів

Контактний телефон

1

2

3

4

5

6

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області;

07700

Київська область

м.Яготин

вул.Шевченка,235

 

Головний спеціаліст Яготинського сектору обслуговування громадян

28.07.2016

27.08.2016

Вища юридична або економічна освіта,

 

 

(04575)55801

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області;

07700

Київська область

м.Яготин

вул.Шевченка,235

 

Завідувач Згурівського сектору обслуговування громадян

28.07.2016

27.08.2016

Вища юридична або економічна освіта,

 

досвід роботи від 1-го року.

(04575)55801

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області;

07700

Київська область

м.Яготин

вул.Шевченка,235

 

Завідувач юридичного сектору

28.07.2016

27.08.2016

Вища юридична освіта,

 

досвід роботи від 1-го року.

(04575)55801

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій, і станом на 22.07.2016 року вже профінансовано  96% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 26,39 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 24 липня та поштові відділення по 25 липня поточного року включно.

 

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування банківських установ та поштових відділень щомісяця згідно графіку виплати пенсій, і станом на 15.07.2016 року вже профінансовано  55% пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 15,05 млн.грн. Банківські установи забезпечені коштами по 17 липня та поштові відділення по 18 липня поточного року включно.

 

 

Інформація для внутрішньо переміщених осіб

  

Куди необхідно звертатися пенсіонерам, які переселилися з Донецької та Луганської областей для продовження виплати пенсії за місцем фактичного перебування (проживання) та які для цього документи необхідно надати?

Перше, що необхідно зробити, стати на облік як внутрішньо переміщена особа в місцевому управлінні соціального захисту населення за місцем перебування та отримати відповідну довідку.

Друге - після отримання довідки для продовження виплати пенсії за новим місцем проживання, необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі (місті, районі у місті), де пенсіонер зареєстрований як внутрішньо переміщена особа та фактично перебуває(проживає).

До органу Пенсійного фонду України внутрішньо переміщена особа має надати заяву про запит пенсійної справи та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу пенсіонера (паспорта, пенсійного посвідчення), а також копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності) та заява про перерахування пенсії на рахунок в АТ «Ощадбанк».

Орган Пенсійного фонду України складає та направляє до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення списки осіб, які звернулись за призначенням (відновленням) пенсій для розгляду на Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утворених районними, районними у мм. Києві і Севастополі держадміністраціями, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі утворення) рад.

Орган Пенсійного фонду України призначає (відновлює) пенсію тільки на підставі рішення Комісії.

 

Якщо пенсіонер з 2014 року отримував пенсію на підконтрольній території, чи потрібно йому надати до управлінняПенсійного фонду довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи?

 

Такому пенсіонеру виплата пенсії проводилась до 01.02.2015 без надання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Для поновлення виплати пенсії, припиненої з 01.02.2015 у зв’язку з відсутністю реєстрації як внутрішньо переміщена особа, пенсіонер має обов’язково звернутись до територіального органу соціального захисту населення та отримати довідку про взяття на облік внутрішньопереміщеної особи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509.

 

 

 

 

 

 

Як здійснюється виплата пенсій після прийняття рішення про їх відновлення або призначення ?

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.08.2015 № 615, уповноваженим банком, що здійснює виплату пенсій, призначених внутрішньо переміщеним особам, є АТ «Ощадбанк». Виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам здійснюється шляхом зарахування коштів на платіжну картку Ощадбанку, що видається пенсіонеру за умови надання ним відповідного пакету документів, в тому тчислі, що підтверджують особу та її статус, до відділення Ощадбанку за місцем реєстрації.

Внутрішньо переміщеним особам, які отримують пенсії через підприємства поштового зв’язку або установи інших банків, необхідно відкрити рахунок для виплати пенсії в АТ «Ощадбанк» та надати до органу Пенсійного фонду, де вони знаходяться на обліку, заяву про зарахування пенсії на цей рахунок.

Таку заяву можливо залишити у банку, співробітники якого передадуть її до органу Фонду.

Крім того, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2016 № 167 для ідентифікації одержувачів соціальних виплат, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм соціальних виплат здійснюється емісія платіжних карток із зазначеннямна них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису. Для одержувачів пенсій така картка одночасно є пенсійним посвідченням.

Для оформлення платіжної картки, яка є пенсійним посвідченням, внутрішньо переміщеній особі слід звернутись до управління Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку із документами, що посвідчують особу, довідкою про взяття на обліку внутрішньопереміщеної особи, фотокарткою та засвідчити в органі Фонду відповідну заяву.

 

 Чи можливе переведення виплати пенсії на підконтрольну територію за зверненням родичів пенсіонера або за довіреністю?

 

 Ні, заява про запит пенсійної справи за новим місцем проживання подається пенсіонером особисто до органу, що призначає пенсію, за новим місцем проживання (реєстрації).

Це передбачено пунктом 1.5 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22-1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.12.2005 за № 1566/11846.

 

 

 

 

 

 Який порядок виплати допомоги на поховання пенсіонерів, які перебували на обліку в управліннях Пенсійного фондуУкраїни на тимчасово окупованій території України або в районі проведення антитерористичної операції?

 

Якщо померлий пенсіонер на час смерті не перебував на обліку в управлінні Пенсійного фонду України на підконтрольній території, виплату допомоги на поховання та недоотриманої пенсії померлого здійснює управління Пенсійного фонду України на території, контрольованій українською владою, до якого звернулися особи, які мають право на отримання таких виплат відповідно до законодавства.

До заяви про виплату допомоги на поховання необхідно надати витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть, виданий територіальним органом Міністерства юстиції України у порядку, визначеному чинним законодавством щодо проведення державної реєстрації смерті, а також документи, що підтверджують статус заявника.

 

 

Як  підтвердити переселенцям факт звільнення з роботи для виплати пенсії в повному об’ємі. 

Особи, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, не завжди мають можливість надати трудову книжку з записами про звільнення з роботи у період проведення антитерористичної операції.

Для зазначених осіб статус «непрацюючий» можливо визначити на підставі особистої заяви довільної форми із зазначенням дати, з якої особа не працює, та пояснення обставин, у зв’язку з якими не може внести запис в трудову книжку чи надати оригінал  трудової книжки. Орган Пенсійного фонду України перевіряє індивідуальні відомості про застраховану особу щодо наявності інформації про сплату страхових внесків, відсутність в  Державному єдиному реєстрі інформації про державну реєстрацію фізичної особи – підприємця.

У разі виявлення в подальшому факту роботи особи або інформації про іншу дату звільнення з роботи, утримання надміру виплачених сум пенсії вирішується відповідно до статті 50 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад

державної служби Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

 

 

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса

Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія

Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби

Кінцевий термін прийняття докуметів

Основні вимоги до кандидатів

Контактний телефон

1

2

3

4

5

6

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області;

07700

Київська область

м.Яготин

вул.Шевченка,235

 

Головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1

11.07.2016

11.08.2016

Вища юридична освіта,

 

досвід роботи від 1-го року.

(04575)55801

Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області;

07700

Київська область

м.Яготин

вул.Шевченка,235

 

Головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2

11.07.2016

11.08.2016

Вища юридична освіта,

 

досвід роботи від 1-го року.

(04575)55801

- 27.05.2016р в НВК№3 за участю  працівників Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області було проведено флешмоб з метою звернення уваги громадськості на проблему легалізації заробітної плати, зайнятості населення та офіційного працевлаштування

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 Яготинське обєднане управління Пенсійного фонду України Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 

-         завідувача юридичним сектором

 

Вимоги до конкурсантів:

 

-         повна вища юридична  освіта;

-         знання української ділової мови;

-         робота з  персональним комп’ютером;

-         стаж за фахом не менше 1 року

 

-         головного спеціаліста Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1

 

Вимоги до конкурсантів:

 

-         повна вища юридична  освіта;

-         знання української ділової мови;

-         робота з  персональним комп’ютером;

 

Заяви на участь в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів  з дня опублікування оголошення про конкурс.

Додаткову інформацію можна отримати  у начальника відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи  каб. № 8, тел. 5-58-01

 

Кандидати для участі в конкурсі надають:

 

 1. Копію пеаспорта громадянина України.
 2. Письмову заяву про участь у конкурсі.
 3. Заяву про не застосування заборон  визначених ч.3.4 ст.1

     ЗУ «Про очищення влади»

 1. Копію документа про освіту.
 2. Особова картка  П-2.
 3. Декларація за 2015 рік.

 

 

                                                              

 

 

12.05.2016 року відбулася зустріч головного спеціаліста відділу прийому громадян Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області Величко Г.В. з колективом Яготинського НВК №3. Основною темою зустрічі було питання запровадження другого рівня пенсійної системи України – накопичувальної та основні аспекти комплексної пенсійної реформи, які передбачено в проекті Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Обговорювалися також питання зайнятості населення, легалізації заробітної плати та можливості добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Також, було повідомлено про надання електронних послуг на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Заступником начальника Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку, та виплати пенсій №1 Кононенко В.І. 05.05.2016 р. було здійснено виїзний прийом в приміщені Червонівської сільської ради. З метою покращення поінформованості жителів с. Червоне особливу увагу було приділено роз’ясненню щодо проведення перерахунку пенсій автоматизованим способом з 01.05.2016 року відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік»

Також, Віта Іванівна довела до відома про можливість скористатися Веб-порталом Пенсійного фонду України, та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді.
Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

     У зв'язку з об'єднанням УПФУ в Яготинському районі та УПФУ у Згурівському районі в Яготинське о'єднане управління Пенсійного фонду України Київської області, слід змінити в Картці установи програмного забезпечення для здачі звітності коди управлінь Пенсійного фонду з 10245 (Яготин) та 10105 (Згурівка) на код 10415 (Яготинське о'єднане управління Пенсійного фонду України Київської області).

 

Пенсійний фонд повідомляє…

 

            Про внесення змін до статті 40 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

 

15 квітня 2016 року набув чинності Закон України від 26.03.2016 № 1043-VІІІ “Про внесення змін до статті 40 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії” (далі  - Закон 1043).

З урахуванням внесених змін для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.

Враховуючи вищевикладене, починаючи з 15.04.2016 за бажанням пенсіонера, у разі доцільності, обчислення пенсії може здійснюватись в тому числі з урахуванням заробітку за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд незалежно від перерв по 30.06.2000 року – за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами.

Перерахунок призначеної пенсії буде проведений на підставі поданих заяв з урахуванням термінів, визначених статтею 45 Закону. Перерахунок проводиться не раніше дати набрання чинності Законом 1043, тобто з 15.04.2016 р.

 

   Додаткову інформацію можна отримати на особистому прийомі або за телефоном 5-40-47 та телефоном «Гарячої лінії»  5-65-56.

З ТУРБОТОЮ ТА ПОВАГОЮ

На сьогоднішній день на території Яготинського та Згурівського  районів проживає понад 17 тисяч літніх людей, у тому числі 1807 ветеранів війни. Із них 192 інвалідів війни та 135 учасників бойових дій та осіб, прирівняних до учасників бойових дій. Крім того, проживають 1480 учасників війни та прирівняних до них категорій.

Для Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області це не просто статистика. За кожною цифрою – долі конкретних людей з їхніми проблемами і радощами. Кожен потребує уваги, розраховує на допомогу від держави. Тож обов’язок пенсійної служби – виправдати їхні сподівання, зміцнити довіру до влади та впевненість у соціальній захищеності.

Саме з цією метою та з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні представники Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України відвідали  11 інвалідів війни Iгрупи.

В ході зустрічей спеціалісти управління привітали ветеранів з наступаючим святом та вручили продуктові набори, які були зібрані коштом працівників управління, надали роз’яснення щодо механізму визначення розміру одержуваної пенсії, її складових та перспективи збільшення пенсійних виплат з 01.05.2016 року.

Працівники управління знають багатьох ветеранів особисто, проводять індивідуальні виїзди за місцем проживання ветеранів-інвалідів, учасників бойових дій, постійно консультують у телефонному режимі тих, завдяки кому над нами мирне небо, тих, чию юність обпалила нещадна війна.

І надалі управлінням  буде робитись все можливе для поліпшення соціального обслуговування ветеранів війни та праці.

           19.04.2016 року відбулася зустріч головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області Гелевера В.В. з колективом Яготинського НВК №2. Основною темою зустрічі було питання запровадження другого рівня пенсійної системи України – накопичувальної та основні аспекти комплексної пенсійної реформи, які передбачено в проекті Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Обговорювалися також питання зайнятості населення, легалізації заробітної плати та можливості добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Також, було повідомлено про надання електронних послуг на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Інформація про роботу управління

 

 • 22.04.2016 відбулося спільне засідання представників управління Пенсійного фонду України, податкової інспекції, державної виконавчої служби. Основне питання порядку денного: Організація спільної роботи по наповненню бюджету Пенсійного фонду України та погашенню заборгованості по єдиному соціальному внеску. За результатами засідання прийнято відповідні рішення, визначено подальші напрямки спільної роботи по погашенню заборгованості та наповненню бюджету.
 • 27.04.2016 на виконання протокольного рішення робочої групи представників управління Пенсійного фонду України, податкової інспекції, державної виконавчої служби та з метою наповнення бюджету в тому числі за рахунок погашення заборгованості, здійснено спільний рейд до підприємства-боржника ПАТ «Яготинський завод продтоварів». На сьогодні підприємство має найбільшу заборгованість в районі зі сплати єдиного соціального внеску. Відбулася розмова з керівником підприємства. До керівника вкотре доведено про наслідки ухилення від сплати заборгованості: втрата страхового стажу для найманих працівників при призначенні пенсії, одержанні допомоги по безробіттю, про розміри фінансових санкцій. В результаті спілкування керівник пообіцяв частково погасити заборгованість на протязі травня місяця.

 

Зустрічі з учасниками АТО

18.04.2016 – Перший заступник начальника Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Шишко Валентина Борисівна та головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Здор Тетяна Степанівна провели зустріч з бійцем 23  бригади реактивної артилерії «Ураган» Панасенко Андрієм Геннадійовичем, який протягом довгого часу приймав участь у бойових діях в районі проведення антитерористичної операції, а саме у таких гарячих населених пунктах як Сватово, Старогірськ та  Старобільськ. Спеціалістом було надано роз’яснення діючого законодавства, що стосується учасників бойових дій.

Учасники АТО

    

     11 квітня 2016 року відбулася зустріч головного спеціаліста Яготинського відділу обслуговування громадян Величко Г.В. з учасником АТО Кудравцем Олександром Гнатовичем,   який проживає в м. Яготин.

     В ході зустрічі Кудравець О.Г. надав посвідчення УБД для встановлення надбавки до пенсії та отримав консультацію по перерахунку пенсії згідно норм чинного законодавства.

Учасники АТО

 

  21 березня 2016 року відбулася зустріч начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Здольник Т.А. з учасником АТО Дорошенком Сергієм Олександровичем,  27.04.1974 р.н, який проживає в с. Фарбоване.

  В ході зустрічі Дорошенка С.О. було проінформовано про норми чинного законодавства щодо призначення пенсій учасникам бойових дій.

Зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

 

 

   26 квітня 2016 року Україна буде відзначати 30-ту річницю дня пам’яті Чорнобильської трагедії.

   Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області з повагою та увагою ставиться до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. На обліку в управлінні знаходяться 954 ліквідатора та потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС.

   Напередодні трагічної річниці відбулася зустріч працівників управління: заступника начальника Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 та головного спеціаліста Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2 з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС на чолі з головою Яготинської районної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Юрченком Миколою Миколайовичем – одним із перших хто приймав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС. На той час Юрченко М.М. працював водієм Яготинського автопарку. У ході зустрічі було обговорено Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо соціального захисту постраждалих осіб», який 17 березня 2016 року ухвалила Верховна Рада України та 22 березня 2016 року направлено на підпис Президенту України. Також присутні мали змогу задавати питання, що їх цікавили. Ніяких нарікань з боку пенсіонерів, щодо своєчасності виплати пенсій, не було.

   Працівниками Яготинського об’єднаного управління завжди приділяється значна увага і невідкладно надається допомога пенсіонерам даної категорії.

 

Зустріч з учасниками АТО

 

     09 березня 2016 року відбулася зустріч головного спеціаліста відділу обслуговування громадян Андрусенко Я.В. з учасником АТО Мареком Ігорем Анатолійовичем,  17.03.1972 р.н, який проживає в с. Червоне.

     В ході зустрічі Мареку І.А. було видано пенсійне посвідчення та повідомлено про розмір призначеної пенсії по інвалідності згідно ЗУ «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців».

Об’єднання управлінь

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 року № 1055 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» шляхом злиття Управління Пенсійного фонду України в Яготинському районі Київської області та управління Пенсійного фонду України в Згурівському районі Київської області з 01 квітня 2016 розпочало діяльність Яготинське обєднане управління Пенсійного фонду України Київської області на чолі з керівником управління Шмигановським Василем Степановичом, який призначений наказом Пенсійного фонду України від 24.03.2016 року № 282-о

Режим роботи управління:
Понеділок- четвер з 8.00 – 17.00
Пятниця з 08.00 – 15.45.
Перерва на обідн 12.00 – 12.45
Субота – відповідно до графіка чергування.

          01 квітня 2016 року  Яготинським об′єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області відкрито поточні рахунки в філії - Головне управління по м.Києву та Київській області АТ «Ощадбанк» (МФО 322669):

 

-          №25603314231676 (ПЕНС.ВИПЛ),

-          №25603303231676 (ЄД.ПОД),

-          №25605301231676 (ПЕНС.СРАХ),

-          №25604313231676 (СТР.ВН.1%-5%),

-          №25605312231676 (СТР.ВН. 4%,32%),

-          №25600306231676 (ХОЗ.),

-          №25650301231676) (ЧАЕС),

-          №25659302231676) (СТР.ВН.) у гривні.

Виїздний прийом громадян

07.04.2016 – Начальником Згурівського відділу обслуговування громадян Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Тимченко О. В. проведено виїзний прийом громадян в с. Нова Олександрівка. Основною темою зустрічі було питання запровадження другого рівня пенсійної системи України – накопичувальної та основні аспекти комплексної пенсійної реформи, які передбачено в проекті Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Обговорювалися також питання зайнятості населення, легалізації заробітної плати та можливості добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Зустріч з учасниками АТО

05.04.2016 – начальник Згурівського відділу обслуговування громадян Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Тимченко О. В. провела зустріч з бійцем 72  окремої механізованої бригади Нелеп Іваном Степановичем, який протягом року приймав участь у бойових діях в районі проведення антитерористичної операції, а саме у таких гарячих населених пунктах як Старогнатівка, Новогнатівка та  Сонцеве. Ольгою Василівною було надано роз’яснення діючого законодавства, що стосується учасників бойових дій.

Зустрічі в колективах

19.02.2016 року відбулася зустріч начальника відділу платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи управління Пенсійного фонду України в Яготинському районі Київської області Малинки О.П.  з працівниками Яготинського підприємства по обслуговуванню вуличного освітлення «Міськсвітло». Основною темою зустрічі було питання запровадження другого рівня пенсійної системи України – накопичувальної та основні аспекти комплексної пенсійної реформи, які передбачено в проекті Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Обговорювалися також питання зайнятості населення, легалізації заробітної плати та можливості добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

ВИЇЗДНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В С. ФАРБОВАНЕ

 

18 лютого 2016 року заступник начальника управління ПФУ в Яготинському районі Ткачук А.П. здійснила виїзний прийом та зустріч за місцем проживання громадян в с. Фарбоване.

Під час зустрічі надано роз’яснення про зміни, які відбулися у пенсійному законодавстві з 01.01.2016 р.

Алла Павлівна зазначила, що з 01.01.2016 р. запрацювала нова система обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій та розповіла присутнім про роботу веб-порталу електронних послуг, які надаються Пенсійним фондом України.

Більшість запитань  стосувались умов призначення пенсій, проведення перерахунку пенсій у разі звільнення з роботи, відшкодування виплат по пільговим пенсіям.

Також, Ткачук А.П. поцікавилася у пенсіонерів своєчасністю доставки пенсійних виплат.

11.02.2016 року  відбулася нарада за підсумками роботи управління  в 2015 році.

 

            На нараді були присутні: Фатхутдінов В.Г. – начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області; Ткачук А.П. заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Яготинському районі Київської області, Рудніцька О.І. – перший заступник голови Яготинської районної державної адмістрації, Жовтун О.І. начальник ДВС управління юстиції в Яготинському районі.

         Були розглянуті питання про стан виконання палну власних надходжень, погашення заборгованості до бюджету  Пенсійного фонду, про пенсійне забезпечення та про стан організації контрольно-перевірочної роботи за нарахуванням та сплатою платежів в управлінні та проведення контролю за цільовим використанням коштів, в тому числі поштовими відділенням та банківськими установами.

102,5 %  від плану  1211,03 тис.грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року власні надходження збільшились  на 361,8 тис.грн., або на 141,2%.

Щодо виконання плану ЄСВ + страхові внески за 2015 рік надійшло 98076,4 тис.грн., або 96,7% від плану 101432,82 тис.грн. ( недоотримано 3356,42тис.грн.) Порівняно з відповідним періодом минулого року власні надходження збільшились на 10744,39 тис.грн., або на 112,3%. Недоїмка із сплати страхових внесків на загальнообов’язкове     державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду становить 64,9 тис.грн. по 12боржниках в т.ч. борг по страхових внесках 50,1 тис.грн та фінсанкціях 14,8 тис.грн. В порівнянні з початком року загальний борг зменшився на 80,3тис.грн., або 223,7 %, кількість на 2 боржника. (Найбільший боржник ТОВ «Цегельний завод»).

        Вся сума боргу передана на виконання до відділу державної виконавчої служби.

Подано матеріали по 70 боржниках до робочої групи при райдержадміністрації з питань погашення заборгованості, проведено 9 засідань, заслухано 30 боржників. Відбулося  5 колегії при РДА на яких розглядалися питання., що стосуються проблем фонду: погашення заборгованості, наповнення бюджету, легалізація та зайнятість населення            

Управління проводить нарахування та виплату пенсій 11988 пенсіонеру, що на 168 чол. менше ніж за аналогічний період 2014 року.

 Середній розмір пенсії, станом на 01.01.2016 року, становить 1490,86 грн., що в свою чергу на  112,04 грн. більше ніж  станом на 01.01.2015 р. (1378,82 грн.).

На протязі  2015 року було призначено 411 нову пенсійну справу (довідково: померло за цей же період 627 пенсіонерів), проведено перерахунків з добавленням стажу та з більшого заробітку по 548 п/с, поставлено на облік 137 отриманих з інших районів пенсійних справ, проведено перерахунків з інших причин -3309 п/с. Оформлено 627 разових доручень на виплату допомоги на поховання на загальну суму 1898059,31 грн. –  це на 22 допомоги більше ніж за аналогічний період 2014 року., та 223 разових доручень на виплату недоотриманої пенсії за померлих пенсіонерів, на загальну суму 304241,66 грн. – це на 2 доручення менше ніж за  аналогічний період 2014 року.

До управління звернулися переселенці з Донецької, Луганської областей та АР Крим 216 осіб:- з  Автономної Республіки Крим – 5 осіб; з Луганської області – 83 особи;з Донецької області - 128 осіб.

Було проведено 48 виїзних прийомів, на яких було прийнято 221 громадян, та 34 зустрічей в трудових колективах, на яких були присутні 254 громадян,  прийом громадян проводився начальниками відділів та спеціалістами управління.

На сторінках газети «Яготинські вісті» за 2015 рік було надруковано 22 статті , та розміщено 77 заміток  на веб- сторінці  управління.

             Вперше вже в грудні 2015 року, проведено фінансування січневих пенсій 2016 року. Це дало можливість пенсіонерам отримати виплати напередодні новорічних свят.

У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму з 949 грн. до 1074 грн. з 01 вересня 2015 року на 13 % (125грн.) зросла сума підвищень для пенсіонерів, що отримували виплати у мінімальному розмірі. Кількість громадян

У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму з 949 грн. до 1074 грн. з 1 вересня, на 13% (125грн.) зросла сума підвищень для пенсіонерів,що отримували виплати у мінімальному розмірі. Кількість громадян, яким здійснювались перерахування пенсій сягнула 11408тисяч осіб. Загалом,середнє збільшення пенсійної виплати склало  89,8 грн.

Сьогодні загальна кількість пенсіонерів сягає 11912 осіб.

Також, управлінням здійснюється призначення та виплата пенсій за новою системою обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. Головними перевагами централізованої системи призначення та виплати пенсій є запровадження автоматизованої обробки даних і документів, що забезпечує максимальну доступність громадян до послуг, які надає Фонд, незалежно від місця їхнього проживання, надання послуг без необхідності безпосереднього звернення до органів Фонду, мінімізації часу обслуговування, а також максимального уникнення людського фактору під час призначення пенсій, зокрема, корупційних ризиків. Управління вже працює по новій програмі призначення пенсій.

Розпочато удосконалення структури органів Пенсійного фонду шляхом об’єднання окремих районних управлінь. Мета оптимізації – покращення якості управління в пенсійній системі, зменшення адміністративно-управліннського персоналу та адмінвидатків. Реорганізація не торкатиметься скорочення спеціалістів, які зайняті наданням послуг.

        Фатхутдінов В.Г. наголосив на продовженні проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи, акцентувавши увагу громадян на роз’ясненні проведення оптимізації структури Пенсійного фонду шляхом їх об’єднання, про переваги створення централізованої системи призначення та виплати пенсій на базі електронної пенсійної справи, про створення нових методів прийому громадян за принципами «бек офіс» та «фронт – офіс».

        ТакожФатхутдінов В.Г. наголосив на правильності умов зберігання пенсійних справ, про дотримання контролю за рухом пенсійних справ в управлінні (обмежений доступ до архіву, ведення журналу), та нагадав про необхідність постійного підвищення рівня знань спеціалістів управління шляхом проведення навчання у відділах та самоосвіти.

 

Зустрічі в колективах

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1  Федусенко М.М. 11.02.2016 р. провела зустріч з трудовим колективом ВАТ «ПМК-15». Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». З метою покращення поінформованості жителів с. Супоївка особливу увагу було приділено роз’ясненню Закону «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет на 2015 рік»

Також, Маргарита Миколаївна довела до відома про можливість скористатися Веб-порталом Пенсійного фонду України, та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді. Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

Зустрічі в колективах

Головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи Сабалдаш Н.Г. 28.01.2016 р. провела зустріч з трудовим колективом ТОВ «Яготинська друкарня». Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». З метою покращення поінформованості жителів с. Супоївка особливу увагу було приділено роз’ясненню Закону «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет на 2015 рік»

Також, Наталія Григорівна довела до відома про можливість скористатися Веб-порталом Пенсійного фонду України, та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді. Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

     Пенсійний фонд повідомляє…

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 року № 1055
“Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України” передбачено проведення оптимізації структури окремих районних управлінь Фонду шляхом їх об'єднання.

Пенсійним фондом України неодноразово наголошувалось, що таке об’єднання є суто організаційним і його мета – покращити якість управління в пенсійній системі. Мова не йде про ліквідацію органів Пенсійного фонду в районах та містах. Фахівці з питань пенсійного забезпечення працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, залах обслуговування, кабінетах, як і до об’єднання.

Головною одиницею обслуговування громадянина стає точка надання послуг (фронт-офіс), яка розташована не тільки за місцем знаходження управління Пенсійного фонду, а і в центрах територіальних громад. Об'єднання двох або трьох окремих районних управлінь в одну юридичну особу не тільки не зменшить, а навпаки, збільшить доступність пенсійних послуг. Зміст і якість цих послуг  залежить, перш за все, від кваліфікації спеціалістів та їх доступності, а не від статусу установи.

Об’єднання кількох управлінь в одне не тягне за собою скорочення спеціалістів, які зайняті наданням послуг. Оптимізовано буде керівний склад. Для отримання сервісу не потрібно буде збирати візи та погодження. Всі послуги надасть спеціаліст, до якого звернулись за допомогою.

Водночас до Пенсійного фонду України надходять звернення та з'являються інформаційні повідомлення в засобах масової інформації, які мають відверто провокаційний характер та вводять громадськість в оману щодо можливого припинення роботи Пенсійних фондів в окремих районах, начебто необхідність для пенсіонерів їздити до інших районів за отриманням послуг.

Зустрічі в колективах

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку, та виплати пенсій №1 Кухарук С.М. 24.12.2015 р. провела зустріч з трудовим колективом ТОВ «Яготинводексплуатація». Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». З метою покращення поінформованості жителів с. Супоївка особливу увагу було приділено роз’ясненню Закону «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет на 2015 рік»

Також, Світлана Миколаївна довела до відома про можливість скористатися Веб-порталом, Пенсійного фонду України, та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді.Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

Зустрічі в колективах

04.12.2015 начальник відділу обслуговування громадян Пустова А.Б. провела зустріч з трудовим колективом відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації. Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року; про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Крім цього, Алла Борисівна,  нагадала  про  роботу  Веб-порталу Пенсійного фонду України   та   можливість   скористатись   послугами   в  електронному  вигляді,  та  надала відповіді  щодо  питань  про  роз’яснення  закону  «Про  внесення  змін до Закону України «Про державний бюджет на 2015 рік».

Зустрічі в колективах

26.11.2015 головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2 Гомольська Л.В. провела зустріч з працівниками «Правекс-банку». Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року; про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Крім цього, Лариса Василівна,  нагадала  про  роботу  Веб-порталу Пенсійного фонду України   та   можливість   скористатись   послугами   в  електронному  вигляді,  та  надала відповіді  щодо  питань  про  роз’яснення  закону  «Про  внесення  змін до Закону України «Про державний бюджет на 2015 рік».

Зустрічі в колективах 

19.11.2015 головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем Даник О.М. провів зустріч з трудовим колективом АЗС «КЛО». Під час зустрічі надав роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року; про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Крім цього, Олександр Миколайович,  нагадав  про  роботу  Веб-порталу Пенсійного фонду України   та   можливість   скористатись   послугами   в  електронному  вигляді,  та  надав відповіді  щодо  питань  про  роз’яснення  закону  «Про  внесення  змін до Закону України «Про державний бюджет на 2015 рік».

Зустрічі в колективах

05.11.2015 головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Ухань А.М. провела зустріч з трудовим колективом Яготинської районної державної лікарні ветеринарної медицини. Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року; про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Крім цього, Антоніна Миколаївна,  нагадала  про  роботу  Веб-порталу Пенсійного фонду України   та   можливість   скористатись   послугами   в  електронному  вигляді,  та  надала відповіді  щодо  питань  про  роз’яснення  закону  «Про  внесення  змін до Закону України «Про державний бюджет на 2015 рік».

Зустрічі в колективах

29.10.2015 головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Андрусенко Я.В. провела зустріч з трудовим колективом Яготинського ДНЗ ясла-садок №5 «Берізка». Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року; про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Крім цього, Ярослава Валентинівна, нагадала про роботу Веб-порталу Пенсійного фонду України   та  можливість  скористатись  послугами  в електронному вигляді, та надала відповіді щодо питань про роз’яснення закону «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет на 2015 рік».

Зустрічі в колективах

22.10.2015 головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2 Полікарпова Т.Ю. провела зустріч з трудовим колективом ПАТ «Креді Агріколь банк». Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року; про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Крім цього, Тетяна Юріївна, нагадала про роботу Веб-порталу Пенсійного фонду України  та  можливість  скористатись  послугами  в електронному вигляді, та надала відповіді щодо питань про роз’яснення закону «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет на 2015 рік».

Зустрічі в колективах

02.10.2015 головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Меткалик І.В. провела зустріч з трудовим колективом Засупоївського НВК. Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року; про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Крім цього, Ірина Валеріївна, нагадала про роботу Веб-порталу Пенсійного фонду України та можливість скористатись послугами в електронному вигляді.
Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

 

Прозора пенсійна система і пенсія відповідно до заслуг.

Потреба в здійсненні реформ у пенсійній системі назріла давно, і нині вже немає жодних виправдань гальмуванню цього відповідального процесу. Для того, щоб громадяни, які сьогодні працюють, могли сподіватися на гідну і справедливу пенсію, Пенсійному фонду України потрібно добитися фінансової стабільності, запровадити накопичувальний рівень і здійснити модернізацію пенсійної системи.

Як складова фінансового сектору пенсійна система акумулює значні фінансові ресурси з надходжень від обов′язкових внесків підприємств, громадян, коштів державного бюджету та інших надходжень. Та коли з пенсійної скарбниці, крім властивих Фонду виплат, постійно виймають кошти на додаткові або пільгові виплати, а назад не докладають, марно сподіватися на те, що гроші в ній розмножуються самі.

Пенсійний фонд розпочинає активну фазу реформування пенсійної системи. А починати потрібно з інвентаризації наявних джерел надходження коштів у пенсійну систему та економії грошей, що вже є у Пенсійного Фонду України.

Основне джерело наповнення Пенсійного фонду – фонд оплати праці. За різними оцінками, до 200 млрд. грн. на рік із загального обсягу заробітної плати в країні перебуває в тіньовому обігу. Це означає, що понад 60 млрд. грн. – кошти, які недоотримує Пенсійний фонд. Зрозуміло, що легалізація заробітної плати не може відбуватися легко, без певних зусиль і кроків назустріч з боку влади. Потрібно законодавчим шляхом запровадити стимули для роботодавців, щоб їм стало вигідно платити працівнику легальну заробітну плату.

Одним із кроків до розв′язання проблеми, які сьогодні пропонуть як стимули для легалізації заробітної плати, є запровадження накопичувальної системи. Її завдання полягає в тому, що громадянин бере участь у формуванні власної пенсії, адже, крім страхових внесків у Пенсійний фонд, він також накопичує собі додаткові пенсійні кошти. Чим більше джерел формування майбутньої пенсії, тим більші виплати будуть, коли настане час отримувати пенсію.

Протягом певного часу після початку роботи накопичувальної системи солідарна система відчує зниження тиску.

Найперше завдання реформування пенсійної системи – економія коштів, які вже є в ній. Це дозволить фонду поступово розібратися з проблемами, пов’язаними з несправедливістю нарахування пенсійних виплат людям. Для нормалізації цих проблем потрібно мати певний матеріальний ресурс, який Пенсійний фонд може акумулювати за рахунок економії коштів, але разом з тим потрібні і законодавчі зміни.

Необхідно врегулювати виплати, призначені за спеціальними пенсійними умовами, у яких враховано специфічні режими та особливості професійного і соціального статусу. Як варіант запровадження в майбутньому професійної пенсійної системи. Мета якої – фінансування спеціальних пенсій не з держбюджету чи Пенсійного фонду, а безпосередньо за рахунок внесків із заробітної плати працівників. Професійні пенсійні системи - один з варіантів для відновлення фінансової стабільності пенсійної системи, але за умови комплексного підходу до розв’язання цієї проблеми.

Завдання Пенсійного Фонду України – швидке і надійне запровадження нових механізмів роботи. Ідеться про централізовані інформаційні технології, котрі надають системі вищого рівня якості обслуговування громадян, а також поштовх до більшої прозорості роботи всієї пенсійної системи. Що дозволить застрахованим особам самостійно вирішувати, яка інвестиційна політика є найбільш прийнятною для інвестування їх пенсійних заощаджень, а отже - в більшій мірі впливати на розмір своєї майбутньої пенсії.

Пенсійний фонд інформує

           24.09.2015 головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи Романько А.Ю. провела зустріч з трудовим колективом Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Яготинському районі Київської області. Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Також, довела до відома про можливість скористатися «Веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України», та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді.

Пенсійний фонд інформує

            17.09.2015 головний спеціаліст відділу інформаційних систем та програмного забезпечення Тесленко Я.П. провів зустріч з фізичною особою-підприємцем Литусом Євгенієм Олександровичем. Під час зустрічі надав роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Також, довів до відома про можливість скористатися «Веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України», та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді.

 

 

Зустрічі в колективах

           10.09.2015 головний спеціаліст відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та звітності Герман Н.М. провела зустріч з трудовим колективом Переяслав-Хмельницької ОДПІ ГУ ДФС у Київській області. Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Також, довела до відома про можливість скористатися «Веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України», та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді. Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді

Зустрічі в колективах

           04.09.2015 секретар керівника Нюхтик О.Г. провела зустріч з трудовим колективом ТОВ фірми «КРІОГЕНСЕРВІС». Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Також, довела до відома про можливість скористатися «Веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України», та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді. Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

 

Зустрічі в колективах

 

           25.08.2015 начальник відділу інформаційних систем та мереж Сідько Н.В. провела зустріч з трудовим колективом відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Яготинського районного управління юстиції у Київській області. Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Також, Наталія Володимирівна довела до відома про можливість скористатися Веб-порталом, Пенсійного фонду України, та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді. Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

 

Зустрічі в колективах

17.08.2015 головний спеціаліст відділу з призначення пенсій Гелевера В.В. провела зустріч з трудовим колективом Управління соціального захисту населення в Яготинському районі Київської області. Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Також, Вікторія Валеріївна довела до відома про можливість скористатися Веб-порталом, Пенсійного фонду України, та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді. Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

Зустрічі в колективах

 

Головний спеціаліст-юрисконсульт Тесленко Т.І. 12.08.2015 р. провела зустріч з трудовим колективом відділу Державної виконавчої служби Яготинського районного управління юстиції. Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Також, Тетяна Іванівна довела до відома про можливість скористатися Веб-порталом, Пенсійного фонду України, та послугами, які можливо отримати в лектронному вигляді. Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

Зміни до Податкового кодексу України з 01.09.2015 р., щодо

податку на доходи фізичних осіб

 

З 1 вересня 2015 року набуває чинності Закон України «Про внесення зміни до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб».

Законом передбачено, що розмір пенсії осіб, які належать до учасників бойових дій у період Другої світової війни, інвалідів війни та осіб, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», не включається до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку.

Таким чином, з 01.09.2015 з пенсій зазначених осіб не справлятиметься податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 5-40-47 або на особистому прийомі чи за телефоном “Гарячої лінії” 5-65-56.

Пенсійний фонд інформує

03.08.2015 року головним спеціалістом відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи управління Пенсійного фонду України в Яготинському районі Київської області Чуріловою Л.В. проведено зустріч з працівниками Яготинської дільниці Переяслав-Хмельницької філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз».

Основною темою зустрічі було питання запровадження другого рівня пенсійної системи України – накопичувальної та основні аспекти комплексної пенсійної реформи, які передбачено в проекті Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Обговорювалися також питання можливості добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Зустрічі з трудовими колективами

29.07.2015 начальник відділу з виплати пенсій Вільгоцька Н.М., головний спеціаліст відділу з виплати пенсій Ганжа О.М. провели зустріч з трудовим колективом ВАТ «ПМК-15». Під час зустрічі надали роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Зустріч з батьками воїнів, які загинули в АТО

29 липня 2015 року відбулася зустріч заступника начальника управління ПФУ в Яготинському районі Ткачук А.П. та начальника відділу з обслуговування та звернень громадян Пустової А.Б. з батьками воїнів, які загинули під час проведення антитерористичної операції

В ході зустрічі було детально роз’яснено норми пенсійного законодавства, що передбачає призначення пенсії у разі втрати годувальника.

Зустріч з учасниками АТО

 

29 липня 2015 р. в управлінні ПФУ в Яготинському районі відбулася зустріч колективу управління з учасником антитерористичної операції(АТО), бійцем 11-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь» Юрієм Олександровичем П’ятою.

Юрій Олександрович охоче вступав в діалог із присутніми та розповідав про досвід, який отримав під час служби. Головним здобутком назвав вміння цінувати життя та справжніх вірних друзів. Також, зауважив, що війна змінює світогляд, заставляє по-іншому оцінювати ті проблеми, які супроводжують наше мирне життя. Особливо, відзначив колосальну допомогу волонтерів.

Спеціалісти управління ознайомили з процедурою оформлення та розрахунку пенсій та надали контактні дані комісій, у які потрібно звертатися для отримання посвідчення «Учасник бойових дій».

Працівники управління висловили щирі слова вдячності бійцю за мужність і стійкість та побажализдоров’я, удачі, щастя, миру та найскорішого повернення додому  живим і здоровим.

Підсумки роботи. І півріччя 2015. Нарада

 

         29.07.2015 року в малому залі Яготинської РДА відбулася нарада за підсумками роботи управління в І півріччі 2015 року.

         На нараді були присутні: Фатхутдінов В.Г. – начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області; Климченко С.Д. – в.о. начальника управління Пенсійного фонду України в Яготинському районі Київської області, Рудніцька О.І. – перший заступник голови Яготинської районної державної адмістрації, Жовтун О.І. начальник ДВС управління юстиції в Яготинському районі.

           Були розглянуті питання про стан виконання палну власних надходжень, погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду, про пенсійне забезпечення та про стан організації контрольно-перевірочної роботи за нарахуванням та сплатою платежів в управлінні та проведення контролю за цільовим використанням коштів, в тому числі поштовими відділенням та банківськими установами.

             Заборгованість по сплаті єдиного внеску, що рахується за Пенсійним фондом України (до моменту передачі функцій адміністрування єдиного внеску органам фіскальної служби) станом на 01.07.2015 року становить 124,2 тис. грн. по 38 боржниках. Погашено в 2013-2015 роках 281,3 тис.грн., передано до фіскальної служби на стягнення в зв’язку з включенням сум боргу у вимоги - 84,1 тис.грн. Кількість боржників, що рахуються за Пенсійним фондом зменшилась на 93 особи (в тому числі на 14 осіб за рахунок переданих до ДФС).

             Крім того недоїмка із сплати страхових внесків на загальнообов’язкове     державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду становить 65,7тис.грн. по 12 боржниках в т.ч. борг по страхових внесках 50,6 тис.грн та фінсанкціях 15,1 тис.грн. В порівнянні з початком року загальний борг зменшився на 79,5тис.грн., або 221,0 %, кількість на 2 боржника.

             Станом на 01.07.2015 управління проводить нарахування та виплату пенсій 12058 пенсіонеру, що на 15 чол. більше ніж за аналогічний період 2014 року.

Середній розмір пенсії, станом на 01.07.2015 року, становить 1398,09 грн., що в свою чергу на 44,56 грн. більше ніж станом на 01.07.2014 р. (1353,53 грн.).

             Із загальної чисельності пенсіонерів пенсію за віком отримують 9888 осіб, її середній розмір становить 1402,57 грн. Пенсію по інвалідності, середній розмір якої – 1390,19 грн., одержують 1363 особи; у зв’язку із втратою годувальника – 514 осіб, а середній розмір такої пенсії – 1116,99 грн.; за вислугу років – 230 осіб, величина виплат – 1336,54 грн. Що стосується соціальних пенсій, то їх отримують 62 особи, розмір становить у середньому 978,54 грн. Отже, жодній із категорій пенсіонерів розмір пенсії не зменшено

За І півріччя було проведено 24 виїзних прийомів, на яких було прийнято 113 громадян, та 10 зустрічей в трудових колективах, на яких були присутні 101 громадян.

На сторінках газети « Яготинські вісті» за І півріччя 2015 р. було надруковано 13 статей, та розміщено 31 замітку на веб - сторінці управління.

В управлінні проводиться системна інформаційно-роз’яснювальна робота, якою у звітному періоді охоплено 30,5% населення Яготинського району, в тому числі за принципом "єдиного вікна" у щоденному режимі надано 3381 послуг.

На даний час здійснюється активна робота щодо роз’яснення основних положень проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій» (проведено 10 зустрічей в колективах).

       Фатхутдінов В.Г., начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, висловив подяку працівникам управління та наголосив на необхідності продовження роз»яснювальної роботи щодо запровадження накопичувальної системи, шанобливе ставлення до учасників АТО, членів їх сімей.

         Рудніцька О.І., перший заступник голови Яготинської районної державної адмістрації, також висловила подяку працівникам та наголосила, що за за І півріччя 2015 року нарікань на роботу управління не має. Попросила особливу увагу приділяти учасникам АТО, їх родинам. Повідомила, що на сьогоднішній день соціальну допомогу цій категорії громадян надає відділ соціального захисту дітей, який забезпечує оздоровчими путівками та надає іншу необхідну допомогу.

ПАМ’ЯТКА

             Демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції та отримали групу інвалідності, мають право на призначення пенсії по інвалідності згідно Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

             Пенсія по інвалідності за нормами цього Закону призначається в таких розмірах:

а) інвалідам війни I групи - 100 процентів, II групи - 80 процентів, III групи - 60 процентів відповідних сум грошового забезпечення військовослужбовця;

б) іншим інвалідам I групи - 70 процентів, II групи - 60 процентів, III групи - 40 процентів відповідних сум грошового забезпечення військовослужбовця.

Для оформлення документів для призначення пенсії по інвалідності необхідно звернутись до районного військового комісаріату за місцем проживання. Ті особи, які були призвані по мобілізації міністерствами та іншими органами (крім підрозділів Міністерства оборони України), звертаються до уповноважених структурних підрозділів відповідних міністерств та інших органів.

Для призначення пенсії по інвалідності необхідно надати:

             1. Грошовий атестат;

             2. Довідку про додаткові види грошового забезпечення;

             3. Наказ про виключення зі списків особового складу військової частини (звільнення);

             4. Довідку з військкомату, що особа була призвана по мобілізації та з якого часу;

             5. Довідку МСЕК про встановлення групи інвалідності;

             6. Копію паспорта, ідентифікаційного коду;

             7. Довідку про відкриття рахунку відкритого у відділенні АТ «Ощадбанк» в Київській області;

             8. Заяву.

             Члени сімей, військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО, мають право на призначення пенсії по втраті годувальника згідно Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

             До членів сімей загиблих відносяться:

- діти до 18 років, або старші, якщо вони є інвалідами до досягнення 18 років;

- батьки - не раніше як за 5 років до досягнення пенсійного віку, передбаченого законодавством, або якщо вони є інвалідами;

- дружина (чоловік) - не раніше як за 5 років до досягнення пенсійного віку, передбаченого законодавством, або якщо вони є інвалідами;

             Пенсія у разі втрати годувальника призначається у таких розмірах:

70 процентів грошового забезпечення загиблого годувальника на одного непрацездатного члена сім'ї;

90 процентів грошового забезпечення загиблого годувальника на двох і більше членів сім'ї, але не менше ніж 40 процентів на кожного непрацездатного члена сім'ї.

Мінімальний розмір пенсії по втраті годувальника з 1 січня 2015 року складає 1898грн., - два прожиткові мінімуми, встановленого для осіб, що втратили працездатність. Один прожитковий мінімум для осіб, що втратили працездатність, станом на січень 2015 року становить 949грн.

Для оформлення документів на призначення пенсії по втраті годувальника необхідно звернутись до районного військового комісаріату за місцем проживання. Ті особи, які були призвані по мобілізації міністерствами та іншими органами (крім підрозділів Міністерства оборони України), звертаються до уповноважених структурних підрозділів відповідних міністерств та інших органів.

При собі необхідно мати наступні документи:

             1. Грошовий атестат;

             2. Довідку про додаткові види грошового забезпечення;

             3. Наказ про виключення зі списків особового складу військової частини (звільнення з військової служби);

             4. Довідку з військкомату що особа була призвана по мобілізації та з якого часу;

             5. Копію паспорта, ідентифікаційного коду;

             6. Копію свідоцтва про смерть;

             7. Копію свідоцтва про народження;

             8. Копію свідоцтва про шлюб;

             9. Довідку про навчання (в разі призначення пенсії дитині);

             10. Довідку про відкриття рахунку відкритого у відділенні АТ «Ощадбанк» в Київській області;

             11. Заяву.

ПІДСУМКИ РОБОТИ управління ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ в Яготинському районі за I півріччя 2015року

       За I півріччя 2015 року управлінням Пенсійного фонду України в Яготинському районі Київської області забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги в повному обсязі.

       Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати склав 120,3 млн. грн. Потреба на виплату пенсій збільшилась у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 3,1 млн. грн. або 102,7%. До бюджету управління надійшло 101,5 млн. грн., що на 3,8 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року або 3,8%.

       Станом на 01.07.2015 року на обліку в управлінні перебуває 12058 пенсіонерів. Середній розмір пенсії складає 1398,09 грн. що на 44,56 грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (1353,53 грн.).

           Працівниками відділу з призначення пенсій за I півріччя2015 року призначено 217 нових пенсійних справ. Проведено поточних перерахунків пенсій – 1702.

           Всього станом на 01.07.2015 року загальний борг із сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування становить 65,7 тис.грн. в тому числі страхові внески 50,6 тис.грн., фінансові санкції 15,1 тис.грн. В порівнянні з початком року борг зменшився на 79,5 тис.грн. Найбільшу суму боргу мають: ТОВ «Яготинський цегельний завод» - 36,9тис.грн., ФОП Бабенюк С.В. - 8,7 тис.грн. (фінансова санкція ).

             Сума боргу з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до пунктів “а” та “б-з” ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» складає 155,7 тис.грн. Найбільшу суму боргу мають:

   СГВКВ «Київська Русь» - 47,3 тис.грн,

   ТОВ «Моноліт»-13,6тис.грн.,

    ТОВ ім. Бондаренка 56,6 тис.грн.,

   СТОВ «Засупоївське» - 18,5 тис.грн.,

           Борг по відшкодуванню пенсій науковців 6,9тис.грн. (ДП «Яготинський цукровий завод»)

            Управлінням здійснювалась низка заходів, спрямованих на збільшення надходжень та погашення заборгованості зі сплати платежів до Пенсійного фонду України.

             З початку поточного року подано матеріали по 53 боржниках до робочої групи при райдержадміністрації з питань погашення заборгованості, проведено 2 засідання, заслухано 11 боржників. Проведено 3 колегії при РДА на який розглядалися питання, що стосуються проблем фонду: погашення заборгованості, наповнення бюджету, легалізація та зайнятість населення.

             На розгляді в судах знаходяться позовні заяви про стягнення боргу на суму 56,0 тис. грн. До Державної виконавчої служби для примусового стягнення передано узгоджених вимог та судових рішень на загальну суму 241,8тис. грн. Надійшло на рахунки управління 137,5 тис.грн. В порівнянні до відповідного періоду минулого року надходження збільшились на 35,0 тис. грн. Оскаржено бездіяльність ДВС: 1 випадок на суму 15,7 тис.грн.

         Спільно з ДФС та ДВС з метою погашення заборгованості проведено 11 засідань робочої групи по погашенню заборгованості.

         Спільно з ДВС до фізичних осіб-підприємців здійснено 6 рейдів, ДВС обмежується виїзд за кордон, проводиться звернення стягнення на майно чоловіка, розшукуються транспортні засоби.

           З початку 2015 року всього в рахунок погашення заборгованості надійшло 182,5 тис. грн.

       Управлінням продовжувалась дієва співпраця з соціальними партнерами та контролюючими органами щодо дотримання страхувальниками законодавства про оплату праці. Подано матеріали щодо розгляду порушення трудових прав працівників по 252 підприємствах, зокрема до територіально відділення ДФС– 100, до соціальних партнерів – 2, до територіальних органів Державної інспекції України з питань праці – 87, до органів місцевого самоврядування – 63. Проведено 2 засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

 

 

ПФУ в Яготинському районі Київської області -

надання електронних послуг

   З 2000 року в Україні в повному об’ємі запроваджено персоніфікований облік відомостей про застрахованих осіб (фактично, щодо всіх працюючих та само зайнятих осіб). За даними цього обліку здійснюється призначення пенсій. Отже, інформація, накопичена в базах даних персоніфікованого обліку, є дуже важливою для Вашої майбутньої пенсії.Пенсійний фонд надає Вам зручну можливість здійснювати постійний контроль за такими даними, що впливають на Ваші пенсійні права:  Перелік страхувальників, які подавали по Вам відомості до системи персоніфікованого обліку,за кожний місяць, починаючи з 2000 року, по кожному зі страхувальників: сума заробітку, з якої сплачені страхові внески, кількість днів для стажу, відмітка про сплату пенсійного/єдиного внеску; загальні показники за кожний рік, помісячно: загальна сума заробітку, з якого сплачені страхові внески (усього та в межах максимальної величини), страховий стаж; відомості про спеціальний (пільговий) стаж, та відомості про стаж, який зараховується без сплати страхових внесків (БСВ), по страхувальниках і по роках.   Пенсійний фонд України запустив для використання веб-портал електронних послуг,його адреса http://portal.pfu.gov.ua.Цей портал не повторюватиме офіційний сайт Пенсійного фонду. Той хто вже побував на сайті ПФУ, знає, що там знаходиться багато інформації, яка мало чим може прислужитися платнику єдиного внеску, застрахованій особі чи пенсіонеру. На сайті ПФУ знаходиться інформація щодо самого Пенсійного фонду,  його діяльності, структури управлінь, законодавчої бази, принципів пенсійної системи та ін. Це майже не цікаве пересічній людині.Інша справа - Веб-портал Пенсійного фонду України. Засобами Веб-порталу Ви можете записатися на прийом до органу Пенсійного фонду.Процес запису на прийом включає:

- визначення дати та теми відвідування органу ПФУ;

- за даними графіку прийому громадян в органі ПФУ по визначеним датою та темою відвідування ПФУ формується список годин прийому спеціалістами органу ПФУ. В ньому зеленим кольором виділено вільні години прийому, червоним – години прийому, вибрані клієнтом порталу, помаранчевим – години прийому, зайняті іншими клієнтами порталу;

- вибір часу, зручного для відвідування органу ПФУ, та натиснути кнопку «Записатися на прийом»;

- отримання талону щодо відвідування органу ПФУ – кнопка «Друк талону». Наявність талону не є обов’язковою для відвідування органу ПФУ.

Для скасування запису на прийом призначено кнопку «Скасування запису».

Для Вашої зручності Пенсійний фонд вводить послугу попереднього замовлення паперових документів.

Засобами Веб-порталу Ви можете подати заяву - запит на підготовку паперовидокументів:

- виписки з системи персоніфікованого обліку;

- виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів);

- виписки про стан розрахунків з ПФУ (для страхувальників).

Після опрацювання Вашого звернення Ви отримаєте відповідь, в якій буде вказано, коли і де Ви зможете отримати вже підготовлені паперові документи.

Після оформлення документів Вам необхідно особисто прийти до відповідного управління Пенсійного фонду, маючи при собі документ, який підтверджує особу, та отримати замовлені паперові документи.

Звертаємо Вашу увагу, що замовлення необхідно адресувати у орган ПФУ, в якому знаходиться Ваша пенсійна справа (для пенсіонерів), в якому зареєстрований страхувальник (для представників страхувальників).

 

Зустріч з трудовим колективом

23.07.2015 головний спеціаліст по роботі з персоналом Орел Т.О. провела зустріч з трудовим колективом «ЦПЗ №8 «Укрпошта» м. Яготина. Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Крім цього, надала обґрунтовані відповіді щодо сучасних принципів нарахування пенсій.

 

Зустрічі з громадськістю

23.07.2015 начальник відділу надходження, прогнозування платежів, обліку ЗО та КПР Малинка О.П., головний спеціаліст відділу з призначеня пенсій Литовченко В.А., головний спеціаліст відділу з виплати пенсій Полікарпова Т.Ю. провели зустріч з громадянами с. Кулябівка Яготинського району Київської області. Під час зустрічі надали роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів Українипро добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Крім цього, надали обґрунтовані відповід щодо індексації пенсій, про відрахування з пенсій у період роботи, про перерахунок пенсій ст. 42., про те, які потрібно подати документи для призначення пенсії та про страховий стаж.

Пенсійний фонд інформує

 

16.07.2015 року відбулася зустріч головного спеціаліста відділу інформаційних систем та програмного забезпечення управління Пенсійного фонду України в Яготинському районі Київської області Даника Олександра Миколайовича з працівниками ПАТ «Яготинський завод продовольчих товарів». Основною темою зустрічі було питання запровадження другого рівня пенсійної системи України – накопичувальної та основні аспекти комплексної пенсійної реформи, які передбачено в проекті Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Обговорювалося також питання надання електронних послуг на «ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України».

 

Зустрічі з трудовими колективами

 

Головний спеціаліст відділу з призначення пенсійНескорожена Ж.А. 09.07.2015 р. провела зустріч зтрудовим колективом Яготинської центральної районної лікарні. Під час зустрічі надала роз’яснення щодо змін до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 квітня поточного року, про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та умови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, передбачені проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Також, Жанна Анатоліївна, довела до відома про можливість скористатися Веб-порталом, Пенсійного фонду України, та послугами, які можливо отримати в електронному вигляді.
Всім запитувачам було надано роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

Пенсійний фонд повідомляє…

Накопичувальна пенсійна система.

 

    Законом України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» (далі – Закон) передбачено, що накопичувальну систему обов’язкового державного пенсійного страхування – другий рівень пенсійної системи планується запровадити в Україні починаючи з року, в якому буде забезпечено бездефіцитність бюджету Пенсійного фонду України.

    Учасниками другого рівня будуть особи, не старші за 35 років. Кожна особа, яка братиме участь у другому рівні, сплачуватиме обов’язкові пенсійні внески на свій індивідуальний пенсійний рахунок. Такі кошти будуть власністю учасника другого рівня та використовуватимуться для проведення йому пенсійної виплати, а вразі його смерті – будуть успадковані, а не підуть на виплату пенсії іншим платникам внесків. Особи, за 35 років також можуть брати участь у накопичувальному рівні, однак на добровільних засадах – написавши заяву про добровільну участь.

    Розміри внесків до другого рівня в перший рік запровадження становитимуть 2 %, а згодом щороку підвищуватимуться на 1 % та протягом наступних п’яти років мають досягти 7 %. З метою компенсації збільшення розмірів пенсійних внесків у зв’язку із запровадженням другого рівня передбачається, що працівникам буде підвищено заробітну плату, щоб вона була не меншою ніж до запровадження таких внесків. Оскільки пенсійні виплати з другого рівня базуються на сумі сплачених внесків та інвестиційного доходу, отриманого від інвестування цих внесків, за вирахуванням видатків на оплату послуг надавачів, функція ведення обліку є критично важливою у цьому процесі.

     Для акумулювання пенсійних коштів учасників передбачається створення  Накопичувального пенсійного фонду, адміністрування якого протягом перших  двох років здійснюватиме Пенсійний фонд України. Через два роки учасники другого рівня матимуть можливість вибору, де їм тримати свої кошти. Вони зможуть продовжувати сплачувати обов’язкові пенсійні внески до Накопичувального пенсійного фонду або перевести свої накопичені кошти до одного з недержавних пенсійних фондів, який отримає ліцензію на надання послуг на другому рівні , та надалі сплачувати обов’язкові страхові внески до такого фонду.

    У Законі визначено , що за зберігання пенсійних активів другого рівня відповідатиме зберігач, а інвестування пенсійних активів здійснюватимуть приватні компанії з управління активами. І зберігача, і компанії з управління активами будуть обирати за конкурсом. Це дозволить обрати найкращий банк для зберігання пенсійних активів та найкращі компанії з управління активами, які мають відповідний досвід та фахівців належної кваліфікації. Пенсійні активи мають бути відокремлені від активів юридичних осіб, які надають послуги Накопичувальному пенсійному фонду. Пенсійні активи не можуть включатися до ліквідаційної маси в разі банкрутства чи бути предметом застави, до них не може бути застосовано будь-яке стягнення або конфіскація.

     Сформована сума пенсійних коштів учасників другого рівня може бути використана для здійснення йому пенсійної виплати за досягнення загальновстановленого пенсійного віку. Це може бути одноразова виплата або щомісячна виплата – довічна пенсія.

-          Одноразова виплата здійснюватиметься у разі виїзду за кордон на постійне місце проживання , а також у випадку , коли загальної суми накопичених коштів не вистачатиме для укладення договору страхування довічної пенсії.

-          Довічна пенсія з установленим періодом – пенсійна виплата, яка проводитиметься протягом життя пенсіонера, але не менш ніж протягом 10 років з дня її призначення. Якщо учасник другого рівня помирає до закінчення установленого періоду, права на одержання такої пенсійної виплати набувають його спадкоємці.

-          Довічна пенсія подружжя – пенсійна виплата, яка проводиться протягом життя пенсіонера , а після його смерті - його дружині(чоловіку) пенсійного віку.

     Учасник другого рівня має право вільного вибору одного із зазначених видів довічної пенсії.

     Державний нагляд та контроль у системі накопичувального пенсійного забезпечення  буде здійснювати держава в особі:

- Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринкових фінансових послуг;

- Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку;

- Міністерство фінансів України;

- Рахункова палата України;

- Міністерство соціальної політики;

- Антимонопольний комітет України.

       Телефон   «Гарячої лінії»    управління  Пенсійного фонду України в Яготинському районі

5-65-56.

 

Щодо надання інформації

про результати конкурсу

 

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246, Яготинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, проведених відповідно до наказу управління від 08.11.2016 №  212 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

 

Посада

Прізвище, ім'я та по батькові кандидата

Результати (тестування)

Примітка

Завідувач сектору ведення електронних реєстрів,підтримки адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем

Даник

Олександр

Миколайович

37

Переможець конкурсу

 

Єдиний кандидат на посаду.

Додатково повідомляємо:

-         другий за результатами конкурсу кандидат на зайняття вакантних посад державної служби, відсутній;

-         кандидати на інші вакантні посади відсутні.