Головна - ОУПФУ - Адміністративні послуги

Надання адміністративних послуг Управлінням Пенсійного фонду України в Яготинському районі Київської області

При наданні адміністративних послуг управління Пенсійного фонду України вЯготинському районі Київської області керується Законом України «Про Адміністративні послуги». 
            Порядок надання адміністративних послуг здійснюється відповідно до ст.9 ЗУ «Про адміністративні послуги». Також інформацію, щодо порядку отримання адміністративних послуг можна отримати безпосередньо і в управлінні Пенсійного фонду України вЯготинському районі Київської області та за допомогою засобів телекомунікацій.
            В управлінні надаються дві адміністративні послуги: видача пенсійного посвідчення та видача свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Адміністративні послуги надаються відповідальними спеціалістами управління безоплатно та згідно з графіком прийому громадян, що розміщений у рубриці «Графік прийому».
            Бланки для отримання адміністраційних послуг надаються в управлінні Пенсійного фонду України в Яготинському районі Київської області безкоштовно спеціалістами відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян, кабінет №1.

Місцезнаходження та поштова адреса: 07700, Київська область, Яготинський район, м.Яготин, вул.Шевченка, 235.
Службові номери засобів зв’язку: (04575)54808;

Номер телефону «гарячої лінії»: (04575)56556;
Факс: (04575)54808.
            Режим доступу до приміщення: пн.-чт.: 8:00-17:00; пт.: 8:00 – 15:45; обід 13:00-13:45. сб.: відповідно до графіка чергування, 9:00-15:00;
            Громадський транспорт: згідно з графіком роботи автостанції.
            Під’їздні шляхи та місця паркування: під’їзджати з вулиці Шевченка; місця паркування знаходяться біля приміщення Пенсійного фонду України вЯготинському районі Київської області, вул.Шевченка, 235.