13 сесія

Рішення сесії

                                                                  ЯГОТИНСЬКА РАЙОННА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

Про Звернення до Президента України,

 Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України

щодо визнання учасниками бойових дій

бійців добровольчих батальйонів в АТО

 

    Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», звернення депутата Київської обласної ради Шахар’янца Армена Мушеговича від 10 жовтня 2016 року № 20, віддаючи шану бійцям добровольчих батальйонів, враховуючи їх внесок у захист територіальної цілісності та незалежності України, районна рада

 

вирішила:

 

    1.  Прийняти Звернення депутатів Яготинської районної ради VІІ скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо визнання учасниками бойових дій бійців добровольчих батальйонів в АТО (текст Звернення додається).

 

    2. Направити звернення за належністю для відповідного розгляду.

 

    3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради                    О.П. Усенка.

 

 

Голова  ради                                                          В.Г. Грицай

  

м. Яготин

25 жовтня 2016 року

№  208 -13-VІІ

 

 

 

Президенту України                                                                                                           

Верховній Раді України

Кабінету Міністрів України

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

щодо визнання учасниками бойових дій

бійців добровольчих батальйонів в АТО

 

Третій рік Україна потерпає від агресії. Українські патріоти за покликом серця з гідністю виконують свій конституційний обов’язок і ціною власного життя захищають Вітчизну, її незалежність та територіальну цілісність. Проте поза увагою держави залишаються українські добровольці АТО, які першими взяли до рук зброю та стали на захист кордонів України, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, але їх добровольчі формування не були включені до складу Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених, відповідно до законів України, військових формувань і правоохоронних органів. А самі учасники найгарячіших військових баталій з окупантом в Україні залишились фактично поза законом та досі не визнані учасниками бойових дій в АТО. Відтак, вони та члени сімей загиблих добровольців АТО не отримують соціальних гарантій, пільг та належної допомоги від держави, а найголовніше – ці герої позбавлені офіційного визнання як захисники України.

 Сьогодні Українську державу захищає весь український народ. Чимало добровольців, ризикуючи власним життям і здоров’ям, продовжують воювати проти терористів у зоні АТО в складі добровольчих батальйонів. Держава «де-факто» визнає їхню діяльність та самовіддану боротьбу, а «де-юре» – добровольчі батальйони досі залишаються на рівні напівлегальних збройних формувань. Хоч Українська держава зобов’язана нести відповідальність перед усіма своїми героями, у тому числі й учасниками добровольчих батальйонів, волонтерами, які віддають себе святій справі – захисту Батьківщини.

Ми, депутати Яготинської районної ради, вважаємо, що ніхто із захисників Вітчизни, хто брав безпосередню участь у бойових діях, не може бути кинутий напризволяще і забутий. Кожен має право на визнання його внеску, відповідно до чинного законодавства, і у спосіб, визначений Конституцією України.

 З метою забезпечення гідного вшанування воїнів, що віддають своє життя задля миру мільйонів українців, зміцнення патріотизму та самосвідомості громадян України, ми наполягаємо на внесенні змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» у частині визнання учасниками бойових дій осіб, які у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, без умови, що в подальшому такі добровольчі формування були включені до складу Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

 

Прийнято на позачерговій ХІІІ сесії  Яготинської районної ради 25 жовтня 2016 року.

 

Голова ради                                                          В.Г.Грицай

 

                                                                                       

 

                                                                                                                                                                 

 

 

                                                 

                ЯГОТИНСЬКА РАЙОННА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

    Р І Ш Е Н Н Я

 

Про встановлення кінцевого тарифу на постачання теплової енергії

 окремим навчальним закладам району

 

    Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», рішення сесії районної ради від 20 листопада 2015 року № 11-01-VII «Про делегування повноважень Яготинської районної ради Яготинській районній державній адміністрації», враховуючи листи від 21 жовтня 2016 року № 924, від 24 жовтня 2016 року

№ 936 Яготинської районної державної адміністрації,  висновки та рекомендації постійної депутатської комісіїз питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики, районна рада

 

                                                         вирішила:

 

    1. Встановити кінцевий тариф на постачання теплової енергії ТОВ «ВК Альтернативне тепло» для потреб опалення Супоївського НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)» у розмірі 1250,27 грн. (одна тисяча двісті п'ятдесят гривень двадцять сім копійок) за 1гКал.

 

    2. Встановити кінцевий тариф на постачання теплової енергії ТОВ «ТЕПЛОПРОГРЕС» для потреб опалення Фарбованського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)» у розмірі 1248,91 грн. (одна тисяча двісті сорок вісім гривень дев’яносто одна копійка) за 1гКал.

  

    3. Встановити кінцевий тариф на постачання теплової енергії ТОВ «ТЕПЛОПРОГРЕС» для потреб опалення Ничипорівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)» у розмірі 1249,52 грн. (одна тисяча двісті сорок дев’ять гривень п’ятдесят дві копійки) за 1гКал.

 

    4.  Встановити кінцевий тариф на постачання теплової енергії ТОВ «ТЕПЛОПРОГРЕС» для потреб опалення Капустинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)» у розмірі 1248,04 грн. (одна тисяча двісті сорок вісім гривень чотири копійки) за 1гКал.

 

    5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики.

 

Голова ради                                                  В.Г. Грицай

 

 

    м. Яготин

   25 жовтня 2016 року

    № 209-13-VІІ

 

 

                ЯГОТИНСЬКА РАЙОННА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  внесення змін до рішення сесії Яготинської районної ради VII скликання від 06.09.2016 року № 181-11-VII «Про надання дозволу Яготинській ЦРЛ на передачу в оренду КВНЗ КОР «Чорнобильський медичний коледж» нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району - частини нежитлового приміщення, розташованого на третьому поверсі будівлі лікувального корпусу Яготинської ЦРЛ загальною площею 869,75 кв. м, на другому поверсі будівлі лікувального корпусу Яготинської ЦРЛ загальною площею 835,45 кв. м та на першому поверсі будівлі лікувального корпусу Яготинської ЦРЛ загальною площею 753,45 кв. м, за адресою: Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 71»

 

    Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Положення про порядок передачі майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району в оренду, затвердженого рішенням сесії районної ради від 19.07.2013 року № 541-33-VІ «Про врегулювання відносин щодо передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району», рішення Яготинської районної ради від 20.11.2015 року № 11-01-VІI «Про делегування повноважень Яготинської районної ради Яготинській районній державній адміністрації», на підставі клопотання Яготинської районної державної адміністрації від 18 жовтня 2016 року № 917, районна рада

 

                                                         вирішила:

 

    Внести зміни  до рішення сесії Яготинської районної ради VII скликання від 06.09.2016 року № 181-11-VII «Про надання дозволу Яготинській ЦРЛ на передачу в оренду КВНЗ КОР «Чорнобильський медичний коледж» нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району - частини нежитлового приміщення, розташованого на третьому поверсі будівлі лікувального корпусу Яготинської ЦРЛ загальною площею 869,75 кв. м, на другому поверсі будівлі лікувального корпусу Яготинської ЦРЛ загальною площею 835,45 кв. м та на першому поверсі будівлі лікувального корпусу Яготинської ЦРЛ загальною площею 753,45 кв. м, за адресою: Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 71», виклавши п.1 в наступній редакції:

    1.1.Надати дозвіл Яготинській ЦРЛ на передачу в оренду КВНЗ КОР «Чорнобильський медичний коледж» терміном на 25 років нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – частини нежитлового приміщення, розташованого на третьому поверсі будівлі лікувального корпусу Яготинської ЦРЛ загальною площею 869, 75 кв.м., на другому поверсі будівлі лікувального корпусу Яготинської ЦРЛ загальною площею 835,45 кв.м., за адресою: Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 71., з метою підготовки молодших медичних спеціалістів, забезпечення навчального процесу студентів та створення кабінетів доклінічної практики.

    1.2. Надати дозвіл Яготинській ЦРЛ  на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – частини нежитлового приміщення , розташованого на першому поверсі будівлі лікувального корпусу Яготинської ЦРЛ загальною площею 753,45 кв.м., за адресою: Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 71.

    2. Головному лікарю Яготинської ЦРЛ забезпечити передачу в оренду приміщень відповідно до чинного законодавства.

    3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                  В.Г. Грицай

  

     м. Яготин

   25 жовтня 2016 року

    № 210-13-VІІ

 

 

                                                 

                ЯГОТИНСЬКА РАЙОННА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору

на посаду керівника закладу культури депутатів районної ради

 

    Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення сесії районної ради від 20 листопада 2015 року № 11-01-VII «Про делегування повноважень Яготинської районної ради Яготинській районній державній адміністрації», «Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури», затвердженого рішенням сесії районної ради від 05 жовтня 2016 року № 195-12-VІІ, районна рада

 

                                                         вирішила:

 

    1. Рекомендувати Яготинській райдержадміністрації включити до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури депутатів районної ради:

- Чечуя Андрія Володимировича;

- Човпіня Володимира Олександровича.

 

    2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови Яготинської районної ради Усенка О.П.

  

 

Голова ради                                                  В.Г. Грицай

 

  

    м. Яготин

   25 жовтня 2016 року

    № 211 -13-VІІ